Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Tuřanská dvanáctka"
 
trať 12 km trať 6 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 73 DciSt 1 0:20:51 300
2 UHMANN Petr ARC Brno 83 47 DciSt 2 0:20:55 290
3 ŠMÍD Miroslav VSK Universita Brno 84 46 DciM 1 0:20:58 281
4 KOPECKÝ Jan LOKO Břeclav 82 67 DciSt 3 0:21:09 273
5 VOLNÁ Marie SK Železárny Prostějov 80 56 Ž 1 0:21:11 266
6 VALC Ondřej RUBENA Fort 82 100 DciSt 4 0:21:25 260
7 FRANTA Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 84 50 DciM 2 0:21:27 255
8 TOUŠKA Igor AC Moravská Slávia Brno 83 51 DciSt 5 0:21:30 251
9 VLACH Lukáš Individuální 83 83 DciSt 6 0:21:32 248
10 KYPRÝ Martin ARC Brno 83 48 DciSt 7 0:21:35 246
11 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 44 DciSt 8 0:21:46 245
12 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 39 DciM 3 0:21:53 244
13 MAHOVSKÝ František ARC Brno 83 49 DciSt 9 0:21:55 243
14 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 43 DciM 4 0:21:57 242
15 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 42 DkySt 1 0:21:59 241
16 BURŠÍK Jaroslav TK JME Brno 82 31 DciSt 10 0:22:43 240
17 MORAVEC Zdeněk KOLA Novák Blansko 84 99 DciM 5 0:22:50 239
18 ŠTEFEK Ruslan ARC Brno 82 71 DciSt 11 0:22:54 238
19 KOUTNÝ Petr Individ 83 85 DciSt 12 0:23:00 237
20 BENEŠ Michal AC Moravská slavia 85 61 DciM 6 0:23:04 236
21 ALBRECHT Jan ARC Brno 86 68 DciM 7 0:23:06 235
22 MATULA Petr SK Radiosport Bílovice 82 76 DciSt 13 0:23:10 234
23 SUK Ladislav Zetor Brno 83 32 DciSt 14 0:23:19 233
24 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 63 64 Ž 2 0:23:29 232
25 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 8 0:23:31 231
26 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 36 DciM 9 0:23:45 230
27 OLEJNÍČEK Lukáš AC Moravská Slávia Brno 88 72 DciM 10 0:23:46 229
28 HAJZLEROVÁ Magda AHA Vyškov 73 55 Ž 3 0:23:50 228
29 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 82 94 DciSt 15 0:23:52 227
30 SCHEJBAL Michal AC Moravská Slavia Brno 86 60 DciM 11 0:23:53 226
31 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 59 Ž 4 0:24:00 225
32 BUCHTA Michal Technika Brno 86 62 DciM 12 0:24:19 224
33 KRESŤANPOLOVÁ Magda AAC Brno 82 58 DkySt 2 0:24:47 223
34 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 37 DciM 13 0:25:11 222
35 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 41 DciM 14 0:25:15 221
36 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 77 Ž 5 0:25:26 220
37 ČÁBELKOVÁ Jana Junior Brno 84 91 DkyM 1 0:25:32 219
38 KOPECKÁ Dagmar LOKO Břeclav 84 66 DkyM 2 0:26:11 218
39 HRUŠKA Dalibor Kepák team II. 85 81 DciM 15 0:26:19 217
40 KOZMON Petr Kepák Team II 83 87 DciSt 16 0:26:19 216
41 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 40 DkyM 3 0:26:25 215
42 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 65 DkyM 4 0:26:34 214
43 MICHALCOVÁ Dana Zetor Brno 83 34 DkySt 3 0:26:56 213
44 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 86 DkySt 4 0:27:03 212
45 LIŠČINSKÝ Tomáš Tesla Brno 84 95 DciM 16 0:27:34 211
46 REINEROVÁ Barbara PBM Brno 84 90 DkyM 5 0:27:36 210
47 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 77 74 Ž 6 0:27:37 209
48 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 70 Ž 7 0:27:43 208
49 PIŇOSOVÁ Marie Gera Drnovice 85 54 DkyM 6 0:28:10 207
50 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 38 Ž 8 0:28:14 206
51 BURSOVÁ Ivana Individuální 77 57 Ž 9 0:28:21 205
52 COUFALOVÁ Radka AC Moravská Slávia Brno 79 82 Ž 10 0:28:32 204
53 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 75 ŽV-3 1 0:28:48 203
54 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 69 Ž 11 0:29:09 202
55 JANÁČKOVÁ Ivana SK 24 75 101 Ž 12 0:29:27 201
56 ADAMCOVÁ Helenka Individuální 84 89 DkyM 7 0:29:28 200
57 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 63 DkyM 8 0:29:51 199
58 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 53 DkySt 5 0:30:20 198
59 PRACNÝ Jakub SK Žabovřesky 86 92 DciM 17 0:30:31 197
60 SUKOVÁ Ludmila Zetor Brno 44 33 ŽV-2 2 0:30:32 196
61 FRANTA Michal AC Moravská Slávia Brno 88 35 DciM 18 0:31:56 195
62 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Favorit Rocky Bikes Brno 82 2 DkySt 6 0:32:08 194
63 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 45 DkyM 9 0:33:27 193
64 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 80 ŽV-1 3 0:33:35 192
65 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 44 93 ŽV-2 4 0:33:39 191
66 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 88 ŽV-1 5 0:33:57 190
67 PROCHÁZKOVÁ Marcela Individ.. 88 96 DkyM 10 0:34:37 189
68 CUPÁNEK Josef SK Přerov 26 52 MV-3 0 0:35:05 0
69 KADLECOVÁ Eva SK Žabovřesky 78 97 Ž 13 0:35:10 188
70 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 6 0:36:25 187
71 NOVOTNÁ Jana individ 54 98 ŽV-1 7 0:36:49 186
72 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 8 0:39:25 185
73 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 78 DkyM 11 0:46:34 184
74 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 79 Ž 14 0:46:35 183

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu