Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Ráječkovská desítka"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 ZŘÍDKAVESELÝ Libor AC Moravská Slávia Brno 72 109 M 1 0:31:44 300
2 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 34 M 2 0:32:40 290
3 PALKO Aleš Individuální 71 110 M 3 0:32:47 281
4 KLÍMA Tomáš UNIVAR SK Brno 80 140 M 4 0:32:52 273
5 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 80 M 5 0:32:58 266
6 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 88 M 6 0:33:20 260
7 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 43 MV-1 1 0:33:33 255
8 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 57 132 MV-1 2 0:33:41 251
9 VEDRA David VSK Universita Brno 74 41 M 7 0:33:42 248
10 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 35 M 8 0:33:46 246
11 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 3 0:34:04 245
12 ŠÍBL Radoslav individ. 80 160 M 9 0:34:14 244
13 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 52 MV-1 4 0:34:20 243
14 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 33 M 10 0:34:21 242
15 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 139 MV-1 5 0:34:30 241
16 ŠŤASTNÝ Martin VSK Universita Brno (VŠ 74 40 M 11 0:35:05 240
17 PODBORSKÝ Mirek Cyklosport Pavka 66 142 M 12 0:35:12 239
18 PETŘÍK František VSK Universita Brno 59 37 MV-1 6 0:35:13 238
19 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 64 M 13 0:35:17 237
20 PÁVEK Michal Individuální 72 96 M 14 0:35:20 236
21 KOLÍNEK Josef Kanice 61 154 M 15 0:35:31 235
22 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 146 MV-1 7 0:35:46 234
23 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 135 MV-1 8 0:35:46 233
24 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 136 MV-1 9 0:35:55 232
25 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 81 MV-1 10 0:36:04 231
26 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 11 0:36:06 230
27 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 36 M 16 0:36:11 229
28 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 77 M 17 0:36:13 228
29 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 83 M 18 0:36:16 227
30 HIKL Tomáš AC Moravská Slávia Brno 81 47 M 19 0:36:33 226
31 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 126 MV-2 1 0:36:38 225
32 ONDRÁČEK Tomáš TJ JE Dukovany 77 159 M 20 0:36:46 224
33 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 75 122 M 21 0:36:56 223
34 MACEK Pavel Individuální 67 92 M 22 0:37:04 222
35 KONEČNÝ Ondřej AC Moravská Slávia Brno 80 144 M 23 0:37:20 221
36 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 124 M 24 0:37:29 220
37 RÚŽIČKA Aleš AC Moravská Slávia Brno 79 143 M 25 0:37:32 219
38 KONEČNÝ Filip START Brno 76 111 M 26 0:37:36 218
39 KUBÍČEK Martin Blansko 68 66 M 27 0:37:37 217
40 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 137 MV-2 2 0:37:37 216
41 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 87 M 28 0:37:40 215
42 ŠKODA Jan Mgr. TK JME Brno 64 161 M 29 0:37:42 214
43 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 69 M 30 0:37:45 213
44 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 147 MV-1 12 0:37:51 212
45 KADLEC Luděk Slatina 62 170 M 31 0:37:54 211
46 SMEJKAL Libor Individuální 47 165 MV-2 3 0:37:58 210
47 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 38 M 32 0:38:03 209
48 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 49 MV-2 4 0:38:12 208
49 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 114 M 33 0:38:29 207
50 PETR Lukáš Favorit Brno 80 164 M 34 0:38:45 206
51 UHER Dalibor SKI CK Kunštát 62 148 M 35 0:38:47 205
52 KUNC Josef LRS Vyškov 60 129 MV-1 13 0:38:53 204
53 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 125 M 36 0:38:56 203
54 SEHNAL Tomáš HO Holešov 73 76 M 37 0:39:01 202
55 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 42 M 38 0:39:09 201
56 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 14 0:39:16 200
57 DRÁPAL Ivo Individuální 54 68 MV-1 15 0:39:25 199
58 KOČVÁREK Karel Individuální 76 91 M 39 0:39:27 198
59 PŘIBYL Zdeněk Ráječko 65 53 M 40 0:39:41 197
60 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 44 MV-1 16 0:39:42 196
61 DVOŘÁK Jaromír VSK Rájec Jestřebí 68 113 M 41 0:39:45 195
62 ADAMEC Václav Individuální 80 72 M 42 0:39:50 194
63 KRPEC Emil Křižanovice 77 82 M 43 0:39:58 193
64 HABROVANSKÝ Zdeněk Ráječko 59 56 MV-1 17 0:40:00 192
65 MORAVEC Jiří Kola Novák Blansko 77 108 M 44 0:40:01 191
66 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 175 M 45 0:40:09 190
67 NĚMEC Leoš Boskovice 72 171 M 46 0:40:10 189
68 PROCHÁZKA Jan Individuální 60 103 MV-1 18 0:40:12 188
69 PIŠE Pavel FK Vážany 78 158 M 47 0:40:20 187
70 DLABAJA Libor Bystřice p.Host 75 74 M 48 0:40:25 186
71 STANĚK Aleš TJ JE Dukovany 73 70 M 49 0:40:26 185
72 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 101 MV-2 5 0:40:28 184
73 BLAŽEK Ota Individuální 51 174 MV-1 19 0:40:30 183
74 RÁB Martin RBK Blansko 83 46 0 0:40:32 182
75 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 6 0:40:35 181
76 MUSIL Libor Ráječko 70 141 M 50 0:40:36 180
77 BARTONĚK Josef Sokol Přísnotice 52 152 MV-1 20 0:40:40 179
78 URBAN Jan Start Blansko 75 62 M 51 0:40:58 178
79 STREJČEK Jan Individuální 77 166 M 52 0:40:58 177
80 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 53 0:40:58 176
81 ŠTRAJT Jiří Zdrav. doprava Krejčí Bla 44 95 MV-2 7 0:41:03 175
82 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 97 MV-1 21 0:41:04 174
83 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 60 Ž 1 0:41:05 173
84 MATUŠKA Zdeněk Kola Novák Blansko 69 155 M 54 0:41:17 172
85 BAYER Miloš Ing. ASK TT-SKI Blansko 47 54 MV-2 8 0:41:28 171
86 WEITER Roman LRS Vyškov 75 134 M 55 0:41:39 170
87 STEHLÍK Marek Radešínská Svratka 73 100 M 56 0:41:41 169
88 KNOTEK Ilja Individuální 53 22 MV-1 22 0:41:45 168
89 KLIMEŠ František Individuální 47 17 MV-2 9 0:41:51 167
90 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 10 0:41:56 166
91 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 50 MV-3 1 0:41:58 165
92 KLIMEŠ Bedřich Sokol Bukovice 56 58 MV-1 23 0:42:08 164
93 MORIC Milan Běžecký klub Slavkov u Br 62 84 M 57 0:42:17 163
94 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 173 M 58 0:42:21 162
95 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 162 MV-1 24 0:42:32 161
96 MACURA Jan Havířov 72 90 M 59 0:42:35 160
97 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 85 MV-1 25 0:42:43 159
98 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 115 MV-1 26 0:42:46 158
99 KREJSA Václav AVC Praha 52 45 MV-1 27 0:42:49 157
100 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 28 0:42:57 156
101 KRÁTKÝ Josef KP BKU Mělník 65 57 M 60 0:43:05 155
102 BENDA Josef Individuální 49 75 MV-2 11 0:43:09 154
103 MARČÍK Petr Individuální 72 156 M 61 0:43:22 153
104 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 123 MV-1 29 0:43:28 152
105 KNOBLOCH Václav Pošta Brno 46 3 MV-2 12 0:43:41 151
106 WUTKA Miroslav Ráječko 73 32 M 62 0:43:47 150
107 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 119 MV-1 30 0:43:53 149
108 BAREŠ Jiří Ing. BAMBAS Skalice 47 150 MV-2 13 0:43:57 148
109 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 31 0:44:02 147
110 MARČAN Jan st. Individuální 53 65 MV-1 32 0:44:03 146
111 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 102 MV-3 2 0:44:06 145
112 HAVLÍK Jan Čalounictví Bořitov 54 59 MV-1 33 0:44:11 144
113 TUMA Luděk FK Vážany 76 157 M 63 0:44:14 143
114 PLCH Alois Zetor Brno 49 31 MV-2 14 0:44:16 142
115 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 71 MV-1 34 0:44:21 141
116 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 107 MV-1 35 0:44:21 140
117 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 133 MV-1 36 0:44:28 139
118 KEJÍK Milan VSK Rájec Jestřebí 68 112 M 64 0:44:37 138
119 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 37 0:44:41 137
120 GRIM Filip TT SKI Club Blansko 81 106 M 65 0:44:52 136
121 SPONAR Jan Tesla Brno 50 55 MV-2 15 0:44:52 135
122 MAHOVSKÝ František AAC Brno 40 61 MV-3 3 0:44:52 134
123 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 86 MV-1 38 0:45:05 133
124 VEJCHODA Petr Individuální 77 89 M 66 0:45:16 132
125 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 79 M 67 0:45:30 131
126 TYLEČEK Pavel FC Ledeč nad Sázavou 73 176 M 68 0:45:45 130
127 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 39 0:45:47 129
128 ERTL Jiří Individuální 46 104 MV-2 16 0:45:56 128
129 JIRÁSEK Vladimír Kepák Team II 53 67 MV-1 40 0:46:04 127
130 PRACNÝ Jan Orientační běh Žabovřesky 60 94 MV-1 41 0:46:38 126
131 FARKAČ Jiří st. Individuální 54 168 MV-1 42 0:46:49 125
132 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 43 0:46:56 124
133 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 99 MV-3 4 0:46:57 123
134 DAVID Karel LRS Vyškov 61 128 M 69 0:47:34 122
135 BRADÁČ Alois OREL Ždár n. Sázavou 40 93 MV-3 5 0:47:42 121
136 VACEK Zdeněk Individuální 77 63 M 70 0:47:50 120
137 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 44 0:48:24 119
138 VAŇEK Jiří Sokol Žabovřesky 39 131 MV-3 6 0:48:25 118
139 BRANDÝS Vlastimil LRS Vyškov 41 127 MV-2 17 0:48:44 117
140 PUKL Stanislav VSK Universita Brno 58 39 MV-1 45 0:48:56 116
141 HOLÝ Josef Individuální 41 105 MV-2 18 0:49:09 115
142 KUBÍK Josef Adamov 38 73 MV-3 7 0:49:32 114
143 CHALUPA Josef IDEAsport Brno 50 13 MV-2 19 0:49:46 113
144 CHARVÁT Jan TK JME Brno 47 177 MV-2 20 0:49:57 112
145 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 172 MV-1 46 0:50:06 111
146 ŠTĚRBA Jan ASK TT- SKI Blansko 37 98 MV-3 8 0:50:14 110
147 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 120 MV-1 47 0:50:25 109
148 KUPSKÝ Ivoš Hapo-kanu 72 151 M 71 0:50:26 108
149 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 48 0:50:48 107
150 FRANTA Jaroslav Modřice 54 121 MV-1 49 0:51:16 106
151 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 50 0:51:35 105
152 OUŘADA Jaroslav SC Ledeč nad Sázavou 70 178 M 72 0:52:41 104
153 ČADEK Jiří Individuální 53 179 MV-1 51 0:53:00 103
154 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 167 MV-1 52 0:54:19 102
155 KOUKALOVÁ Alžběta AC Moravská Slávia Brno 78 4 Ž 1 0:55:00 101
156 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 53 0:56:36 100
157 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 169 MV-2 21 0:57:32 99
158 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 118 MV-1 54 0:57:59 98
159 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 48 MV-3 9 0:58:48 97
160 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 78 MV-3 10 1:12:00 96
  JANKOVSKÝ Andrej VSK Universita Brno 80 51 M   vzdal 0
  NOŽIČKA Petr ARC Brno 76 130 M   vzdal 0
  MUSIL Karel DUKLA Praha 78 145 M   vzdal 0
  HARTMAN Zdeněk Velká Bíteš 53 180 MV-1   vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu