Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Ráječkovská desítka"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 46 DciSt 1 0:17:40 300
2 LEV Petr ARC Brno 83 70 DciSt 2 0:17:46 290
3 KYPRÝ Martin ARC Brno 83 47 DciSt 3 0:17:52 281
4 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 43 DciSt 4 0:18:00 273
5 TOUŠKA Igor AC Moravská Slávia Brno 83 51 DciSt 5 0:18:03 266
6 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 42 DciM 1 0:18:14 260
7 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 37 DciM 2 0:18:14 255
8 HLAVÁČEK Antonín ASK Blansko 83 56 DciSt 6 0:18:23 251
9 VLACH Lukáš Individuální 83 58 DciSt 7 0:18:28 248
10 MAHOVSKÝ František ARC Brno 83 52 DciSt 8 0:18:35 246
11 URBÁNEK Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 82 53 DciSt 9 0:18:43 245
12 KOUTNÝ Petr Individ 83 59 DciSt 10 0:18:57 244
13 MORAVEC Zdeněk KOLA Novák Blansko 84 76 DciM 3 0:18:58 243
14 MATULA Petr SK Radiosport Bílovice 82 83 DciSt 11 0:19:01 242
15 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 82 81 DciSt 12 0:19:05 241
16 SUK Ladislav Zetor Brno 83 32 DciSt 13 0:19:09 240
17 ŠMÍD Dušan VSK Universita Brno 85 45 DciM 4 0:19:25 239
18 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 5 0:19:33 238
19 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 63 65 Ž 1 0:19:35 237
20 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 61 Ž 2 0:20:08 236
21 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 34 DciM 6 0:20:15 235
22 KUPSKÝ Michal Individuální 84 57 DciM 7 0:20:17 234
23 HAJZLEROVÁ Magda AHA Vyškov 73 74 Ž 3 0:20:19 233
24 KRESŤANPOLOVÁ Magda AAC Brno 82 62 DkySt 1 0:20:20 232
25 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 39 DciM 8 0:20:53 231
26 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 35 DciM 9 0:20:58 230
27 NOVOTNÁ Petra VSK Universita Brno 79 40 Ž 4 0:21:08 229
28 KOPECKÁ Dagmar LOKO Břeclav 84 50 DkyM 1 0:21:34 228
29 LIŠČINSKÝ Tomáš Tesla Brno 84 82 DciM 10 0:21:35 227
30 JANKOVSKÝ Ivan VSK Universita Brno 83 55 DciSt 14 0:21:49 226
31 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 71 Ž 5 0:22:01 225
32 KNOTEK David Individuální 82 93 DciSt 15 0:22:22 224
33 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 38 DkyM 2 0:22:26 223
34 PRACNÝ Jakub SK Žabovřesky 86 79 DciM 11 0:22:27 222
35 MICHALCOVÁ Dana Zetor Brno 83 31 DkySt 2 0:22:34 221
36 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 77 Ž 6 0:22:38 220
37 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 78 Ž 7 0:22:48 219
38 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 64 DkyM 3 0:22:53 218
39 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 77 87 Ž 8 0:23:10 217
40 VRÁNOVÁ Jana TJ Sokol Bučovice 85 75 DkyM 4 0:23:25 216
41 COUFALOVÁ Radka AC Moravská Slávia Brno 79 72 Ž 9 0:23:35 215
42 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing. TK JME Brno 50 48 ŽV-2 1 0:23:45 214
43 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 63 ŽV-3 2 0:24:04 213
44 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 36 Ž 10 0:24:25 212
45 KLIMPLOVÁ Lenka Pardubice 79 88 Ž 11 0:24:41 211
46 KOPECKÁ Lenka Perná 85 49 DkyM 5 0:24:50 210
47 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 86 DkySt 3 0:24:57 209
48 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 66 Ž 12 0:25:03 208
49 SUKOVÁ Ludmila Zetor Brno 44 33 ŽV-2 3 0:25:54 207
50 LEMONOVÁ Vlasta Orientační běh Blansko 77 68 Ž 13 0:26:13 206
51 ŠMÍDOVÁ Eva ZBM Žabovřesky 81 85 DkySt 4 0:26:21 205
52 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Favorit Rocky Bikes Brno 82 2 DkySt 5 0:26:22 204
53 FRANTA Michal AC Moravská Slávia Brno 88 97 DciM 12 0:26:24 203
54 SVOBODOVÁ Dáša Orientační běh Blansko 74 69 Ž 14 0:26:33 202
55 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 44 DkyM 6 0:27:15 201
56 POSPÍCHALOVÁ Lenka Zetor Brno 57 95 ŽV-1 4 0:27:23 200
57 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 54 DkyM 7 0:28:35 199
58 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 67 ŽV-1 5 0:29:09 198
59 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 44 80 ŽV-2 6 0:29:40 197
60 PROCHÁZKOVÁ Renata Troubsko 86 89 DkyM 8 0:29:48 196
61 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 73 ŽV-1 7 0:29:57 195
62 KLIMEŠOVÁ Alena Sokol Bukovice 63 60 Ž 15 0:30:04 194
63 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 8 0:30:26 193
64 PROCHÁZKOVÁ Marcela Individ.. 88 90 DkyM 9 0:31:00 192
65 NOVOTNÁ Jana individ 54 96 ŽV-1 9 0:31:48 191
66 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 10 0:32:33 190
67 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 91 DkyM 10 0:35:24 189
68 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 92 Ž 16 0:35:26 188
  PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 41 DciM   vzdal 0
  VALC Ondřej RUBENA Fort 82 94 DciSt   vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu