nadpis
Ráječkovská desítka
Zdeněk Přibyl
Sport Club Ráječko
19.02.2011

Poř.       Příjmení a Jméno       Oddíl       RN       St.č.       Kat.       Poř. Čas Body Ztráta
89. ELLINGEROVÁ Dana L.R.S. Vyąkov 1938 32 ®V-3 5. 00:28:35 173 11:45
82. LI©ČINSKÁ Eva Tesla Brno 1944 63 ®V-3 4. 00:27:31 178 10:41
80. KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1946 93 ®V-3 3. 00:27:23 180 10:33
78. CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 1947 35 ®V-3 2. 00:27:21 182 10:31
64. DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1950 33 ®V-3 1. 00:25:33 195 08:43
77. HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyąkov 1953 90 ®V-2 5. 00:27:19 183 10:29
68. KA©OVÁ Hana Barnex sport Brno 1954 39 ®V-2 3. 00:25:59 191 09:09
47. KABÁTHOVÁ Jitka SK ®abovřesky 1955 94 ®V-2 2. 00:23:42 210 06:52
88. KREJČIŘÍK Petr Individuální 1955 96 X 6. 00:28:27 0 11:37
96. JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 1955 17 ®V-2 6. 00:31:55 166 15:05
43. SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1956 25 ®V-2 1. 00:23:07 214 06:17
97. NOVÁKOVÁ Alena 1959 99 ®V-2 7. 00:32:05 165 15:15
71. BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1960 52 ®V-2 4. 00:26:19 189 09:29
33. ®ÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blans 1962 91 ®V-1 4. 00:22:20 224 05:30
81. HRU©KOVÁ Lenka YBM 1962 56 ®V-1 11. 00:27:25 179 10:35
25. DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1964 64 ®V-1 3. 00:21:21 232 04:31
52. HROBAŘ Petr ABM Brno 1964 51 X 2. 00:24:08 0 07:18
58. VOLAVÁ Ivana Barnex sport Brno 1964 48 ®V-1 6. 00:24:39 201 07:49
66. SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 1964 49 ®V-1 7. 00:25:49 193 08:59
84. TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 1964 54 ®V-1 12. 00:27:47 176 10:57
70. KRÁTKÝ Josef TJ Svitavy 1965 3 X 4. 00:26:19 0 09:29
91. HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 1965 62 ®V-1 14. 00:29:12 171 12:22
38. SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 1966 30 ®V-1 5. 00:22:54 219 06:04
93. OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 1966 98 ®V-1 16. 00:29:36 169 12:46
23. HLAVATÁ Alexandra Brno 1967 73 ®V-1 2. 00:21:02 234 04:12
79. MIKU©OVÁ Martina Zetor Brno 1967 92 ®V-1 10. 00:27:21 181 10:31
73. SVOBODOVÁ Soňa Individuální 1968 10 ®V-1 8. 00:26:22 187 09:32
75. ALMANOVÁ Klára BAbice 1968 95 ®V-1 9. 00:26:43 185 09:53
92. MOKRÁ Regina Brno 1968 41 ®V-1 15. 00:29:36 170 12:46
18. KRÁTKÁ Anna TJ Svitavy 1969 2 ®V-1 1. 00:20:17 239 03:27
99. MACHAČOVÁ Romana Boskovice 1969 21 ®V-1 17. 00:33:18 163 16:28
90. SEDLÁČKOVÁ Jana Sokol Holeąov 1970 11 ®V-1 13. 00:28:39 172 11:49
85. VÁVRA Václav Hruąovany u Brna 1971 59 X 5. 00:27:51 0 11:01
9. DOUBKOVÁ Kateřina Dino sport Ivančice 1972 24 ® 1. 00:19:16 251 02:26
62. ©MÍDOVÁ Martina ČIČA Team 1972 80 ® 23. 00:25:22 197 08:32
74. JASKULKOVÁ Ivona Kuřim 1972 82 ® 28. 00:26:33 186 09:43
48. FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 1973 81 ® 16. 00:23:45 209 06:55
54. KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 1973 9 X 3. 00:24:24 0 07:34
87. HRU©KOVÁ Lucie Brno 1973 79 ® 30. 00:28:24 174 11:34
98. LÁNÍKOVÁ Ivana Boskovice 1973 19 ® 33. 00:33:18 164 16:28
19. KOMÁRKOVÁ Zdenka Oleąnice 1974 58 ® 6. 00:20:19 238 03:29
95. SUCHÁ Lenka Letovice 1974 8 ® 32. 00:31:08 167 14:18
10. BARE©OVÁ Milada BAMBAS Skalice 1975 89 ® 2. 00:19:24 248 02:34
65. V©ETEČKOVÁ Pavla Brno 1975 77 ® 25. 00:25:35 194 08:45
31. ©TĚPÁNKOVÁ Kateřina TJ Tesla Brno 1976 50 ® 9. 00:21:56 226 05:06
32. TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 1976 13 ® 10. 00:22:02 225 05:12
37. HORÁKOVÁ ©árka Prątice 1977 47 ® 12. 00:22:34 220 05:44
69. COUFALOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 1977 14 ® 27. 00:26:10 190 09:20
42. JURČOVÁ Martina Mokrá-Horákov 1978 67 ® 14. 00:23:05 215 06:15
49. ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 1978 100 ® 17. 00:24:04 208 07:14
53. DROZDOVÁ Dorota Brno 1978 70 ® 19. 00:24:09 205 07:19
56. NĚMCOVÁ Petra Boskovice 1979 20 ® 20. 00:24:34 203 07:44
94. ©ICHOVÁ Radka Brno 1980 71 ® 31. 00:30:33 168 13:43
57. BYRTUSOVÁ Zuzana Ostrava 1981 46 ® 21. 00:24:37 202 07:47
17. KOLKOVÁ Lucie Brno 1982 83 ® 5. 00:20:14 240 03:24
35. KOVÁČOVÁ Boľena Brno 1983 69 ® 11. 00:22:26 222 05:36
40. VÁCHOVÁ Lenka Brno 1984 18 ® 13. 00:23:02 217 06:12
44. PETERKOVÁ Veronika TJ Svitavy 1984 4 ® 15. 00:23:23 213 06:33
30. ©«ASTNÁ Renata AC Moravská Slavia Brno 1985 88 ® 8. 00:21:52 227 05:02
63. BER®INSKÁ Soňa ZBM 1985 101 ® 24. 00:25:24 196 08:34
14. GÁNOVSKÁ Patrícia Vysoké Tatry 1986 31 ® 3. 00:20:04 243 03:14
26. SKYBOVÁ Lucie AK Olymp Brno 1987 66 ® 7. 00:21:41 231 04:51
51. OSTRÁ Kateřina 1987 26 ® 18. 00:24:07 206 07:17
67. KLIME©OVÁ Monika Brno 1987 29 ® 26. 00:25:51 192 09:01
76. KOPECKÁ Radka Moravec Beneąov 1989 65 ® 29. 00:27:10 184 10:20
6. FLEK Lukáą VSK Uni Brno 1991 15 X 1. 00:18:38 0 01:48
15. HLAVATÁ Michaela AK Olymp Brno 1991 72 ® 4. 00:20:11 242 03:21
59. STRÁNSKÁ Adéla SCAREX Česká Třebová 1991 68 ® 22. 00:24:41 200 07:51
1. NOVOTNÝ Ondřej KOB Moira Brno 1992 43 Jři 1. 00:16:50 300  
3. GRÜN Vojtěch AC Okrouhlá 1992 38 Jři 3. 00:18:06 281 01:16
21. VRZÁK Michael EKOL Team 1992 16 Jři 10. 00:20:52 236 04:02
24. KUBÍN Martin EKOL Team 1992 84 Jři 11. 00:21:17 233 04:27
55. ONDRU©EK Vladimír Sokol Přísnotice 1992 23 Jři 12. 00:24:34 204 07:44
2. KOVÁŘ Radim Moravec Beneąov 1993 76 Jři 2. 00:17:30 290 00:40
4. ©PETÍK Ondřej SKOL Brno 1993 85 Jři 4. 00:18:07 273 01:17
5. ČERMÁK Martin SKOL Brno 1993 86 Jři 5. 00:18:07 266 01:17
7. NOVÁČEK Michal VSK Uni Brno 1993 53 Jři 6. 00:18:50 260 02:00
11. BÍLEK Jan UNI Brno - ASC BUČOVICE 1993 57 Jři 7. 00:19:50 246 03:00
13. MARTÍNEK David Bořitov 1993 74 Jři 8. 00:20:02 244 03:12
20. SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 1993 40 Jři 9. 00:20:45 237 03:55
36. JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 1993 5 Jky 1. 00:22:29 221 05:39
45. ©TĚPÁNOVÁ Lenka VSK Univerzita Brno 1993 34 Jky 2. 00:23:24 212 06:34
50. TLAMKOVÁ Tereza Moravec Beneąov 1993 37 Jky 3. 00:24:06 207 07:16
8. JELÍNEK Ondřej UNI Brno - ASC BUČOVICE 1994 87 Dci 1. 00:19:04 255 02:14
27. TANCEROVÁ Anna Sokol Přísnotice 1994 6 Dky 2. 00:21:44 230 04:54
28. ©AFÁŘ Jakub Moravec Beneąov 1994 44 Dci 4. 00:21:48 229 04:58
39. OBRÁTIL ©těpán KOB Moira Brno 1994 97 Dci 6. 00:23:00 218 06:10
41. MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 1994 42 Dci 7. 00:23:04 216 06:14
61. PAROLKOVÁ Markéta Moravec Beneąov 1994 36 Dky 5. 00:25:18 198 08:28
100. CHROMÁ Kateřina SK ®abovřesky 1994 75 Dky 0. NF 0  
12. KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 1995 7 Dci 2. 00:19:57 245 03:07
16. STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 1995 22 Dci 3. 00:20:12 241 03:22
46. SOBOTKA Petr AK Tiąnov 1995 28 Dci 8. 00:23:31 211 06:41
60. PATZELOVÁ Veronika AK Tiąnov 1995 27 Dky 4. 00:25:15 199 08:25
86. LÁSKÝ Jiří Zetor Brno 1995 12 Dci 10. 00:28:09 175 11:19
22. KLEPALOVÁ Kamila ASK Blansko 1996 60 Dky 1. 00:21:01 235 04:11
83. ČÍ®KOVÁ Markéta OB Adamov 1996 102 Dky 6. 00:27:40 177 10:50
29. SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 1997 78 Dci 5. 00:21:51 228 05:01
72. SVÍTIL Václav ČVK Brno 1997 103 Dci 9. 00:26:21 188 09:31
34. ©AFÁŘOVÁ Adéla Moravec Beneąov 1998 45 Dky 3. 00:22:22 223 05:32

* Kliknutím na text v hlavičce tabulky se tabulka seřadí podle zvoleného sloupce( poprvé vzestupně, podruhé sestupně ).