nadpis
Ráječkovská desítka
Zdeněk Přibyl
Sport Club Ráječko
19.02.2011

Poř.       Příjmení a Jméno       Oddíl       RN       St.č.       Kat.       Poř. Čas Body Ztráta
199. KUBÍK Josef Adamov 1938 8 MV-3 15. 01:09:02 59 35:17
201. CAHEL Pavel Sokol Brno 1938 140 MV-3 16. 01:18:07 57 44:22
188. HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 1941 96 MV-3 12. 00:58:25 70 24:40
193. KREJČÍ František Brno 1943 68 MV-3 14. 01:01:33 65 27:48
122. CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 1945 215 MV-3 4. 00:48:35 134 14:50
174. HLAVÁČ Zdeněk ASK Blansko 1946 120 MV-3 10. 00:55:42 84 21:57
139. BAYER Miroslav Triexpert 1947 119 MV-3 6. 00:49:56 118 16:11
182. TUČNÝ Jan MK Pardubice 1947 47 MV-3 11. 00:57:30 76 23:45
132. PEPRLA Jaroslav Brno 1949 41 MV-3 5. 00:49:17 124 15:32
163. KRIEG Petr BMT Brno 1949 102 MV-3 7. 00:52:46 95 19:01
170. BOŽEK Václav Jihomoravský Kraj 1949 65 MV-3 9. 00:54:15 88 20:30
189. KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 1949 26 MV-3 13. 00:58:38 69 24:53
85. VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1950 40 MV-3 1. 00:45:03 171 11:18
99. STRÁNÍK Aleš Blansko 1950 128 MV-3 2. 00:46:18 157 12:33
167. SPONAR Jan Tesla Brno 1950 42 MV-3 8. 00:53:44 91 19:59
118. MAREŠ Bohumil LEAR Brno 1951 93 MV-3 3. 00:48:13 138 14:28
116. MIKITA Pavel Brno 1952 186 MV-2 16. 00:47:55 140 14:10
200. KREJSA Václav BOnbon 1952 44 MV-2 38. 01:13:49 58 40:04
72. KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 1953 15 MV-2 9. 00:43:47 184 10:02
138. JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 1953 6 MV-2 20. 00:49:44 119 15:59
164. PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 1953 46 MV-2 25. 00:52:48 94 19:03
173. SEDLÁČEK Pavel Prdlavka SSSR Modřice 1953 92 MV-2 29. 00:55:32 85 21:47
46. ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1954 94 MV-2 4. 00:41:34 210 07:49
131. VILČEK Rudolf Ekol Team 1954 199 MV-2 19. 00:49:15 125 15:30
142. SLOVÁČEK Jaroslav Brno 1954 28 MV-2 21. 00:50:35 115 16:50
179. SPÁČIL Jan Brno 1954 69 MV-2 31. 00:57:14 79 23:29
183. HORYNA Miroslav Praha, Zahradní Město 1954 43 MV-2 33. 00:57:35 75 23:50
90. NOSEK Miroslav Posilovna Průvan 1955 21 MV-2 11. 00:45:27 166 11:42
105. SVOBODA Pavel TJ Sloup 1955 153 MV-2 14. 00:46:39 151 12:54
147. VOLAVÝ Vladimír AC Moravská Slavia Brno 1955 23 MV-2 22. 00:51:10 110 17:25
126. ŠPERKA Oldřich Jedovnice 1956 127 MV-2 17. 00:48:50 130 15:05
162. ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 1956 98 MV-2 24. 00:52:20 96 18:35
165. MATULA Jiří PC BRNO 1956 196 MV-2 26. 00:53:16 93 19:31
194. JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 1956 84 MV-2 36. 01:02:36 64 28:51
169. BŮŽEK Jan Brno 1957 122 MV-2 27. 00:53:50 89 20:05
30. VEVERKA Josef AC Čejkovice 1958 39 MV-2 3. 00:39:51 226 06:06
54. ZOUHAR Libor Adidas Brno 1958 89 MV-2 5. 00:42:38 202 08:53
100. HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 1958 110 MV-2 12. 00:46:23 156 12:38
186. TRS Ladislav ing. Gastrotrs 1958 109 MV-2 35. 00:58:01 72 24:16
150. BIL Jaroslav Brno 1959 36 MV-2 23. 00:51:36 107 17:51
176. FRÁŇA Pavel Brno 1959 193 MV-2 30. 00:56:40 82 22:55
184. KROUPA Jiří Brno 1959 81 MV-2 34. 00:57:46 74 24:01
10. STRÁNSKÝ Aleš ISCAREX Č. Třebová 1960 34 MV-2 1. 00:37:17 246 03:32
16. KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1960 97 MV-2 2. 00:38:02 240 04:17
66. ZOUBEK Karel Vanovice 1960 38 MV-2 7. 00:43:11 190 09:26
104. KUNC Josef LRS Vyškov 1960 151 MV-2 13. 00:46:33 152 12:48
171. CIESAR Rudolf Slavkov u Brna 1960 58 MV-2 28. 00:54:32 87 20:47
196. DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 1960 206 MV-2 37. 01:04:29 62 30:44
62. PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 1961 5 MV-2 6. 00:43:00 194 09:15
68. HÁJEK Ivoš Sokol Doubravice 1961 205 MV-2 8. 00:43:32 188 09:47
76. MĚŘÍNSKÝ Jaroslav DINOSPORT Ivančice 1961 13 MV-2 10. 00:44:23 180 10:38
115. NOVOTNÝ Libor Kuřim 1961 61 MV-2 15. 00:47:48 141 14:03
127. ŠMATERA Petr Kunštát 1961 155 MV-2 18. 00:48:55 129 15:10
37. BEZROUK Jiří BOKI 1962 45 MV-1 7. 00:40:20 219 06:35
60. SKYBA Martin Barnex Sport Brno 1962 30 MV-1 15. 00:42:54 196 09:09
107. ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 1962 24 MV-1 28. 00:46:43 149 12:58
141. DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blans 1962 104 MV-1 41. 00:50:23 116 16:38
36. NOŽKA Jiří DINOSPORT Ivančice 1963 10 MV-1 6. 00:40:09 220 06:24
52. BUŘT Vladimír Sokol BLANSKO 1963 181 MV-1 14. 00:42:16 204 08:31
110. SMOLÍK Antonín Sokol Přísnotice 1963 115 MV-1 31. 00:47:13 146 13:28
140. SMRŽ Pavel Brno 1963 136 MV-1 40. 00:50:04 117 16:19
95. CIBULKA Pavel Brno 1964 70 MV-1 24. 00:46:08 161 12:23
149. BLÁHA Roman BKK Brno 1964 152 MV-1 42. 00:51:33 108 17:48
198. KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 1964 83 MV-1 49. 01:06:03 60 32:18
38. BURIÁNEK Roman Česká Třebobová 1965 35 MV-1 8. 00:40:29 218 06:44
70. PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 1965 111 MV-1 17. 00:43:39 186 09:54
82. KRAJČA Rudolf Vzácnýkytky 1965 182 MV-1 20. 00:44:48 174 11:03
125. MRŮZEK Alexander Univerzita Brno 1965 201 MV-1 36. 00:48:45 131 15:00
130. KRESTA Roman Zetor Brno 1965 71 MV-1 37. 00:49:11 126 15:26
161. VEČEŘA Luboš Kobylí 1965 135 MV-1 45. 00:52:16 97 18:31
180. BARTOŠEK Petr New Line Boskovice 1965 14 MV-2 32. 00:57:17 78 23:32
84. SLATINA František Brno 1966 134 MV-1 21. 00:45:02 172 11:17
120. ŠEDIVÝ Květoslav ČÍČA Team 1966 52 MV-1 34. 00:48:29 136 14:44
133. MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 1966 22 MV-1 38. 00:49:18 123 15:33
153. KLEPAL Petr Blansko 1966 29 MV-1 44. 00:51:40 104 17:55
195. NOVOSEDLÍK Lubomír Nitra 1966 74 MV-1 48. 01:02:42 63 28:57
39. PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 1967 90 MV-1 9. 00:40:40 217 06:55
108. ALMAN Dušan Chobot Boskovice 1967 73 MV-1 29. 00:46:46 148 13:01
33. DVOŘÁK Jaromír ASK TT Blansko 1968 148 MV-1 5. 00:39:54 223 06:09
40. DVOŘÁČEK Jiří Karolín 1968 85 MV-1 10. 00:40:44 216 06:59
43. STLOUKAL Jaroslav ml. JSRT Adamov 1968 86 MV-1 11. 00:41:04 213 07:19
49. KEJÍK Milan ASK TT Blansko 1968 185 MV-1 12. 00:41:49 207 08:04
50. GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1968 19 MV-1 13. 00:41:52 206 08:07
88. HRBÁČEK Karel Útěchov 1968 143 MV-1 23. 00:45:15 168 11:30
101. ODEHNAL Tomáš SKalice n.s. 1968 187 MV-1 26. 00:46:30 155 12:45
102. MEZERA Pavel Brno 1968 145 MV-1 27. 00:46:32 154 12:47
152. JASKULKA Martin AK Kuřim 1968 60 MV-1 43. 00:51:40 105 17:55
12. VACEK Martin ISCAREX Č. Třebová 1969 33 MV-1 4. 00:37:27 244 03:42
81. BUBENÍK Jiří ml. LRS Vyškov 1969 166 MV-1 19. 00:44:41 175 10:56
97. KRÁTKÝ Jan Vinohrady 1969 165 MV-1 25. 00:46:13 159 12:28
113. CHARVÁT Jan prostř. Brno 1969 80 MV-1 33. 00:47:43 143 13:58
123. ROČEK Radim Brno 1969 1 MV-1 35. 00:48:39 133 14:54
136. VIŠŇA Zdeněk Brno 1969 79 MV-1 39. 00:49:32 121 15:47
166. VESELÝ Prokop Kunštát 1969 78 MV-1 46. 00:53:34 92 19:49
2. ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1970 195 MV-1 1. 00:33:58 290 00:13
65. POCSAI Sándor Moravská Třebová 1970 51 MV-1 16. 00:43:09 191 09:24
73. FLORIÁN Radim AP Brno 1970 55 MV-1 18. 00:43:56 183 10:11
87. DUŠIL Jaroslav Brno 1970 113 MV-1 22. 00:45:05 169 11:20
4. PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1971 88 MV-1 2. 00:35:32 273 01:47
11. BODIŠ Ivo Brno 1971 59 MV-1 3. 00:37:22 245 03:37
109. ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 1971 105 MV-1 30. 00:46:46 147 13:01
112. HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 1971 2 MV-1 32. 00:47:35 144 13:50
168. ČÍŽEK Petr OB Adamov 1971 91 MV-1 47. 00:53:48 90 20:03
34. KADIDLO Jiří Moravská Třebová 1972 50 M 26. 00:39:57 222 06:12
35. MACURA Jan Horizont Kola Novák Blans 1972 207 M 27. 00:40:06 221 06:21
63. BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 1973 12 M 42. 00:43:04 193 09:19
93. SUCHÝ Libor Letovice 1973 4 M 58. 00:45:42 163 11:57
135. JEŽ Martin HAPE Brno 1973 112 M 72. 00:49:31 122 15:46
157. BEDAN Petr PRAHA 1973 146 M 82. 00:51:58 101 18:13
172. SIKORA Aleš Smršť Podlesí 1973 63 M 86. 00:55:11 86 21:26
24. KOTYZA Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1974 11 M 18. 00:39:00 232 05:15
129. BÁR Lukáš Brno 1974 161 M 71. 00:49:06 127 15:21
134. HYÁNKOVÁ Eva New Balance Team 1974 154 X 1. 00:49:30 0 15:45
155. PAULÍK Petr HP KARTON 1974 184 M 80. 00:51:47 103 18:02
3. HORÁČEK Michal ISCAREX Č. Třebová 1975 31 M 2. 00:35:04 281 01:19
7. ŠTĚRBÁK Eduard Brno 1975 192 M 5. 00:36:31 255 02:46
151. SEIBT David Neslovice 1975 141 M 79. 00:51:39 106 17:54
175. HUMÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 1975 202 M 87. 00:56:24 83 22:39
185. BOŽEK petr Brno 1975 66 M 91. 00:57:54 73 24:09
41. LEPIER Jan MILT TEAM 1976 124 M 28. 00:40:59 215 07:14
42. ČERMÁK David Hustopeče 1976 103 M 29. 00:41:03 214 07:18
64. PILGR Luděk OOB LOKO Č.Třebová 1976 48 M 43. 00:43:09 192 09:24
77. BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 1976 200 M 49. 00:44:32 179 10:47
89. ŠVÁB Miroslav SC Ráječko 1976 157 M 55. 00:45:21 167 11:36
91. KREJČÍ Viktor Mladkov 1976 87 M 56. 00:45:35 165 11:50
144. KUCHAŘ Lukáš Rájec 1976 167 M 75. 00:50:59 113 17:14
192. PÁTEK Richard SK Žabovřesky 1976 203 M 95. 01:00:38 66 26:53
31. FAJT Milan Amulet Brno 1977 156 M 24. 00:39:52 225 06:07
51. TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 1977 149 M 34. 00:41:56 205 08:11
69. PAVLÍK Jiří Vyškov 1977 64 M 45. 00:43:33 187 09:48
86. BOLDIŠ Pavel Weisser Sport 1977 214 M 54. 00:45:04 170 11:19
111. DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 1977 123 M 64. 00:47:30 145 13:45
119. MORAVEC Jiří Kola Novák Blansko 1977 142 M 67. 00:48:13 137 14:28
128. BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 1977 126 M 70. 00:49:02 128 15:17
159. TRNKA Marcel Brno 1977 125 M 84. 00:52:05 99 18:20
197. LÁNÍK Igor BOskovice 1977 7 M 96. 01:04:47 61 31:02
71. MATOUŠEK Pavel KC Brno 1978 75 M 46. 00:43:45 185 10:00
106. PONEŠ Pavel TK Sokoli 1978 189 M 63. 00:46:41 150 12:56
124. CHADIM Michal KC Brno 1978 76 M 69. 00:48:44 132 14:59
22. DOLEČEK Josef Vencl Team 1979 54 M 16. 00:38:57 234 05:12
67. DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 1979 198 M 44. 00:43:28 189 09:43
92. KAČÍN Miroslav Kanice 1979 144 M 57. 00:45:35 164 11:50
178. LENHART David Brno 1979 190 M 89. 00:56:59 80 23:14
143. SLÁDEK Jaroslav TJ Dynamo Svrčovice 1980 211 M 74. 00:50:42 114 16:57
145. BRTNÍK Radim Blažovice 1980 159 M 76. 00:50:59 112 17:14
187. PEŠEK Kamil Kameničky 1980 49 M 92. 00:58:13 71 24:28
191. CHARVÁT jan Extreme Life 1980 77 M 94. 00:59:24 67 25:39
1. KUČERA Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 1981 3 M 1. 00:33:45 300  
23. MAZAL Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 1981 101 M 17. 00:38:58 233 05:13
26. NETOPIL Vladislav Slavkov u Brna 1981 56 M 20. 00:39:10 230 05:25
28. GLÜCKSELIG Jan Brno 1981 121 M 22. 00:39:43 228 05:58
53. ŠENKÝŘ Jiří Olešnice 1981 164 M 35. 00:42:21 203 08:36
58. HRABOVSKÝ Aleš Brno 1981 194 M 39. 00:42:47 198 09:02
117. VACULA Ondřej Brno 1981 212 M 66. 00:48:00 139 14:15
121. GONČÁR Jiří ml. Weisser Sport 1981 213 M 68. 00:48:30 135 14:45
158. PIROCHTA Josef Dohoda Brno 1981 131 M 83. 00:52:01 100 18:16
5. PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 1982 16 M 3. 00:36:09 266 02:24
9. SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 1982 95 M 7. 00:36:46 248 03:01
20. GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 1982 67 M 14. 00:38:30 236 04:45
80. ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 1982 138 M 52. 00:44:39 176 10:54
83. KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 1982 130 M 53. 00:44:54 173 11:09
137. KUBĚNA Roman Senetářov 1982 158 M 73. 00:49:37 120 15:52
148. HUSÁK Ondřej Blansko 1982 210 M 78. 00:51:17 109 17:32
190. KRMÍČEK Vojtěch Brno 1982 132 M 93. 00:58:59 68 25:14
17. NOVÁČEK Tomáš Spartak Třebíč 1983 62 M 11. 00:38:05 239 04:20
19. STRNAD Václav TJ Favorit Brno 1983 204 M 13. 00:38:29 237 04:44
79. KRČÁL Michal Brno 1983 137 M 51. 00:44:37 177 10:52
154. MATRKOVÁ Lucie Brno 1983 162 X 2. 00:51:41 0 17:56
177. SLOUKA Jiří Blažovice 1983 118 M 88. 00:56:44 81 22:59
13. ŠMÍD Miroslav UNI Brno - ASC Bučovice 1984 18 M 8. 00:37:41 243 03:56
15. LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 1984 27 M 10. 00:37:55 241 04:10
18. ŠEBEK Michal Vencl Team 1984 53 M 12. 00:38:27 238 04:42
25. KABÁTH David SK Žabovřesky 1984 191 M 19. 00:39:03 231 05:18
59. HORÁČEK Miroslav Notormotor 1984 17 M 40. 00:42:53 197 09:08
103. SLÁMA Lukáš Automedia 1984 139 M 62. 00:46:33 153 12:48
32. BIL Jaroslav ml. Brno 1985 37 M 25. 00:39:53 224 06:08
78. POSPÍCHAL Vladimír Ekol Team 1985 208 M 50. 00:44:33 178 10:48
160. ŽDÁNSKÝ Petr Brno 1985 133 M 85. 00:52:13 98 18:28
29. NĚMEC Jan Ok Chrastava 1986 108 M 23. 00:39:50 227 06:05
45. BOŘIL Petr Moravec Sokol Benešov 1986 106 M 31. 00:41:26 211 07:41
48. ŠITKA Josef Drnovice 1986 72 M 33. 00:41:46 208 08:01
55. BALŮCH Pavel Blansko 1986 57 M 36. 00:42:39 201 08:54
74. NĚMEC Petr Gastrotrs 1986 107 M 47. 00:43:58 182 10:13
61. ZELINKA Jiří SK Žabovřesky 1987 129 M 41. 00:42:56 195 09:11
96. BENEŠ Michal GT Czech 1987 197 M 60. 00:46:12 160 12:27
146. KOVÁŘ Rudolf ONDRA69FANS TEAM 1987 117 M 77. 00:51:08 111 17:23
8. ŠŤASTNÝ Petr HAKR Brno 1988 100 M 6. 00:36:40 251 02:55
27. BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 1988 150 M 21. 00:39:17 229 05:32
94. SZABÓ Tibor Inqool.cz 1988 82 M 59. 00:45:52 162 12:07
156. FORBELSKÝ Jan Blansko 1988 183 M 81. 00:51:47 102 18:02
56. HORSKÝ Martin ONDRA69FANS TEAM 1989 116 M 37. 00:42:45 200 09:00
57. STEHLÍK Petr Medikobra 1989 209 M 38. 00:42:47 199 09:02
98. ONDRUŠEK Pavel Zetor Brno 1989 9 M 61. 00:46:16 158 12:31
114. ŠEVČÍK Petr Jedovnice 1989 188 M 65. 00:47:46 142 14:01
181. ŠMOTEK Jiří MC Pohoda 1989 163 M 90. 00:57:19 77 23:34
6. KUCHAŘÍK David TK Mor. Budějovice 1991 99 M 4. 00:36:11 260 02:26
14. HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 1991 25 M 9. 00:37:50 242 04:05
44. SMOLÍK Jan Sokol Přísnotice 1991 114 M 30. 00:41:11 212 07:26
47. KAZDA Adam SK Žabovřesky 1991 160 M 32. 00:41:37 209 07:52
75. BARÁK Radek Moravec Merida CZECH MTB 1991 147 M 48. 00:44:20 181 10:35
202. GRÜN Vojtěch AC Okrouhlá 1992 20 M 0. NF 0  
21. ZÁVESKÝ Filip Orel Č. Třebová 1993 32 M 15. 00:38:32 235 04:47

* Kliknutím na text v hlavičce tabulky se tabulka seřadí podle zvoleného sloupce( poprvé vzestupně, podruhé sestupně ).