Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Tuřanská dvanáctka"
 
trať 12 km trať 6 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 140 M 1 0:39:22 300
2 NOŽIČKA Petr ARC Brno 76 103 M 2 0:40:11 290
3 JANKOVSKÝ Andrej VSK Universita Brno 80 49 M 3 0:41:37 281
4 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 114 M 4 0:41:39 273
5 PALKO Aleš Individuální 71 80 M 5 0:41:40 266
6 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 34 M 6 0:41:42 260
7 HORÁK Pavel Sokol Vyškov 61 68 M 7 0:41:58 255
8 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 165 M 8 0:42:00 251
9 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 57 70 MV-1 1 0:42:04 248
10 SMUTNÝ Radim Gera Drnovice 81 51 M 9 0:42:32 246
11 VEDRA David VSK Universita Brno 74 79 M 10 0:42:36 245
12 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 50 MV-1 2 0:42:42 244
13 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 76 MV-1 3 0:42:45 243
14 ŠŤASTNÝ Martin VSK Universita Brno (VŠ 74 38 M 11 0:43:08 242
15 PODBORSKÝ Mirek Cyklosport Pavka 66 137 M 12 0:43:10 241
16 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 4 0:43:12 240
17 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 151 M 13 0:43:15 239
18 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 77 MV-1 5 0:43:19 238
19 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 33 M 14 0:43:23 237
20 ŠIMONEK Libor VSK FS Brno 70 18 M 15 0:43:27 236
21 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 32 M 16 0:43:29 235
22 KOLÍNEK Josef Kanice 61 154 M 17 0:44:05 234
23 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 18 0:44:10 233
24 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 133 MV-1 6 0:44:17 232
25 PETŘÍK František VSK Universita Brno 59 36 MV-1 7 0:44:19 231
26 VÉVODA Ivan Sokol Švábenice 60 63 MV-1 8 0:45:08 230
27 DLOUHY Petr Indiv. 76 91 M 19 0:45:11 229
28 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 35 M 20 0:45:13 228
29 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 132 MV-1 9 0:45:17 227
30 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 134 M 21 0:45:29 226
31 ONDRÁČEK Tomáš Individuální 77 92 M 22 0:45:32 225
32 KUBÍČEK Martin Blansko 68 100 M 23 0:45:40 224
33 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 106 MV-1 10 0:45:44 223
34 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 56 M 24 0:45:44 222
35 KREJČÍ Jiří Sokol Tuřany 66 54 M 25 0:45:53 221
36 HIKL Tomáš AC Moravská Slávia Brno 81 96 M 26 0:46:18 220
37 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 93 M 27 0:46:35 219
38 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 115 M 28 0:46:39 218
39 PÁVEK Michal Individuální 72 145 M 29 0:46:43 217
40 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 60 MV-2 1 0:46:46 216
41 MYŠKA Jiří Polička 73 73 M 30 0:46:56 215
42 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 168 M 31 0:47:10 214
43 ANDERLE Karel Slovan Brno 69 181 M 32 0:47:17 213
44 KAŠE Jaroslav ČS ŽP BRNO 53 139 MV-1 11 0:47:32 212
45 TOMANEC Petr TJ Svitavy 56 65 MV-1 12 0:47:41 211
46 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 83 M 33 0:47:44 210
47 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 157 MV-1 13 0:47:47 209
48 MACEK Pavel Individuální 67 120 M 34 0:47:58 208
49 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 131 M 35 0:48:02 207
50 KADLEC Luděk Slatina 62 161 M 36 0:48:12 206
51 KONEČNÝ Ondřej AC Moravská Slávia Brno 80 135 M 37 0:48:14 205
52 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 85 MV-1 14 0:48:17 204
53 DVOŘÁK Pavel SK Přerov 77 121 M 38 0:48:19 203
54 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 37 M 39 0:48:28 202
55 PETR Lukáš Favorit Brno 80 174 M 40 0:48:37 201
56 SMEJKAL Libor Individuální 47 164 MV-2 2 0:48:40 200
57 KONEČNÝ Filip START Brno 76 156 M 41 0:48:45 199
58 DOLEŽAL Stanislav TJ JE Dukovany 58 84 MV-1 15 0:48:53 198
59 FUČÍK Karel OS Brno 72 66 M 42 0:48:58 197
60 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 167 M 43 0:48:59 196
61 OPLATEK Jiří Armáda ČR 76 78 M 44 0:49:00 195
62 KUNC Josef LRS Vyškov 60 61 MV-1 16 0:49:05 194
63 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 107 MV-1 17 0:49:10 193
64 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 130 MV-2 3 0:49:11 192
65 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 113 M 45 0:49:13 191
66 UHER Dalibor SKI CK Kunštát 62 128 M 46 0:49:19 190
67 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 129 MV-1 18 0:49:21 189
68 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 45 MV-2 4 0:49:24 188
69 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 39 M 47 0:49:35 187
70 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 64 MV-1 19 0:49:43 186
71 PIŠE Pavel Vážany 78 59 M 48 0:49:49 185
72 JANÁČEK Vladimír SK 24 BRNO 73 144 M 49 0:49:56 184
73 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 50 0:50:17 183
74 PROCHÁZKA Jan Individuální 60 99 MV-1 20 0:50:21 182
75 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 5 0:50:48 181
76 KOČVÁREK Karel Individuální 76 81 M 51 0:50:55 180
77 DRÁPAL Ivo Individuální 54 146 MV-1 21 0:50:56 179
78 KREJČÍ Bronislav SK Žabovřesky 64 95 M 52 0:51:04 178
79 DLABAJA Libor Bystřice p.Host 75 69 M 53 0:51:06 177
80 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 175 M 54 0:51:06 176
81 BARTONĚK Josef Sokol Přísnotice 52 179 MV-1 22 0:51:31 175
82 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 6 0:51:33 174
83 NĚMEC Leoš Boskovice 72 171 M 55 0:51:38 173
84 ADAMEC Václav Individuální 80 89 M 56 0:52:09 172
85 STANĚK Aleš TJ JE Dukovany 73 82 M 57 0:52:11 171
86 KRPEC Emil Křižanovice 77 72 M 58 0:52:12 170
87 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 94 MV-1 23 0:52:13 169
88 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 45 105 MV-2 7 0:52:17 168
89 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 24 0:52:21 167
90 PETR Dalibor Individuální 77 173 M 59 0:52:34 166
91 KLUŠÁK Vendelín Individ. 59 147 MV-1 25 0:52:34 165
92 MATUŠKA Zdeněk Kola Novák Blansko 69 101 M 60 0:52:38 164
93 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 46 MV-3 1 0:52:42 163
94 KREJSA Václav AVC Praha 52 122 MV-1 26 0:52:58 162
95 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 31 Ž 1 0:53:01 161
96 WEITER Roman LRS Vyškov 75 53 M 61 0:53:09 160
97 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 67 M 62 0:53:34 159
98 KLIMEŠ František Individuální 47 17 MV-2 8 0:53:39 158
99 TUMA Luděk Vážany 76 58 M 63 0:53:40 157
100 NOVÁK Petr Individuální 75 177 M 64 0:53:50 156
101 BENDA Josef Individuální 49 41 MV-2 9 0:53:58 155
102 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 108 MV-1 27 0:54:02 154
103 CIPL František BC Benešov 51 124 MV-1 28 0:54:02 153
104 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 48 MV-3 2 0:54:06 152
105 STREJČEK Jan Individuální 77 180 M 65 0:54:13 151
106 MORIC Milan Běžecký klub Slavkov u Br 62 57 M 66 0:54:16 150
107 GRIM Filip TT SKI Club Blansko 81 162 M 67 0:54:22 149
108 MARČÍK Petr Individuální 72 136 M 68 0:54:28 148
109 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 169 M 69 0:54:35 147
110 TATÍČEK Josef Individuální 74 155 M 70 0:54:39 146
111 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 88 MV-1 29 0:54:39 145
112 HORÁKOVSKÝ Petr Moravská Slavia 52 86 MV-1 30 0:54:41 144
113 SPONAR Jan Tesla Brno 50 40 MV-2 10 0:54:43 143
114 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 119 MV-1 31 0:54:44 142
115 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 112 MV-1 32 0:54:58 141
116 MARČAN Jan st. Individuální 53 150 MV-1 33 0:55:06 140
117 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 104 MV-1 34 0:55:38 139
118 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 35 0:55:52 138
119 PLCH Alois Zetor Brno 49 42 MV-2 11 0:56:04 137
120 SVOBODA Petr individ. 68 182 M 71 0:56:08 136
121 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 47 MV-1 36 0:56:16 135
122 MESZAROS Anton Individuální 59 148 MV-1 37 0:56:41 134
123 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 158 M 72 0:56:41 133
124 TYLEČEK Pavel FC Ledeč nad Sázavou 73 127 M 73 0:57:10 132
125 VLASÁK Michal Individuální 74 126 M 74 0:57:12 131
126 MAHOVSKÝ František AAC Brno 40 87 MV-3 3 0:57:42 130
127 VITULA Jan Orientační běh Kuřim 79 102 M 75 0:57:51 129
128 ERTL Jiří Individuální 46 110 MV-2 12 0:58:01 128
129 HOLEČEK Miloš Sokol Žabovřesky 50 123 MV-2 13 0:58:02 127
130 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 38 0:58:19 126
131 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 55 M 76 0:58:26 125
132 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 62 MV-3 4 0:58:33 124
133 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 143 M 77 0:58:55 123
134 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 39 0:59:39 122
135 JANEČEK Jiří Individuální 65 172 M 78 0:59:43 121
136 VEJCHODA Petr Individuální 77 152 M 79 1:00:25 120
137 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 40 1:01:05 119
138 KUBÍK Josef Adamov 38 43 MV-3 5 1:01:07 118
139 HOLÝ Josef Individuální 41 125 MV-2 14 1:01:24 117
140 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 90 MV-1 41 1:03:15 116
141 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 42 1:03:23 115
142 FRANTA Jaroslav Modřice 54 97 MV-1 43 1:04:14 114
143 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 44 1:05:10 113
144 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 170 MV-1 45 1:05:19 112
145 SEDLÁČEK Pavel Individuální 53 160 MV-1 46 1:06:08 111
146 ČADEK Jiří Individuální 53 176 MV-1 47 1:06:17 110
147 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 166 MV-1 48 1:06:41 109
148 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 49 1:06:55 108
149 MITRENGR Jan Hapo - kanu 74 74 M 80 1:08:56 107
150 ŠTOUDEK Miroslav Individ. 48 111 MV-2 15 1:09:14 106
151 DOMANSKÝ Ivo AVC Praha 38 118 MV-3 6 1:09:46 105
152 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 178 MV-2 16 1:12:22 104
153 JAROUŠEK Eduard Ing. Individuální 46 159 MV-2 17 1:13:28 103
154 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 52 MV-3 7 1:15:11 102
155 KUNSTER Jaroslav Sokol Jundrov 58 109 MV-1 50 1:15:22 101
156 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 98 MV-1 51 1:16:05 100
157 KUPSKÝ Ivoš Hapo-kanu 72 75 M 81 1:17:03 99
158 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 44 MV-3 8 1:50:40 98
159 MUSIL Karel DUKLA Praha 78 141 M 82 10:13:13 97
160 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 71 MV-1 52 10:13:14 96
161 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 142 M 83 10:13:15 95

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu