Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh města Modřice"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 151 M 1 0:30:21 300
2 NOŽIČKA Petr ARC Brno 76 111 M 2 0:30:45 290
3 HAJZLER Jiří AHA Vyškov 63 52 M 3 0:31:15 281
4 JANKOVSKÝ Andrej VSK Universita Brno 80 62 M 4 0:31:36 273
5 ZHOŘ Martin Jiskra Ústí n/Orl. 81 103 M 5 0:31:44 266
6 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 35 M 6 0:32:00 260
7 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 156 M 7 0:32:27 255
8 PALKO Aleš Individuální 71 76 M 8 0:32:30 251
9 KLÍMA Tomáš UNIVAR SK Brno 80 78 M 9 0:32:37 248
10 HUDÁK Luděk Technika Brno 67 160 M 10 0:32:37 246
11 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 155 M 11 0:32:42 245
12 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 57 49 MV-1 1 0:32:44 244
13 VEDRA David VSK Universita Brno 74 102 M 12 0:32:47 243
14 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 2 0:32:49 242
15 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 83 MV-1 3 0:32:52 241
16 ŠÍBL Radoslav individ. 80 112 M 13 0:33:18 240
17 PODBORSKÝ Mirek Cyklosport Pavka 66 175 M 14 0:33:26 239
18 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 41 MV-1 4 0:33:39 238
19 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 37 M 15 0:33:44 237
20 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 186 MV-1 5 0:33:54 236
21 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 34 M 16 0:34:02 235
22 KOLÍNEK Josef Kanice 61 167 M 17 0:34:15 234
23 CACEK Jan Universita Brno 77 91 M 18 0:34:17 233
24 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 150 M 19 0:34:22 232
25 KOCOUREK Jaroslav Žabovřesky 49 127 MV-2 1 0:34:36 231
26 PÁVEK Michal Individuální 72 165 M 20 0:34:37 230
27 HANÁČEK Martin TJ JE Dukovany 77 61 M 21 0:34:40 229
28 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 89 MV-1 6 0:34:42 228
29 FUČÍK Karel OS Brno 72 121 M 22 0:34:43 227
30 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 7 0:34:44 226
31 VÉVODA Ivan Sokol Švábenice 60 100 MV-1 8 0:34:46 225
32 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 36 M 23 0:34:53 224
33 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 159 M 24 0:35:03 223
34 DLOUHÝ Petr TJ JE Dukovany 76 98 M 25 0:35:06 222
35 ANDERLE Karel Slovan Brno 69 140 M 26 0:35:08 221
36 ONDRÁČEK Tomáš TJ JE Dukovany 77 97 M 27 0:35:11 220
37 SLAVÍK Jiří MUDr. Sokol Žabovřesky 54 180 MV-1 9 0:35:31 219
38 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 28 0:35:38 218
39 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 72 MV-2 2 0:35:41 217
40 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 143 M 29 0:35:52 216
41 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 106 M 30 0:35:53 215
42 PETR Lukáš Favorit Brno 80 171 M 31 0:35:54 214
43 KONEČNÝ Ondřej AC Moravská Slávia Brno 80 136 M 32 0:35:54 213
44 MACEK Pavel Individuální 67 113 M 33 0:35:56 212
45 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 59 M 34 0:36:04 211
46 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 74 M 35 0:36:10 210
47 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 169 M 36 0:36:24 209
48 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 68 MV-2 3 0:36:28 208
49 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 40 M 37 0:36:29 207
50 KONEČNÝ Filip START Brno 76 119 M 38 0:36:31 206
51 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 139 MV-1 10 0:36:33 205
52 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 38 M 39 0:36:35 204
53 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 107 M 40 0:36:36 203
54 RAPČAN Lukáš DSD Dostál 78 50 M 41 0:36:38 202
55 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 104 MV-1 11 0:36:46 201
56 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 128 MV-1 12 0:36:57 200
57 NEŠPOR Petr Kepák team 81 77 M 42 0:36:59 199
58 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 80 M 43 0:37:01 198
59 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 55 MV-1 13 0:37:03 197
60 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 14 0:37:12 196
61 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 57 M 44 0:37:18 195
62 SMEJKAL Libor Individuální 47 157 MV-2 4 0:37:20 194
63 ŠTYNDL Miroslav SK Polička 57 84 MV-1 15 0:37:22 193
64 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 82 MV-1 16 0:37:26 192
65 KREJČÍ Bronislav SK Žabovřesky 64 145 M 45 0:37:28 191
66 ZÁMEČNÍK David ZBM Žabovřesky 75 132 M 46 0:37:35 190
67 DOLEŽAL Stanislav TJ JE Dukovany 58 33 MV-1 17 0:37:46 189
68 KNAPKOVÁ Miroslava Brno 80 115 Ž 1 0:37:50 188
69 KRPEC Emil Křižanovice 77 90 M 47 0:37:53 187
70 MATUŠKA Zdeněk Kola Novák Blansko 69 133 M 48 0:37:59 186
71 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 32 MV-2 5 0:38:02 185
72 ŠKODA Jan Mgr. TK JME Brno 64 158 M 49 0:38:05 184
73 DANESI Maurizio TT Bologna, Italia 62 75 M 50 0:38:10 183
74 KUNC Josef LRS Vyškov 60 81 MV-1 18 0:38:20 182
75 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 6 0:38:31 181
76 KOČVÁREK Karel Individuální 76 79 M 51 0:38:50 180
77 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 135 MV-1 19 0:38:56 179
78 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 93 MV-2 7 0:38:59 178
79 PRACHAŘ David UNIVAR Brno 70 144 M 52 0:39:00 177
80 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 8 0:39:01 176
81 VAŠÍČEK Zdeněk Individuální 80 142 M 53 0:39:06 175
82 BARTONĚK Josef Sokol Přísnotice 52 184 MV-1 20 0:39:14 174
83 MUSIL Libor Ráječko 70 137 M 54 0:39:15 173
84 STREJČEK Jan Individuální 77 161 M 55 0:39:24 172
85 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 183 M 56 0:39:28 171
86 UNGERMAN Milan Start Brno 79 56 M 57 0:39:30 170
87 ADAMEC Václav Individuální 80 64 M 58 0:39:31 169
88 ŠTRAJT Jiří Zdrav. doprava Krejčí Bla 44 105 MV-2 9 0:39:35 168
89 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 47 MV-1 21 0:39:38 167
90 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 59 0:39:41 166
91 NĚMEC Leoš Boskovice 72 152 M 60 0:39:56 165
92 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 185 MV-1 22 0:40:07 164
93 STANĚK Aleš TJ JE Dukovany 73 60 M 61 0:40:08 163
94 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 120 MV-1 23 0:40:13 162
95 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 31 MV-3 1 0:40:15 161
96 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 53 Ž 2 0:40:17 160
97 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 176 M 62 0:40:54 159
98 WALTER Pavel Individuální 64 92 M 63 0:41:08 158
99 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 24 0:41:08 157
100 UHMANN Petr Tesla Brno 51 66 MV-1 25 0:41:09 156
101 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 58 173 MV-1 26 0:41:15 155
102 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 96 MV-1 27 0:41:22 154
103 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 45 114 MV-2 10 0:41:22 153
104 BAREŠ Jiří Ing. BAMBAS Skalice 47 70 MV-2 11 0:41:24 152
105 SVOBODA Petr individ. 68 141 M 64 0:41:29 151
106 MARČÍK Petr Individuální 72 110 M 65 0:41:35 150
107 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 172 MV-1 28 0:41:38 149
108 PROCHÁZKA Vladimír Individ. 52 58 MV-1 29 0:41:40 148
109 BOREK Aleš Individuální 77 179 M 66 0:41:42 147
110 BENDA Josef Individuální 49 44 MV-2 12 0:41:43 146
111 KNOBLOCH Václav Pošta Brno 46 3 MV-2 13 0:41:51 145
112 MARČAN Jan st. Individuální 53 148 MV-1 30 0:41:53 144
113 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 170 MV-1 31 0:41:56 143
114 PETR Dalibor Individuální 77 130 M 67 0:41:59 142
115 SPONAR Jan Tesla Brno 50 65 MV-2 14 0:42:16 141
116 TATÍČEK Josef Individuální 74 85 M 68 0:42:20 140
117 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 63 MV-1 32 0:42:27 139
118 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 122 MV-1 33 0:42:31 138
119 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 48 MV-3 2 0:42:37 137
120 JIRÁSEK Vladimír Kepák Team II 53 67 MV-1 34 0:42:53 136
121 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slávia Brno 49 166 MV-2 15 0:43:00 135
122 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 35 0:43:02 134
123 MAHOVSKÝ František AAC Brno 40 69 MV-3 3 0:43:08 133
124 PLCH Alois Zetor Brno 49 131 MV-2 16 0:43:08 132
125 VLASÁK Michal Individuální 74 108 M 69 0:43:10 131
126 TYLEČEK Pavel FC Ledeč nad Sázavou 73 182 M 70 0:43:31 130
127 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 94 MV-1 36 0:43:41 129
128 BRADÁČ Alois OREL Ždár n. Sázavou 40 54 MV-3 4 0:43:54 128
129 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 177 M 71 0:44:00 127
130 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 37 0:44:02 126
131 MESZAROS Anton Individuální 59 95 MV-1 38 0:44:04 125
132 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 45 M 72 0:44:18 124
133 HOLEČEK Miloš Sokol Žabovřesky 50 162 MV-2 17 0:44:22 123
134 VEJCHODA Petr Individuální 77 164 M 73 0:44:44 122
135 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 39 0:44:47 121
136 FABIÁN Ondřej Fabiteam 79 101 M 74 0:45:06 120
137 VEDRAL Jaroslav Cykloklub Komín 36 146 MV-3 5 0:45:08 119
138 ERTL Jiří Individuální 46 86 MV-2 18 0:45:17 118
139 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 118 MV-3 6 0:45:24 117
140 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 40 0:45:26 116
141 AUER Jan Individ. 79 124 M 75 0:45:28 115
142 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 99 MV-3 7 0:45:37 114
143 HOLÝ Josef Individuální 41 174 MV-2 19 0:45:51 113
144 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 41 0:46:29 112
145 KLIEŠTÍK Jiří Individ. 80 123 M 76 0:46:39 111
146 BRANDÝS Vlastimil LRS Vyškov 41 73 MV-2 20 0:46:59 110
147 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 134 M 77 0:47:16 109
148 OUŘADA Jaroslav SC Ledeč nad Sázavou 70 178 M 78 0:47:19 108
149 FRANTA Jaroslav Modřice 54 125 MV-1 42 0:48:05 107
150 SLADKÝ Ivan PBM Brno 55 87 MV-1 43 0:48:10 106
151 KUBÍK Josef Adamov 38 43 MV-3 8 0:48:20 105
152 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 168 MV-1 44 0:48:26 104
153 PUKL Stanislav VSK Universita Brno 58 39 MV-1 45 0:48:30 103
154 CHALUPA Josef IDEAsport Brno 50 13 MV-2 21 0:48:54 102
155 ČADEK Jiří Individuální 53 187 MV-1 46 0:50:24 101
156 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 88 MV-1 47 0:50:25 100
157 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 48 0:50:32 99
158 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 126 MV-1 49 0:50:55 98
159 SEDLÁČEK Pavel Individuální 53 129 MV-1 50 0:50:58 97
160 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 51 0:51:28 96
161 CUPÁNEK Josef SK Přerov 26 51 MV-3 9 0:51:35 95
162 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 52 0:51:49 94
163 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 147 MV-2 22 0:52:01 93
164 KOUKALOVÁ Alžběta AC Moravská Slávia Brno 78 4 Ž 3 0:53:01 92
165 ILLOVSKÝ Roman Kunovice 64 181 M 79 0:54:12 91
166 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 71 MV-1 53 0:55:07 90
167 VLASÁK Ota Individ. 68 109 M 80 0:55:14 89
168 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 42 MV-3 10 1:17:18 88
169 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 46 MV-3 11 1:17:19 87
170 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 154 MV-1 0 vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu