Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh Velkou cenou - Veselka"
 
trať 11 km trať 5,5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KOPECKÝ Jan LOKO Břeclav 82 76 DciSt 1 0:16:57 300
2 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 54 DciSt 2 0:16:59 290
3 ŠMÍD Miroslav VSK Universita Brno 84 68 DciM 1 0:17:16 281
4 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 66 DciSt 3 0:17:30 273
5 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 65 DciM 2 0:17:46 266
6 VALC Ondřej RUBENA Port 82 89 DciSt 4 0:17:49 260
7 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 58 DciM 3 0:17:58 255
8 VLACH Lukáš Individuální 83 71 DciSt 5 0:18:09 251
9 FRANTA Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 84 50 DciM 4 0:18:12 248
10 ŠTEFEK Ruslan ARC Brno 82 78 DciSt 6 0:18:15 246
11 MAHOVSKÝ František ARC Brno 83 51 DciSt 7 0:18:16 245
12 SUK Ladislav Zetor Brno 83 49 DciSt 8 0:18:34 244
13 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 64 DkySt 1 0:18:35 243
14 BUCHTA Michal Technika Brno 86 38 DciM 5 0:18:37 242
15 MRŠTINA Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 84 42 DciM 6 0:18:42 241
16 MORAVEC Zdeněk KOLA Novák Blansko 84 98 DciM 7 0:18:45 240
17 MATULA Petr Sokol Bílovice 82 31 DciSt 9 0:18:56 239
18 ALBRECHT Jan ARC Brno 86 79 DciM 8 0:18:57 238
19 KOUTNÝ Petr Individ 83 70 DciSt 10 0:18:58 237
20 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 82 93 DciSt 11 0:19:13 236
21 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 34 Ž 1 0:19:16 235
22 ŠMÍD Dušan VSK Universita Brno 85 67 DciM 9 0:19:18 234
23 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 10 0:19:23 233
24 BENEŠ Michal AC Moravská slavia 85 40 DciM 11 0:19:37 232
25 NOVOTNÁ Petra VSK Universita Brno 79 62 Ž 2 0:19:42 231
26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 63 45 Ž 3 0:20:03 230
27 BERÁNEK Lukáš Individuální 85 97 DciM 12 0:20:11 229
28 SCHEJBAL Michal AC Moravská Slavia Brno 86 39 DciM 13 0:20:16 228
29 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 55 DciM 14 0:20:19 227
30 KRESŤANPOLOVÁ Magda AAC Brno 82 75 DkySt 2 0:20:20 226
31 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 56 DciM 15 0:20:24 225
32 KOPECKÁ Dagmar LOKO Břeclav 84 77 DkyM 1 0:20:39 224
33 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 35 Ž 4 0:20:55 223
34 ČÁBELKOVÁ Jana Junior Brno 84 83 DkyM 2 0:20:58 222
35 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 61 DciM 16 0:21:10 221
36 LIŠČINSKÝ Tomáš Tesla Brno 84 94 DciM 17 0:21:15 220
37 SMOLÍKOVÁ Petra AAC Brno 76 37 Ž 5 0:21:17 219
38 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 44 DkyM 3 0:21:19 218
39 KOZMON Petr Kepák Team II 83 80 DciSt 12 0:21:26 217
40 HRUŠKA Dalibor Kepák team II. 85 82 DciM 18 0:21:26 216
41 POSPÍCHAL Zbyněk TK JME Brno 86 95 DciM 19 0:21:26 215
42 POSPÍCHAL Vladimír TK JME Brno 85 1 DciM 20 0:21:27 214
43 SOURAL Lukáš Individuální 82 88 DciSt 13 0:21:30 213
44 KOUŘIL Jiří VSK Universita Brno 86 60 DciM 21 0:21:33 212
45 VRÁNOVÁ Jana TJ Sokol Bučovice 85 101 DkyM 4 0:21:35 211
46 KNOTEK David Individuální 82 91 DciSt 14 0:21:38 210
47 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 59 DkyM 5 0:21:45 209
48 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 73 Ž 6 0:21:51 208
49 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 74 DkySt 3 0:21:53 207
50 REINEROVÁ Barbara PBM Brno 84 48 DkyM 6 0:22:41 206
51 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing. TK JME Brno 50 43 ŽV-2 1 0:22:54 205
52 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 46 Ž 7 0:23:06 204
53 COUFALOVÁ Radka AC Moravská Slávia Brno 79 32 Ž 8 0:23:08 203
54 PIŇOSOVÁ Marie Gera Drnovice 85 69 DkyM 7 0:23:15 202
55 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 57 Ž 9 0:23:20 201
56 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 41 ŽV-3 2 0:23:23 200
57 JANÁČKOVÁ Ivana SK 24 75 87 Ž 10 0:23:41 199
58 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 33 Ž 11 0:24:12 198
59 JURÁČKOVÁ Marie Bosonohy 84 105 DkyM 8 0:24:14 197
60 MATULOVÁ Jana Individ. 73 47 Ž 12 0:24:15 196
61 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 52 DkySt 4 0:24:39 195
62 KADLECOVÁ Eva SK Žabovřesky 78 53 Ž 13 0:25:17 194
63 PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 63 DciM 22 0:25:31 193
64 POSPÍCHALOVÁ Lenka Zetor Brno 57 96 ŽV-1 3 0:26:37 192
65 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 44 92 ŽV-2 4 0:27:08 191
66 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 81 ŽV-1 5 0:27:31 190
67 KOLÍNKOVÁ Eliška Kanice 88 100 DkyM 9 0:27:45 189
68 PROCHÁZKOVÁ Marcela Individ.. 88 104 DkyM 10 0:27:48 188
69 PROCHÁZKOVÁ Renata Troubsko 86 102 DkyM 11 0:27:59 187
70 CUPÁNEK Josef SK Přerov 26 72 MV-3 0 0:28:24 0
71 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 99 ŽV-1 6 0:28:39 186
72 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 7 0:29:26 185
73 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 8 0:30:44 184
74 NOVOTNÁ Jana individ 54 90 ŽV-1 9 0:31:31 183
75 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 85 DkyM 12 0:34:57 182
76 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 86 Ž 14 0:34:59 181
77 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 36 MV-3 0 0:41:47 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu