Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Celkové pořadí po 11.závodě"
 
Muži, veteráni Ženy, veteránky, dorostenci(-ky)

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Celkové pořadí BBP po 11.závodě
Poř. Jméno Kat. Poř.Kat. Rok nar. Oddíl 1.VSK FS 2.Jehnice 3.Kanice 4.Syrovice 5.JME Hády 6.Veselka 7.Tuřany 8.Ráječko 9.Modřice 10.Rosnička 11.Rakovec Celkem
  13.11.99 27.11.99 11.12.99 26.12.99 8.1.00 22.1.00 5.2.00 19.2.00 4.3.00 18.3.00 1.4.00 bodů
1 CACEK Tomáš DciS 1 83 Jiskra Litomyšl     273   281 290 300 300 281 281 281 2287
2 ŠMÍD Miroslav DciM 1 84 VSK Universita Brno 281 273 281 290   281 281   290 300 273 2277
3 PUKL Rostislav DciS 2 82 VSK Universita Brno 244 0 242 281 273 273 245 273 273 266 248 2132
4 URBÁNEK Jaroslav DciS 3 82 AC Moravská Slávia Brno 260 260 266 273       245 248 273 260 2085
5 PLACHÝ Lukáš DciM 2 85 VSK Universita Brno 251 251 260 251 260 266 242 260 251   245 2050
6 VLACH Lukáš DciS 4 83 AC Moravská Slávia Brno 255   243 266 248 251 248 248   260   2019
7 HORÁČEK Miroslav DciM 3 84 VSK Universita Brno     248 255 255 255 244 255   255 244 2011
8 SUK Ladislav DciS 5 83 Zetor Brno 239 245 241 246 245 244 233 240 238 243 240 1944
9 PETŘÍKOVÁ Irena DkyS 1 83 VSK Universita Brno 242 239 234   242 243 241   246 236 242 1931
10 NAVRÁTIL Dušan DciM 4 84 ARC Brno 237 243 238 244 238 233 231 238 235 251 241 1930
11 MORAVEC Zdeněk DciM 5 84 Kola Novák Blansko   246 239     240 239 243 240 238 239 1924
12 KOUTNÝ Petr DciS 6 83 Individuální     225 245 244 237 237 244   248 243 1923
13 MARTINCOVÁ Ivana Ž 1 63 AC Moravská Slávia Brno 241 241 237     230 232 237 241 237   1896
14 ČÁSLAVA Pavel DciM 6 84 VSK Universita Brno 232 232   238 232 227 230 235 242 245 238 1894
15 LIŠČINSKÝ Zdeněk DciS 7 82 Tesla Brno   228 235   239 236 227 241 243 240   1889
16 KALOVSKÁ Lenka Ž 2 70 AAC Brno 233 235 233 243 236 235 225 236 234 235 234 1888
17 ŠMÍD Dušan DciM 7 85 VSK Universita Brno 229   229 241 235 234   239 236 242   1885
18 KYPRÝ Martin DciS 8 83 ARC Brno 273 281 246       246 281   290 246 1863
19 NOVOTNÁ Petra Ž 3 79 VSK Universita Brno     227 237 230 231   229 228 232 228 1842
20 ČÁSLAVA Petr DciM 8 86 VSK Universita Brno 227 223   233 224 225 222 230 230 234 237 1840
21 KRESŤANPOLOVÁ Magda DkyS 2 82 AAC Brno 226 230 223 239   226 223 232     233 1832
22 LAZOR Jaromír DciM 9 85 VSK Universita Brno 235 225 232   226 221 221 231   228   1819
23 POSPÍCHAL Vladimír DciM 10 85 TK JME Brno 230 234 186 236 228 214       231 235 1794
24 SOURAL Lukáš DciS 9 82 Individuální 224 229 224   225 213     225 229 212 1781
25 ŽÁKOVSKÁ Alena Ž 4 62 AAC Brno   220 218   218 223 220 225 224 226 222 1778
26 KOPECKÁ Dagmar DkyM 1 84 LOKO Břeclav   221 214 229 219 224 218 228     223 1776
27 MICHALCOVÁ Dana DkyS 3 83 Zetor Brno   215 213 231 212   213 221 223 227 224 1767
28 KOSAŘOVÁ Kateřina DkyM 2 86 VSK Universita Brno   210 209 230 222 209 215 223 222 222 220 1764
29 MARTINCOVÁ Hana DkyM 3 86 AC Moravská Slávia Brno 221 211   223 216 218 214 218   224   1745
30 VALACHOVÁ Pavla Ž 5 74 Individuální 215 216 201 228 215 208   219 219 223 210 1745
31 FRANTA Jaroslav DciM 11 84 AC Moravská Slávia Brno 246 255   240   248 255   245   255 1744
32 LEV Petr DciS 10 83 ARC Brno 290 300 255         290 300   300 1735
33 VRÁNOVÁ Jana DkyM 4 85 VSK Universita Brno 222 219 211 227   211   216   208 208 1722
34 ZADÁKOVÁ Hana DkyS 4 82 Sokol Střelice 205   204 224 221 207 212     219 214 1706
35 UHMANN Petr DciS 11 83 ARC Brno 266 266 290   300   290       290 1702
36 LIŠČINSKÝ Tomáš DciM 12 84 Tesla Brno   209 199   207 220 211 227 221 204   1698
37 ŠTEFEK Ruslan DciS 12 82 ARC Brno   237 240 248 246 246 238   239     1694
38 SKYBOVÁ Lucie DkyM 5 87 ARC Brno 219 214 207 226 187   199 199 205 225 0 1694
39 JANISTINOVÁ Lucie Ž 6 79 VSK Universita Brno   202   219 201 201 206 212 218 216 213 1687
40 KUGLEROVÁ Jitka Ž 7 77 Individuální 199 199 193   194 204 208 220 217 221 218 1686
41 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar Ing. ŽV-2 1 50 TK JME Brno 212 203 195 222 204 205   214 215   207 1682
42 ELINGEROVÁ Dana ŽV-3 1 38 Individuální 207 198 190 216 199 200 203 213 212 209 200 1660
43 COUFALOVÁ Lenka Ž 8 76 AC Moravská Slávia Brno 211 205 194 215 193 198 202 208 208 206 202 1657
44 HLADKÁ Zuzana DkyS 5 82 Sokol Žabovřesky 202 193     190 195 198 209 211 207 195 1610
45 KOZMON Petr DciS 13 83 KEPÁK Team II 231 238 226   240 217 216   237     1605
46 PUKLOVÁ Magda DkyM 6 85 VSK Universita Brno 201 187 180 209 177   193 201 202 203 193 1589
47 SUKOVÁ Ludmila ŽV-2 2 44 Individuální   190 185 211 188   196 207 206 205   1588
48 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. ŽV-1 1 57 VŠK Universita Brno 198 182   208 176 190 192 198 197 198 189 1570
49 NAVRÁTILOVÁ Kateřina DkyS 6 82 ARC Brno 193 183   206 181   194 204 200 201   1562
50 POSPÍCHALOVÁ Lenka ŽV-1 2 57 TK JME Brno 194 180 181 207 184 192   200 199   187 1544
51 TOUŠKA Igor DciS 14 83 AC Moravská Slávia Brno 248   245 260     251 266 260     1530
52 ADAMCOVÁ Zdeňka ŽV-1 3 56 Individuální 191 179 175   178 186 190 195 198 194 188 1521
53 KOUKALOVÁ Naďa ŽV-1 4 52 TK Líšeň 192 178 174 203 174 185 187 193 0 192 186 1516
54 PALKOVÁ Karolína DkyM 7 93 Individuální 186 172 170 202   182 184 189 194 193 183 1513
55 JIRÁSKOVÁ Věra ŽV-1 5 55 Individuální 190 177 173 205 173 184 185 190   191 185 1507
56 PALKOVÁ Lenka Ž 9 70 Individuální 185 171 169 201   181 183 188 193 189 182 1502
57 NOVOTNÁ Jana MUDr. ŽV-1 6 54 Individuální   175 172     183 186 191 196 188 184 1475
58 MILOSTNÝ Josef DciS 15 83 TJ JE Dukovany 300 290 300 300         266     1456
59 COUFALOVÁ Radka Ž 10 79 AC Moravská Slávia Brno     198 220 200 203 204 215   213   1453
60 KUPSKÝ Michal DciM 13 84 Individuální 240   230 242 237     234   241   1424
61 ALBRECHT Jan DciM 14 86 ARC Brno 234   228   243 238 235   231     1409
62 PAKOSTA Tomáš DciM 15 88 VSK Universita Brno 203 186     186 193   0 210 215 206 1399
63 BERÁNEK Lukáš DciM 16 85 Zeman Brno 236       223 229     226 233 230 1377
64 POSPÍCHAL Zbyněk DciM 17 86 TK JME Brno   233 222 235 229 215         231 1365
65 HRUŠKA Dalibor DciM 18 85 Kometa Brno     216 210   216 217     230 226 1315
66 VALC Ondřej DciS 16 82 RUBENA Fort 245 248 244 0   260 260 0       1257
67 PRACNÝ Jakub DciM 19 86 SK Žabovřesky     197 221 196   197 222 213 0   1246
68 ADAMCOVÁ Helena DkyM 8 84 Individuální 210 200     179   200   209 212   1210
69 BUCHTA Michal DciM 20 86 Technika Brno         234 242 224   244 244   1188
70 HAJZLEROVÁ Magda Ž 11 73 AHA Vyškov   242 236       228 233 232     1171
71 SCHEJBAL Michal DciM 21 86 AC Moravská Slávia Brno         231 228 226   233 246   1164
72 LIŠČINSKÁ Eva ŽV-2 3 44 Tesla Brno     179   182 191 191 197 195     1135
73 KOPECKÝ Jan DciS 17 82 LOKO Břeclav         290 300 273       266 1129
74 PROCHÁZKOVÁ Marcela DkyM 9 88 Individuální     171   175 188 189 192   196   1111
75 KNOTEK David DciS 18 82 Individuální 218   208 232   210   224       1092
76 FUČÍKOVÁ Hana Ž 12 77 VBM Brno   206 206   206   209 217       1044
77 REINEROVÁ Barbara DkyM 10 84 PBM Brno   185   218   206 210   214     1033
78 KOPECKÁ Lenka DkyM 11 85 Perná   204 205   210     210     198 1027
79 JANÁČKOVÁ Ivana Ž 13 75 SK 24       212 195 199 201     210   1017
80 BURŠÍK Jaroslav DciS 19 82 TK JME Brno     251   266   240       251 1008
81 MAHOVSKÝ František DciS 20 83 ARC Brno           245 243 246 255     989
82 KOPEČEK Michal DciS 21 83 Individuální 206 197 192   197           194 986
83 MATULOVÁ Jana Ž 14 73 Individuální     188   189 196       211 199 983
84 MATULA Petr DciS 22 82 SK Radiosport Bílovice   244       239 234 242       959
85 JANKOVSKÝ Ivan DciS 23 83 Třebíč   231 215         226 229     901
86 ČÁBELKOVÁ Jana DkyM 12 84 Junior Brno           222 219   227   225 893
87 VONDRÁČKOVÁ Tereza DkyM 13 87 VSK Universita Brno 217       211         220 216 864
88 JAMBOR Aleš DciS 24 82 Rocky Bikes Brno   218 219   233             670
89 SMETANA Jiří DciS 25 82 Rocky Bikes Brno   212 221 234               667
90 ANTLOVÁ Mirka DkyM 14 84 SKP Holešov       225 217           221 663
91 SMOLÍKOVÁ Petra Ž 15 76 AAC Brno   222 220     219           661
92 KROUPOVÁ Markéta Ž 16 75 AAC Brno 220   210           220     650
93 BIL Jaroslav DciM 22 85 AC Moravská Slávia Brno         205         217 217 639
94 FURCHOVÁ Michaela DkyM 15 84 Rocky Bikes Brno 214 208             216     638
95 VESELÁ Lucie DkyM 16 85 Rocky Bikes Brno 208     213         207     628
96 PIŇOSOVÁ Marie DkyM 17 85 GERA Drnovice     202     202 207         611
97 FRANTA Michal DciM 23 88 AC Moravská Slávia Brno             195 203   202   600
98 ŠMÍDOVÁ Eva Ž 17 81 ZBM   196     183     205       584
99 PROCHÁZKOVÁ Renata DkyM 18 86 Troubsko           187   196     192 575
100 KADLECOVÁ Eva Ž 18 78 SK Žabovřesky   189       194 188         571
101 VALOUCHOVÁ Lucie DkyM 19 87 Individuální 188 174 176                 538
102 HLAVÁČEK Antonín DciS 26 83 ASK Blansko               251     232 483
103 MRŠTINA Vojtěch DciM 24 84 AC Moravská Slávia Brno         241 241           482
104 BENEŠ Michal DciM 25 85 AC Moravská Slávia Brno           232 236         468
105 FIKÁČEK Tomáš DciM 26 85 Zetor Brno         227           227 454
106 MAŠLAŇ Jiří DciS 27 83 Individuální 228 226                   454
107 OMOVÁ Michaela Ž 19 81 AC Turnov 223   212                 435
108 KOUŘIL Jiří DciM 27 86 VSK Universita Brno         220 212           432
109 TOMANCOVÁ Hana Ž 20 63 Svitavy   207   217               424
110 SCHOŘOVÁ Dana Ž 21 64 Sokol Nové Bránice       214         201     415
111 BURSOVÁ Ivana Ž 22 77 Individuální             205       209 414
112 PODMELOVÁ Vilma Ž 23 62 TK JME Brno         198           211 409
113 PAVLÍČEK Tomáš DciM 28 84 Rocky Bikes Brno   194     208             402
114 MICHALCOVÁ Alena DkyM 20 85 Zetor Brno                   199 197 396
115 HAMÁK Aleš DciM 29 85 Sk Radiosport Bílovice     191   203             394
116 REICHERT Pavel DciM 30 84 Rocky Bikes Brno   195 196                 391
117 SLADKÁ Kateřina DkyM 21 85 SK Žabovřesky 204 184                   388
118 BRÁZDA Mikuláš DciM 31 87 Individuální                   197 190 387
119 KOLÍNKOVÁ Eliška DkyM 22 88 Kanice     184     189           373
120 SLAVÍKOVÁ Aneta DkyM 23 89 Individuální 187 173                   360
121 MARKOVÁ Kristýna DkyS 7 82 Individuální     178   180             358
122 VOLNÁ Marie Ž 24 80 SK Železárny Prostějov             266         266
123 SUCHÁNEK Roman DciS 28 82 SKP Holešov         251             251
124 LAŠ Lukáš DciM 32 85 AC TJ JE Dukovany 243                     243
125 HAVELKOVÁ Dagmar Ž 25 72 AAC Brno   240                   240
126 HRAZDĚRA Milan DciM 33 84 VSK Universita Brno     0             239   239
127 HLADKÝ Jan DciS 29 83 VŠKLMZU 238                     238
128 HANÁKOVÁ Miroslava Ž 26 66 ACP Brno   236                   236
129 KNAPKOVÁ Miroslava Ž 27 80 ARC Brno                     236 236
130 BUCHTA Lukáš DciS 30 82 Individuální     231                 231
131 OLEJNÍČEK Lukáš DciM 34 88 AC Moravská Slávia Brno             229         229
132 BALCAR Petr DciM 35 85 Střelka Brno                     229 229
133 CHARVÁT Karel DciM 36 84 Triatlon Sport Klub Praha   227                   227
134 PŘIKRYLOVÁ Klára Ž 28 81 VSK Technika Brno(VŠ) 225                     225
135 FIALA František DciM 37 84 JAC Brno   224                   224
136 VLČKOVÁ Romana Ž 29 71 Střelka Brno                     219 219
137 PANÁKOVÁ Lucia Ž 30 78 VFU Brno                   218   218
138 JELÍNEk Petr DciM 38 85 Sokol Přísnotice     217                 217
139 ZIMOVÁ Markéta Ž 31 78 SK Žabovřesky   217                   217
140 PILGROVÁ Jana DkyS 8 82 OOB Č.Třebová 216                     216
141 NOVÁK Dalibor DciM 39 87 Individuální                     215 215
142 DRBAL Václav DciM 40 85 CK Slavkov u Brna         214             214
143 UHNAVÁ Markéta DkyM 24 84 SK Žabovřesky                   214   214
144 HOZA Adam DciM 41 84 CK Slavkov u Brna         213             213
145 NOVOTNÁ Lenka Ž 32 79 SK Žabovřesky   213                   213
146 OBOŘILOVÁ Alena Ž 33 74 Individuální 213                     213
147 KLIMPLOVÁ Lenka Ž 34 79 Pardubice               211       211
148 ČERNÍK Lukáš DciM 42 84 CK Slavkov u Brna         209             209
149 ŠARAPATKOVÁ Martina Ž 35 81 KEPÁK Team II 209                     209
150 LEMONOVÁ Vlasta Ž 36 77 Orientační běh Blansko               206       206
151 FIKÁČKOVÁ Veronika DkyM 25 86 Zetor Brno                     205 205
152 SCHOŘOVÁ Lenka DkyM 26 84 Sokol Nové Bránice       204               204
153 SVOBODOVÁ Klára DkyM 27 84 TJ JE Dukovany                 204     204
154 MICHLOVSKÁ Marie DkyM 28 85 AK Perná                     204 204
155 POZORSKÝ Martin DciM 43 86 Kanice     203                 203
156 MICHLOVSKÁ Tereza DkyM 29 86 AK Perná                     203 203
157 WALTEROVÁ Zdeňka Ž 37 67 Individ. Brno                 203     203
158 HERMANY Jiří DciS 31 83 Tesla Brno         202             202
159 SVOBODOVÁ Dáša Ž 38 74 Orientační běh Blansko               202       202
160 BARTUSKOVÁ Krystýna DkyM 30 86 AC Moravská Slávia Brno   201                   201
161 CHRISTOVÁ Lucie DkyM 31 87 Zetor Brno                     201 201
162 LINKESCH Milan DciM 44 84 KK Spoj Brno     200                 200
163 BERÁNKOVÁ Anita DkyM 32 89 Individuální                   200   200
164 VALACHOVÁ Petra Ž 39 74 Individuální 200                     200
165 JURÁČKOVÁ Marie DkyM 33 84 Bosonohy           197           197
166 CETKOVSKÁ Silvie Ž 40 80 ARC Brno 197                     197
167 PELAROVÁ Kateřina DkyM 34 84 Střelka Brno                     196 196
168 BYSTRÁ Pavlína Ž 41 80 VSK FS Brno (VŠ) 196                     196
169 PLŠEK Jakub DciM 45 85 SK Žabovřesky                   195   195
170 SOUKUPOVÁ Kateřina Ž 42 80 Individuální (VŠ) 195                     195
171 KLIMEŠOVÁ Alena Ž 43 63 Sokol Bukovice               194       194
172 KYJOVSKÝ Jiří DciM 46 85 CK Slavkov u Brna         192             192
173 MENŠÍKOVÁ Michaela Ž 44 76 VŠK Universita Brno   192                   192
174 KLÍMEK Václav DciM 47 87 CK Slavkov u Brna         191             191
175 PLCHOVÁ Kateřina DkyM 35 87 Zetor Brno                     191 191
176 POSPÍŠILOVÁ Helena Ž 45 77 VŠK Universita Brno   191                   191
177 KADLECOVÁ Zlatka DkyS 9 83 SK Žabovřesky                   190   190
178 TESAŘ Jan DciM 48 84 RAFK Rajhrad     189                 189
179 LAMÁČKOVÁ Gabriela DkyM 36 88 VSK Universita Brno 189                     189
180 SKLENSKÝ Jan DciM 49 86 PBM Brno   188                   188
181 ŠPÁCOVÁ Miroslava DkyM 37 86 TJ Start Brno     187                 187
182 PODMELOVÁ Eliška DkyS 10 83 KEPÁK Team II         185             185
183 HAMÁK Radek DciM 50 87 Sk Radiosport Bílovice     183                 183
184 JONÁŠOVÁ Andrea DkyM 38 85 Rocky Bikes Brno     182                 182
185 KREJČÍ Veronika Ž 46 80 SK Žabovřesky   181                   181
186 DAŇKOVÁ Martina DkyM 39 87 Sokol Přísnotice     177                 177
187 SLADKÝ Marek DciM 51 86 Individuál   176                   176

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu