Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Celkové pořadí po 11.závodě"
 
Muži, veteráni Ženy, veteránky, dorostenci(-ky)

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Celkové pořadí BBP po 11.závodě
Poř. Jméno Kat. Poř.Kat. Rok nar. Oddíl 1.VSK FS 2.Jehnice 3.Kanice 4.Syrovice 5.JME Hády 6.Veselka 7.Tuřany 8.Ráječko 9.Modřice 10.Rosnička 11.Rakovec Celkem
  13.11.99 27.11.99 11.12.99 26.12.99 8.1.00 22.1.00 5.2.00 19.2.00 4.3.00 18.3.00 1.4.00 bodů
1 PALKO Aleš M 1 71 Individuální 290 273 273 281 273 273 266 281 251 273   2217
2 KOTYZA Petr M 2 70 VSK Universita Brno 273 260 248 266 281 281   290 260 266 273 2190
3 VRÁNA Milan M 3 61 Kola Novák Blansko   266 260 251 0   273 266 255 260 281 2112
4 KLUSÁK Zdeněk M 4 77 Technika Brno     290   300 300 300   300 300 300 2090
5 PŘIKRYL Ivo M 5 79 ARC Brno 281 251 251 260 246 201 251 260 245 0 0 2045
6 KUČERA Martin M 6 80 VSK Universita Brno 248 243 244   255 266 260 246 237 243 260 2022
7 VEDRA David M 7 74 VSK Universita Brno 255 246 236 242 260 260 245 248 243 251 248 2013
8 ŠVÁB František MV-1 1 57 Jiskra Litomyšl 240 245 245   248 248 243 255 241 248 266 1998
9 KOLÍNEK František MV-1 2 56 NIKE TEAM   248 246 246 241 244 240 245 242 244 255 1970
10 JANKOVSKÝ Alexandr MV-1 3 60 VSK Universita Brno 245 240 238 245 251 245 244 243 238 234 251 1964
11 NĚMEC Ondřej MV-1 4 57 AK Kroměříž   244 242 248   243 248 251 244 239   1959
12 ŠŤASTNÝ Martin M 8 74 VSK Universita Brno (VŠ) 241 242 240 244 244 242 242 240       1935
13 KUČERA Lukáš M 9 81 VSK Universita Brno 244 238 233 233 243 246 237   224 241 246 1928
14 ŠPACÍR Ladislav MV-1 5 55 Lokomotiva Břeclav   232 234 236   251 238 241 236 242 242 1920
15 KOTYZA Aleš M 10 74 VSK Universita Brno 235 239 235 239 235   235 242 235 236 245 1906
16 PODBORSKÝ Miroslav M 11 66 Cyklosport Pavka 236 231 230 238   235 241 239 239   244 1903
17 KOLÍNEK Josef M 12 61 Kanice   211   231 231 236 234 235 234   243 1855
18 ZADÁK Karel jun. M 13 78 Individuální     208 225 238 237 239 237 232   239 1855
19 GOTTWALD Václav MV-1 6 55 VSK Universita Brno 229 229 221 230 236 232 0 231 228 225 231 1846
20 KRUPKA Peter RNDr. M 14 65 EBM Triatlon Brno 232 227 219   233 229 233   218 229 230 1832
21 KRATOCHVÍL Zdeněk MV-1 7 59 Individuální 218 219 220 228 234 233   230 226 224 236 1831
22 PETRŽELA Martin M 15 78 VSK Universita Brno 233 226 224   228 222 228 229   226   1816
23 ONDRÁČEK Tomáš M 16 77 TJ JE Dukovany 202 225   234 224 228 225 224 220 223 228 1811
24 HAVLÍK Miroslav MV-1 8 58 Čalounictví Bořitov   215 214   237 238 232 233   215 225 1809
25 DOLEŽAL Marek M 17 73 ASPIRESPORT Brno 230 228   215   223 226   216 227 229 1794
26 JURÁČEK Petr M 18 81 AAC Brno 226   215   219 219 219 228   232 235 1793
27 BOUBÍN Jan Ing. M 19 63 Běžecký klub Slavkov 219 212 202 224 223 226 222 227     221 1774
28 KUDLIČKA Svatopluk MV-2 1 50 LRS Vyškov   224 207     224 216 225 217 222 232 1767
29 PANUŠKA Ladislav M 20 73 VSK FS Brno 209 223 200 227   216 214 215 210 228 224 1757
30 PIRKL Jaroslav MV-1 9 57 KB Blansko     217 229 218 212 223 234   200 220 1753
31 NOVÁK Zdeněk M 21 61 Kola Novák Blansko       205 213 215 218 220 209 221 238 1739
32 KAMENSKÝ Oldřich MV-2 2 48 Sokol Žabovřesky 222   216 232 222     216 208 210 204 1730
33 WEINREICH Richard M 22 75 VSK Universita Brno 212 222 204 204 205   187 201 207 233 213 1700
34 HAVLÍK Jiří MV-1 10 53 Čalounictví Bořitov   210 203   196 189 227 232 201 196 222 1687
35 ČERNÝ Radek M 23 70 TJ JE Dukovany 205   190 207 201   210 213 211 217 214 1678
36 PLACHÝ Lubomír M 24 63 Individuální 203 198 187 210 209 198 202 209 204   227 1662
37 FIEDLER Jan Ing. MV-1 11 56 Start Brno 204 200 193 220   213 193   197 214 212 1653
38 ANDERLE Karel M 25 69 Slovan Brno   235 231 241 245 255 213   221     1641
39 MAREK Dalimil MV-1 12 60 ASK TT-SKI Blansko   189   196 193 206 209 212 200 211 211 1638
40 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. MV-1 13 52 TK JME Brno 207 201 192 208 195 211   200 196 193 203 1621
41 MACEK Pavel M 26 67 Individuální 200 196 186   189 204 208 222 212     1617
42 PETŘÍK František MV-1 14 59 VSK Universita Brno   233 222   240 230 231 238     216 1610
43 DANĚK Milan M 27 62 Kola Novák Blansko   173 161 198 188 199 191 203 198 209 219 1605
44 KADLEC Luděk M 28 62 Slatina   193 179 209 203 205 206 211     191 1597
45 ŠIMEK Štefan MV-1 15 56 Sokol Mořice 188   185 192 211 196 204   205 216   1597
46 URBÁNEK Michal M 29 77 VSK FS Brno 189 203     191 185 207   203 202 198 1578
47 KALANDRA Stanislav MV-1 16 60 TJ Svitavy 192 174 175 193 198 175 186 196 192 203 202 1562
48 KŘENEK František MV-2 3 49 TJ JE Dukovany     180 206 190 207 188 208 185   184 1548
49 MAREŠ Bohumil MV-1 17 51 LEAR Brno 198 192 176   192 203 189   179 199 195 1547
50 KOČVÁREK Karel M 30 76 Individuální 186 172 172 201 183   180 198 180 188 207 1523
51 KREJČÍ Jiří M 31 66 Sokol Tuřany 208 220 206   232 227 221       199 1513
52 KUNC Josef MV-1 18 60 LRS Vyškov 190 179     177 187 194 204 182 181 193 1510
53 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. MV-2 4 46 ASK TT-SKI Blansko 199 184   188 178   192 184 178 195 0 1498
54 KONEČNÝ Filip M 32 76 START Brno   218     197   199 218 206 220 217 1475
55 KRPEC Emil M 33 77 Křižanovice 173 153 153 195 168   170 193 187 189 197 1472
56 DANESI Maurizio M 34 62 TT Bologna, Italia 214 209 197   229 231     183 206   1469
57 TŮMA Václav M 35 77 VSK FS Brno (VŠ) 179     199 180 0 183 176 166 201 176 1460
58 ZŘÍDKAVESELÝ Libor M 36 72 AC Moravská Slávia Brno   290   290 290 290   300       1460
59 SPILKA Jiří MV-2 5 50 Idea Sport Brno 181 185 158 182 176   174 166 176 190 190 1454
60 SMEJKAL Libor MV-2 6 47 Individuální         187 200 200 210 194 207 218 1416
61 ŠLANCAR Lubomír MV-1 19 53 ZŠ Poštorná 187 161 163 183 175 194   174 167 172   1415
62 FARKAČ Jiří ml. M 37 81 Shakal´s Brno 228 132 218 159 226   0   223 0 223 1409
63 BARTONĚK Josef MV-1 20 52 Sokol Přísnotice 182 175 151 186   183 175 179 174     1405
64 ADAMEC Václav M 38 80 Individuální 165 150 150   160   172 194 169 194 196 1400
65 NĚMEC Leoš M 39 72 Boskovice   160 154     168 173 189 165 182 206 1397
66 KALÁB Miloš JUDr. MV-2 7 50 Veterans´triatlon Brno   120 126 165 139 179 181 181 181 186 185 1397
67 ŠKODA Jan Mgr. M 40 64 TK JME Brno 191 194 182 216 210     214 184     1391
68 HEDBÁVNÝ Robert M 41 72 Sokol Nové Bránice       197 186   159 207 195 213 215 1372
69 STREJČEK Jan M 42 77 Individuální   170 155     192 151 177 172 180 174 1371
70 FUČÍK Karel M 43 72 OS Brno 231   227 243 242   197   227     1367
71 SLAVÍK Jiří MUDr. MV-1 21 54 Sokol Žabovřesky 238 234 226     220     219 230   1367
72 MIKITA Pavel ing. MV-1 22 52 Individuální 178 163 145 185 165     161 164 174 175 1365
73 KOLÁŘ Richard M 44 76 VSK FS Brno 197   168 191 184 208 196   215 0   1359
74 SUKOVÁ Věra Ž 1 80 BI - AM Brno   141 127 173 163 176 161 173 160 178 172 1356
75 ZHOŘ Martin M 45 81 Jiskra Ústí nad Orlicí 300 281 201           266 290   1338
76 NECHVÁTAL Jan MV-3 1 35 AC Maraton Třebíč 151 126 114 174 154 174 163 165 161 164 182 1337
77 PISARČÍK Tomáš Ing. M 46 63 Velká Bíteš     125 180 167   147 162 159 191 189 1320
78 HIKL Tomáš M 47 81 AC Moravská Slávia Brno 216 221 212 221     220 226       1316
79 KNOTEK Ilja MV-1 23 53 Individuální 169 151 149   146 177   168   173 166 1299
80 TOMÍŠEK Jindřich MV-3 2 39 SK Haná Olomouc 172 156 144 177 161 172 152 145 137   160 1295
81 MARČÍK Petr M 48 72 Individuální 163 144 115 168 147 165 148 153 150 167 180 1294
82 PUDELKA Jaroslav MV-1 24 53 Sokol Modřice 154 137 117 170 144 160 169 158 149 159 169 1288
83 ZADÁK Karel sen. MV-1 25 54 Individuální 150 128 106 164 127 164 167 156 126 170 168 1267
84 HOLEČEK Stanislav MV-1 26 55 Individuální 177 142 124   140 149 142 159 162 154 179 1264
85 PETR Lukáš M 49 80 Favorit Brno   214 211   212   201 206 214 0 0 1258
86 LOŠŤÁK Libor M 50 70 Individuální   167   194 174 181 176 190 171 0   1253
87 DRÁPAL Ivo MV-1 27 54 Individuální   158     152 195 179 199   183 187 1253
88 BENDA Josef MV-2 8 49 Individuální 147       142 173 155 154 146 166 165 1248
89 KONEČNÝ Ondřej M 51 80 AC Moravská Slávia Brno 195 202       188 205 221 213     1224
90 PROCHÁZKA Jan MV-1 28 60 Individuální   159 152 181 182 180 182 188   0   1224
91 NOVOTNÝ Jan MUDr. MV-1 29 54 TK JME Brno     104   151 162 154 152 154 171 173 1221
92 SMUTNÝ Radim M 52 81 AK GERA Drnovice   241 241 235   241 246         1204
93 NOVÁK Lubomír MV-1 30 58 EBM Triatlon Brno 159 147 139       119 147 157 169 161 1198
94 HORYANSKÝ Karel MV-3 3 40 Individuální 162 143 121 172 136 151     117 155 148 1188
95 MACHÁČEK Martin MV-1 31 55 Rugby Ingstav Brno 157 129 109 163 141 155   140 143   147 1175
96 KUBÍK Jaromír MV-1 32 60 TK JME Brno 161 131 123 171 143   138 137 134 146   1161
97 VÉVODA Ivan MV-1 33 60 SK Švábenice     223     240 230   225 240   1158
98 PÁVEK Michal M 53 72 Individuální             217 236 230 231 240 1154
99 ADAMEC Petr ing. MV-1 34 51 Kepák Team II 152 119 110   133 140 145 141 139 151 152 1153
100 DOLEŽAL Stanislav MV-1 35 58 TJ JE Dukovany 201   173   199   198   189 187   1147
101 ŠIMONEK Libor M 54 70 Individuální 215       230 239 236       226 1146
102 BRADÁČ Alois MV-3 4 40 Data Lusk Jihlava 160 113   153 149 158   121 128 150   1132
103 DAVID Ludvík JUDr. MV-1 36 51 Sokol Slavkov 140 106 101 147 132 143 139 139 129 142 141 1123
104 PLCH Alois MV-2 9 49 BI - AM Brno   116 122 154 134 153 137 142 132   149 1123
105 JANKOVSKÝ Andrej M 55 80 VSK Universita Brno     281       281 0 273 281   1116
106 MARČAN Jan st. MV-1 37 53 Individuální     91   131 152 140 146 144 145 150 1099
107 PETR Dalibor M 56 77 Individuální 171 155 157     150 166   142 0 144 1085
108 WEITER Roman M 57 75 LRS Vyškov     140   138 145 160 170   162 170 1085
109 HAVLÍČEK Pavel MV-1 38 52 Forse ŘFP Brno-venkov 146 127 113 156 128 147 135 133 0     1085
110 KLIMEŠ František MV-2 10 47 Individuální 167 139 130   153 171 158 167       1085
111 MAŠLAŇ Jiří M 58 83 Kepák team II. Brno     108 152 135 146 123   109 152 154 1079
112 HUMLÍČEK Aleš M 59 75 BAMBAS Skalice   217 199   217 221   223       1077
113 BLAŽEK Ota MV-1 39 51 Individuální   148   187   190   183   177 186 1071
114 ŠILBERSKÝ Petr M 60 61 Blansko 153 125       129 125 131 124 144 134 1065
115 CHARVÁT Jan MV-2 11 47 TK JME Brno 137 112 116 162   130   112   149 146 1064
116 MUSIL Libor M 61 70 Ráječko   171   155       180 173 184 192 1055
117 VEJCHODA Petr M 62 77 Individuální 166 107   146 123   120 132 122   137 1053
118 MEZSAROS Anton MV-1 40 59 Individuální 127 105 83 132 125   134   125 137 162 1047
119 ERTL Jiří MV-2 12 46 Individuální   99   145 116 137 128 128 118 134 135 1041
120 HRUBÝ Milan MV-3 5 38 ASK TT-SKI Blansko 149 122 103   117 131 124 123 114 133 136 1035
121 MAREK Jiří MUDr. MV-1 41 56 Individuální 136 101 94 144 113 128   119 116 130 131 1017
122 MACHO Aleš M 63 75 VSK Universita Brno 260   266 255           235   1016
123 BOREK Aleš M 64 77 Individuální 176 165       186     147 176 164 1014
124 PALA Libor MV-1 42 57 Individuální 139 103 102 148 120 133 126 129 112     1010
125 CETKOVSKÝ Vladimír MV-2 13 45 ARC Brno 184 176 159       168   153   142 982
126 SPÁČIL Jan MV-1 43 54 Individuální 144 109 89     122 122 124 121   145 976
127 KLIEŠTÍK Milan MV-1 44 57 Individuální         118 134 141 149 138 141 153 974
128 KUBÍK Josef MV-3 6 38 Individuální 135 102 93 141 114 126 118 114 105   119 972
129 ZEJDA Ivo MV-1 45 56 Individuální 131 111 100 139 112   115 105 99 124 129 966
130 POKORNÝ Miroslav MV-1 46 53 TK JME Brno 130 98 90 137 115 127 113 107 96 116 110 955
131 UHMANN Petr MV-1 47 51 Tesla Brno   162 146   162 161     156 158   945
132 HOLÝ Josef MV-2 14 41 Individuální 141 108 96       117 115 113 127 128 945
133 ADAMEC Milan M 65 77 TJ Orel Vyškov (VŠ) 239 236 228 240             943
134 DOBŠÍK Jiří M 66 78 ARC Brno (VŠ) 234   232 237 239             942
135 FRANTA Jaroslav MV-1 48 54 Modřice   93 79 136 105 118 114 106 107 123 122 931
136 KREJČIŘÍK Petr MV-1 49 55 Individuální 125 92 82 135 104 116 109 102 98 122 117 930
137 TATÍČEK Josef M 67 74 VSK FS Brno 175 145     148   146   140 165   919
138 SEDLINSKÝ Jan MV-1 50 58 Sokol Brno 2 132 95 80   102 123 116 109 100 118 118 918
139 DLOUHÝ Petr M 68 76 TJ JE Dukovany         227 234 229   222     912
140 ZBYTOVSKÝ Jan MV-1 51 54 Individuální   94 86 140 109   112 111 104 121 121 912
141 NOVOTNÝ Josef MV-1 52 56 TK JME Brno 123 90 78 134 103 113 108 100 94 114 113 908
142 UNGERMAN Milan M 69 79 TJ Start Brno   183 162           170 185 200 900
143 SEDLÁČEK Pavel MV-1 53 53 Individuální 129 96 85 142     111   97 119 115 894
144 KNOBLOCH Václav MV-2 15 46 Pošta Brno 156 134 129 175       151 145     890
145 ČADEK Jiří MV-1 54 53 Idea Sport Brno 122 91 77 138 106 114 110 103 101     885
146 STANĚK Aleš M 70 73 TJ JE Dukovany       179   178 171 185 163     876
147 KUBÍK Radek M 71 64 TK JME Brno     87   122 124 133   127 143 130 866
148 RÚŽIČKA Aleš M 72 79 AC Moravská Slávia Brno   213       225   219   204   861
149 KAŠE Jaroslav MV-1 55 53 ČS ŽP Brno       213 220 214 212         859
150 KUBEŠA Jaroslav JUDr. M 73 64 TTC Brno   197   214 215 218           844
151 TOMANEC Petr MV-1 56 56 TJ Svitavy       203   209 211     208   831
152 NAVRÁTIL Ladislav MV-1 57 51 Individuální 121 88 73 128 96   100 98 90   108 829
153 HORECKÝ Drahomír MV-3 7 26 AAC Brno 124 89 74   100   102 97 88 110 109 819
154 VEDRAL Jaroslav MV-3 8 36 Cykloclub Brno   117 95   107 119     119 131 127 815
155 KOZEL Miroslav MV-2 16 45 Cykloclub Brno     75   99 112 104 99 93 113 116 811
156 VLASÁK Michal M 74 74 Individuální         119 136 131   131 140 151 808
157 ROZMAN Ladislav MV-1 58 54 Individuální   208 184 212 202             806
158 RUSEK Tomáš RNDr. MV-2 17 48 Pošta Brno   188 188 218 206             800
159 JANÁČEK Vladimír M 75 73 SK 24 Brno       200   210 184     192   786
160 ADÁMEK Libor M 76 67 SK Žabovřesky   140 205   214 217           776
161 HUDÁK Luděk Harry M 77 67 Technika Brno                 246 237 290 773
162 KOENIG Lukáš M 78 80 ZBM Brno   178     179 193       219   769
163 HORÁK Pavel M 79 61 Sokol Vyškov     255       255     255   765
164 KLÍMA Tomáš M 80 80 UNIVAR SK Brno     243         273 248     764
165 JANTAČ Vladimír M 81 71 KK Spoj Brno 180 187 178 211               756
166 MORAVEC Jiří M 82 77 Kola Novák Blansko   182 167         191     201 741
167 PIŠE Pavel M 83 78 Vážany         173 191 185 187       736
168 SPONAR Jan MV-2 18 50 Tesla Brno           156 143 135 141 156   731
169 KUNSTER Jaroslav MV-1 59 58 Sokol Jundrov     70 127 97 109 101     111 106 721
170 MATUŠKA Zdeněk M 84 69 Kola Novák Blansko           167 164 172 186     689
171 PŘIBYL Zdeněk M 85 65 Ráječko   169 160         197     157 683
172 RYS Jaromír M 86 64 SKP Holešov       219 221           234 674
173 TYLEČEK Pavel M 87 73 FC Ledeč nad Sázavou           135 132 130 130 147   674
174 MUSIL Karel M 88 78 DUKLA Praha       160 266   0 0   246   672
175 HEJL Aleš M 89 65 Individuální     134     154       175 205 668
176 ONDRÁŠEK Marek M 90 74 TJ Morcan Brno 224 230 213                 667
177 NOVOTNÝ Ladislav MV-3 9 25 Sokol Tuřany     69   95   98 96 87 109 104 658
178 KOUKALOVÁ Alžběta Ž 2 78 AC Moravská Slávia Brno 128 97           101 92 120 114 652
179 EKER Jan M 91 65 Individuální 185 164 143   156             648
180 BERÁNEK Antonín M 92 61 Individuální 227   209               210 646
181 SUCHÁNEK Oto MV-1 60 58 Sokol Syrovice 168 149     166       155     638
182 KHEIL Radim M 93 73 TC Blažkov 213 216 198                 627
183 OLEJNÍČEK Dušan M 94 65 Rocky Bikes Brno   199 189 222               610
184 SCHWAB David M 95 74 VSK Universita Brno   205     207 197           609
185 KUDRNA David M 96 77 Armáda ČR 243   194   171             608
186 KNOBLOCH Tomáš M 97 74 KK Spoj Brno 217 207 181                 605
187 NEJEDLÝ Michael ing. M 98 69 AC Kablo Kladno     300 300               600
188 HORÁKOVSKÝ Petr MV-1 61 52 Individuální   166 142     144 144         596
189 KUBÍKOVÁ Zdena Ž 3 69 Kepák Team II, Brno 142     169   125       160   596
190 ŽIŽKA David M 99 75 Individuální   195 183 217               595
191 NOVÁK Petr M 100 75 Individuální     107 167   163 156         593
192 KOPEČEK Ivan MV-2 19 49 AC Moravská Slávia Brno 164   136           135   156 591
193 ŠTYNDL Miroslav MV-1 62 57 SK Polička   206 191           193     590
194 TŮMA Luděk M 101 76 Vážany         129 159 157 143       588
195 NOŽIČKA Petr M 102 76 ARC Brno             290 0 290     580
196 UHER Dalibor M 103 62 SKI CK Kunštát         185   190 205       580
197 MOTÁLEK Petr M 104 61 TJ JE Dukovany 206   171 189               566
198 FUKSA Karel MV-2 20 46 Sokol Žabovřesky 126   84 131 101           123 565
199 KREJČÍ Bronislav M 105 64 SK Žabovřesky     195       178   191     564
200 ŠEBESTA Pavel MV-1 63 58 Start Brno 196 190 177                 563
201 JEVSEJENKO Alexandr M 106 81 SK Žabovřesky   181 169             197   547
202 ŠAMÁNEK Pavel M 107 72 KK Spoj Brno 193 180 174                 547
203 FARKAČ Jiří st. MV-1 64 54 Individuální     133 150 130     125       538
204 HOLEČEK Miloš MV-2 21 50 Sokol Žabovřesky           138 127   123 135   523
205 HABERLAND Jan MV-2 22 42 Sokol Brno   168 165     184           517
206 ŠTRAJT Jiří MV-2 23 44 Zdrav. doprava Krejčí Blansko               175 168   171 514
207 OSPALÝ Filip M 108 76 Kepák Team Brno     239 273               512
208 DLABAJA Libor M 109 75 Bystřice p. Host.     138       177 186       501
209 PROCHÁZKA Vladimír MV-1 65 52 Individuální                 148 168 183 499
210 JAROUŠEK Eduard Ing. MV-2 24 46 Individuální   87 71 129     103       105 495
211 ŠÍBL Radoslav M 110 80 Individuální               244 240     484
212 CHALUPA Josef MV-2 25 50 Idea Sport Brno 134             113 102   132 481
213 WALTER Pavel M 111 64 Individuální     156   164       158     478
214 DAVID Karel M 112 61 LRS Vyškov         110 120   122     124 476
215 GLOVACZ Ladislav MV-1 66 52 Slatina   114 97   121 141           473
216 PARNICA Tomáš M 113 80 FTVS (VŠ) 242   229                 471
217 KOCOUREK Jaroslav MV-2 26 49 Žabovřesky                 231   237 468
218 BAREŠ Jiří Ing. MV-2 27 47 BAMBAS Skalice               148 152   167 467
219 DOKOUPIL Bohuslav M 114 80 Individuální 148 152 164                 464
220 RONČÁK Jan M 115 67 AK Milo Olomouc   237 225                 462
221 KUPSKÝ Ivo M 116 72 Hapa-kanu             99 108   129 125 461
222 MYŠKA Jiří M 117 73 Polička             215     245   460
223 TRUNKÁT Daniel M 118 71 MZLU Brno   157 119 184               460
224 SUCHÁNEK Ladislav M 119 70 MZLU Brno   146 131 176               453
225 VALC Ondřej M 120 82 RUBENA Fort       223 225             448
226 DOMANSKÝ Ivo MV-3 10 38 AVC Praha           111 105     117 111 444
227 KIESEL Luboš M 121 69 TJ Morcan Brno 225                 218   443
228 ZOUHAR Libor MV-1 67 58 Individuální 158 130                 155 443
229 BRABEC Jaroslav M 122 82 SK Žabovřesky   124     157         161   442
230 MARTINEC Jindřich M 123 61 Individuální       226 216             442
231 KUBÍČEK Martin M 124 68 Blansko             224 217       441
232 JELÍNEK Petr M 125 78 TJ Turnov 237   196                 433
233 NERADÍLEK Blažej M 126 76 SCMT (VŠ) 221         202           423
234 VITULA Jan M 127 79 Orient.běh Kuřim           142 129     148   419
235 FIALA Ctirad M 128 68 UNIVAR SK Brno                   205 209 414
236 JÍNA Jan M 129 73 NEW BALANCE TEAM       202 208             410
237 MATULA Petr M 130 82 SK Radiosport Bílovice n.Sv. 211       194             405
238 MESZÁROS Jan M 131 84 Individuální   104               138 163 405
239 POLESNÝ David M 132 80 TK JME Brno 155 123     124             402
240 LIBENSKÝ David M 133 70 Rocky Bikes Brno 143   111   145             399
241 OPLATEK Jiří M 134 76 Armáda ČR   204         195         399
242 MAHOVSKÝ František MV-3 11 40 AAC Brno             130 134 133     397
243 JIRÁSEK Vladimír MV-1 68 53 Kepák Team II     128         127 136     391
244 AUER Jan M 135 79 Individuální                 115 136 138 389
245 PRACHAŘ David M 136 70 Univar Brno       190         177     367
246 MAREČEK Jiří MV-1 69 59 SK Radiosport Bílovice n.Sv. 194       172             366
247 BRANDÝS Vlastimil MV-2 28 41 LRS Vyškov               117 110 132   359
248 VAŠÍČEK Zdeněk M 137 80 Individuální         181       175     356
249 ZÁMEČNÍK David M 138 75 ZBM Žabořesky     166           190     356
250 KOUTNÝ Vojtěch MV-1 70 58 Individuální   115 105               133 353
251 SOVADINA Martin M 139 78 Rocky Bikes Brno   177 170                 347
252 JANEČEK Jiří M 140 65 Individuální     92     132 121         345
253 OUŘADA Jaroslav M 141 70 FC Ledeč n/Sáz.               104 108 128   340
254 KLUŠÁK Vendelín MV-1 71 59 Individuální           166 165         331
255 KREJSA Václav MV-1 72 52 AVC Praha             162 157       319
256 ŠTOUDEK Miroslav MV-2 29 48 Individuální         98 115 106         319
257 CUPÁNEK Josef MV-3 12 26 SK Přerov                 95 112 112 319
258 SLADKÝ Ivan MV-1 73 55 První Brněnská   110 98           106     314
259 MORIC Milan M 142 62 Individuální             150 163       313
260 STEHLÍK Marek M 143 73 Radešínská Svratka     141         169       310
261 PEKÁREK Michal M 144 73 Prestige Brno     147 161               308
262 ZÁRUBA Jan M 145 62 Individuální   154 148                 302
263 KYNČL Stanislav M 146 64 New Balance Team   300                   300
264 PUKL Stanislav MV-1 74 58 VSK Universita Brno     81         116 103     300
265 SMEJKAL Petr M 147 74 TK JME Brno 170                 126   296
266 MIKOŠKA Jaroslav M 148 81 Tesla Brno   138     155             293
267 SVOBODA Petr M 149 68 Individuální             136   151     287
268 GRIM Filip M 150 81 ASK TT-SKI Blansko             149 136       285
269 FABIÁN Ondřej M 151 79 Fabiteam                 120 163   283
270 HAJZLER Jiří M 152 63 AHA Vyškov                 281     281
271 PRACNÝ Jan MV-1 75 60 Orient.běh Žabovřesky       149       126       275
272 PROCHÁZKA Rostislav jun. M 153 74 Individuální   136 137                 273
273 PROCHÁZKA Rostislav sen. MV-2 30 48 TK JME Brno   135 132                 267
274 PILGR Luděk M 154 76 OOB LOKO Č.Třebová 266                     266
275 SEBERA Martin M 155 74 VSK Universita Brno     99 166               265
276 BALCAR Michal M 156 79 AC Turnov   255                   255
277 ŠTOURAČ Libor M 157 78 AAC Brno 251                     251
278 KLIEŠTÍK Jiří M 158 80 Individuální                 111 139   250
279 OMA Jakub M 159 80 AC Turnov (VŠ) 246                     246
280 SOURAL Jan MV-1 76 60 TK JME Brno 138       108             246
281 BAREŠ Josef M 160 79 BAMBAS Skalice                     241 241
282 FOJT Tomáš M 161 76 Individuální   121 120                 241
283 ŠTĚRBÁK Eduard M 162 75 Individuální                   238   238
284 JANOŠEK Roman M 163 78 AK Kroměříž     237                 237
285 CACEK Jan M 164 77 Universita Brno                 233     233
286 ŠMÍD Martin M 165 80 Střelka Brno                     233 233
287 HANÁČEK Martin M 166 77 TJ JE Dukovany                 229     229
288 GERYK David M 167 77 VSK FS Brno (VŠ) 223                     223
289 NAVRÁTIL Pavel M 168 76 VSK FS Brno (VŠ) 220                     220
290 PILÁT Zdeněk MV-1 77 58 DATALUSK Jihlava                   212   212
291 KOČAŘ Tomáš M 169 66 Kepák Team Brno     210                 210
292 ŠVÁB Zdeněk MV-1 78 51 Sokol Žabovřesky 210                     210
293 HALOUZKA Karel M 170 73 UNIVAR SK Brno                     208 208
294 BERTRAM Silic MV-2 31 49 Rakousko Bregenz         204             204
295 DVOŘÁK Pavel M 171 77 SK Přerov             203         203
296 RAPČAN Lukáš M 172 78 DSD Dostál                 202     202
297 SEHNAL Tomáš M 173 73 HO Holešov               202       202
298 ILLOVSKÝ Roman M 174 64 Kunovice           110     91     201
299 HANÁK Petr M 175 74 SK Žabovřesky         200             200
300 NEŠPOR Petr M 176 81 KEPÁK Team II                 199     199
301 RYCHLÝ Pavel M 177 73 MU Brno                   198   198
302 DVOŘÁK Jaromír M 178 68 VSK Rájec Jestřebí               195       195
303 FRÝBA Miloš MV-1 79 55 Kontes Tišnov                     194 194
304 HABROVANSKÝ Zdeněk MV-1 80 59 Ráječko               192       192
305 VESELÝ Martin jun. M 179 75 Průkopník Brno   191                   191
306 KRATOCHVÍL Radek M 180 76 Individuální                     188 188
307 KNÁBKOVÁ Miroslava Ž 4 80 BRNO                 188     188
308 RAČANSKÝ Václav M 181 81 Tesla Brno   186                   186
309 TOPINKA Jiří M 182 66 AC Moravská Slávia Brno 183                     183
310 RÁB Martin M 183 83 RBK Blansko               182       182
311 SEDLÁČEK Martin M 184 74 Sokol Prachatice           182           182
312 PAVLÍK Michal M 185 78 LRS Vyškov                     181 181
313 CHOCHOLOUŠ Jiří M 186 70 Individuální                   179   179
314 URBAN Jan M 187 75 Start Blansko               178       178
315 VAŠÍČEK Petr M 188 63 Avion Židlochovice       178               178
316 GOTTVALD Ivo MV-1 81 57 Sokol Líšeň                     178 178
317 KABELA Vojtěch M 189 76 Individuální                     177 177
318 ONDRÁČEK Miloslav M 190 73 Drásov 174                     174
319 BAYER Miloš Ing. MV-2 32 47 ASK TT-SKI Blansko               171       171
320 HAMERSKÝ Kamil M 191 72 Individuální         170             170
321 ŘEHOŘ Pavel M 192 68 AC Moravská Slávia Brno           170           170
322 BURIAN Radim M 193 67 CK Rousínov         169             169
323 HAMAN Kamil M 194 75 Individuální           169           169
324 KLIMEŠ Bedřich MV-1 82 56 Sokol Bukovice               164       164
325 MACURA Jan M 195 72 Havířov               160       160
326 HALÁMEK Petr M 196 77 SBI ŠERM         159             159
327 SEKANINA Milan MV-2 33 42 AC Moravská Slávia Brno                     159 159
328 BALÁŠ Petr M 197 76 Individuální   86 72                 158
329 PŘIKRYL Michal M 198 67 SHAKAL´S Brno       158               158
330 ŠEBEK Martin M 199 76 Individuální         158             158
331 THEIMER Lubomír MV-1 83 53 Individuální                     158 158
332 FARKAČ Petr M 200 75 SHAKALS´ Brno     0 157               157
333 GROSS Michal M 201 69 SK Žabovřesky                   157   157
334 SOSNA Daniel M 202 77 Sokol Prachatice           157           157
335 KRÁTKÝ Josef M 203 65 KP BKU Mělník               155       155
336 SOTO GUERRERO Julio M 204 73 Mexiko                   153   153
337 CIPL Fravtišek MV-1 84 51 BC Benešov             153         153
338 KOZMON Petr M 205 83 Kepák team II. Brno       151               151
339 RŮŽIČKA Milan M 206 67 CK Rousínov         150             150
340 WUTKA Miroslav M 207 73 Ráječko               150       150
341 HÝBL Lubomír Ing. MV-1 85 58 Autoškola Hýbl           148           148
342 LECH Jiří MV-3 13 37 Individuální 145                     145
343 HAVLÍK Jan MV-1 86 54 Čalounictví Bořitov               144       144
344 MRKVICA Stanislav ml. M 208 77 Individuální       143               143
345 BARTOŇ Jan MV-1 87 60 AK Perná                     143 143
346 KUPSKÝ Michal M 209 84 Křemílek Team                     140 140
347 VLACH Lukáš M 210 80 Křemílek Team                     139 139
348 JANOTKA Jiří MV-1 88 57 Individuální           139           139
349 KEJÍK Milan M 211 68 VSK Rájec Jestřebí               138       138
350 ZIMOVÁ Markéta Ž 5 78 TJ Žabovřesky         137             137
351 BĚŽNÍK Antonín MV-1 89 55 Spartak Adamov     135                 135
352 ČÁSLAVA Tomáš M 212 67 Veterans´triatlon Brno   133                   133
353 KRÁL Jan M 213 69 MZLU Brno 133                     133
354 MRKVICA Zdeněk M 214 79 Individuální       133               133
355 MRKVICA Stanislav st. MV-2 34 50 Individuální       130               130
356 DVOŘÁČEK Zbyněk M 215 80 TK JME Brno         126             126
357 ŠTOREK Ivo MV-1 90 56 SK Černá Hora                     126 126
358 SOTO ROJAS Jose MV-2 35 47 Španělsko                   125   125
359 DRAŽAN Luboš Mudr. MV-1 91 56 Individuální           121           121
360 VACEK Zdeněk M 216 77 Individuální               120       120
361 SLOVENČÍKOVÁ Jarmila Ž 6 80 Individuální                     120 120
362 KYPR Rostislav M 217 66 Individuální   118                   118
363 BUCHTA Radek MV-1 92 58 TK JME Brno     118                 118
364 VANĚK Jiří MV-3 14 39 Sokol Žabovřesky               118   0   118
365 HÁJEK Miroslav M 218 77 Sokol Žabovřesky           117           117
366 DANĚK Stanislav Ing. M 219 62 Individuální                   115   115
367 VITÁSEK Tomáš M 220 70 Individuální     112                 112
368 KOLÍNEK Miroslav MV-1 93 54 TK JME Brno         111             111
369 ŠTĚRBA Jan MV-3 15 37 ASK TT-SKI Blansko   0           110       110
370 HORÁK Miroslav M 221 70 Individuální           108           108
371 MITRENGR Jan M 222 74 Hapa-kanu             107         107
372 CAHEL Pavel MV-3 16 38 Sokol Brno                     107 107
373 KOTOUL Jaromír M 223 68 Individuální   100                   100
374 VLASÁK Ota M 224 68 Individuální                 89     89
375 STEHLÍK Jaroslav MV-1 94 51 PSK Union Praha     88                 88
376 MARČAN Jan ml. M 225 78 Individuální     76                 76

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu