Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh Velkou cenou - Veselka"
 
trať 11 km trať 5,5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 124 M 1 0:36:50 300
2 ZŘÍDKAVESELÝ Libor AC Moravská Slávia Brno 72 146 M 2 0:37:49 290
3 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 51 M 3 0:38:19 281
4 PALKO Aleš Individuální 71 77 M 4 0:39:04 273
5 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 53 M 5 0:39:07 266
6 VEDRA David VSK Universita Brno 74 57 M 6 0:39:39 260
7 ANDERLE Karel Slovan Brno 69 125 M 7 0:39:47 255
8 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 73 MV-1 1 0:39:49 251
9 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 75 MV-1 2 0:39:55 248
10 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 52 M 8 0:40:03 246
11 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 67 MV-1 3 0:40:07 245
12 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 4 0:40:12 244
13 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 57 63 MV-1 5 0:40:16 243
14 ŠŤASTNÝ Martin VSK Universita Brno (VŠ 74 56 M 9 0:40:33 242
15 SMUTNÝ Radim Gera Drnovice 81 47 M 10 0:40:39 241
16 VÉVODA Ivan Sokol Švábenice 60 62 MV-1 6 0:40:47 240
17 ŠIMONEK Libor VSK FS Brno 70 18 M 11 0:40:51 239
18 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 91 MV-1 7 0:41:16 238
19 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 135 M 12 0:41:18 237
20 KOLÍNEK Josef Kanice 61 98 M 13 0:41:19 236
21 PODBORSKÝ Mirek Cyklosport Pavka 66 141 M 14 0:41:34 235
22 DLOUHY Petr Indiv. 76 38 M 15 0:41:37 234
23 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 8 0:41:51 233
24 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 137 MV-1 9 0:42:04 232
25 DANESI Maurizio TT Bologna, Italia 62 60 M 16 0:42:10 231
26 PETŘÍK František VSK Universita Brno 59 55 MV-1 10 0:42:22 230
27 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 17 0:42:39 229
28 ONDRÁČEK Tomáš Individuální 77 36 M 18 0:42:41 228
29 KREJČÍ Jiří Sokol Tuřany 66 43 M 19 0:42:46 227
30 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 68 M 20 0:42:57 226
31 RÚŽIČKA Aleš AC Moravská Slávia Brno 79 37 M 21 0:43:01 225
32 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 96 MV-2 1 0:43:06 224
33 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 133 M 22 0:43:11 223
34 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 54 M 23 0:43:15 222
35 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 75 145 M 24 0:43:24 221
36 SLAVÍK Jiří MUDr. Sokol Žabovřesky 54 128 MV-1 11 0:43:27 220
37 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 107 M 25 0:43:41 219
38 KUBEŠA Jaroslav JUDr. TTC Brno 64 118 M 26 0:44:04 218
39 ADÁMEK Libor SK Žabovřesky 67 144 M 27 0:44:19 217
40 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 61 M 28 0:44:23 216
41 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 86 M 29 0:44:36 215
42 KAŠE Jaroslav ČS ŽP BRNO 53 131 MV-1 12 0:44:42 214
43 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 122 MV-1 13 0:44:43 213
44 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 83 MV-1 14 0:44:50 212
45 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 15 0:44:51 211
46 JANÁČEK Vladimír SK 24 BRNO 73 78 M 30 0:44:59 210
47 TOMANEC Petr TJ Svitavy 56 76 MV-1 16 0:45:07 209
48 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 108 M 31 0:45:12 208
49 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 65 MV-2 2 0:45:13 207
50 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 130 MV-1 17 0:45:14 206
51 KADLEC Luděk Slatina 62 143 M 32 0:45:18 205
52 MACEK Pavel Individuální 67 165 M 33 0:45:27 204
53 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 111 MV-1 18 0:45:28 203
54 NERADILEK Blažej SCMT (VŠ) 76 155 M 34 0:45:33 202
55 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 101 M 35 0:45:39 201
56 SMEJKAL Libor Individuální 47 114 MV-2 3 0:45:41 200
57 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 85 M 36 0:45:52 199
58 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 134 M 37 0:46:04 198
59 SCHWAB David Universita Brno 74 161 M 38 0:46:36 197
60 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 103 MV-1 19 0:47:12 196
61 DRÁPAL Ivo Individuální 54 151 MV-1 20 0:47:13 195
62 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 42 MV-1 21 0:47:24 194
63 KOENIG Lukáš ZBM Žabovřesky 80 147 M 39 0:47:28 193
64 STREJČEK Jan Individuální 77 164 M 40 0:47:36 192
65 PIŠE Pavel Vážany 78 70 M 41 0:47:44 191
66 BLAŽEK Ota Individuální 51 154 MV-1 22 0:47:49 190
67 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 90 MV-1 23 0:47:59 189
68 KONEČNÝ Ondřej AC Moravská Slávia Brno 80 127 M 42 0:48:03 188
69 KUNC Josef LRS Vyškov 60 100 MV-1 24 0:48:04 187
70 BOREK Aleš Individuální 77 167 M 43 0:48:05 186
71 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 109 M 44 0:48:07 185
72 HABERLAND Jan Sokol Brno 42 115 MV-2 4 0:48:24 184
73 BARTONĚK Josef Sokol Přísnotice 52 139 MV-1 25 0:48:34 183
74 SEDLÁČEK Martin Sokol Prachatice 74 48 M 45 0:48:40 182
75 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 140 M 46 0:48:44 181
76 PROCHÁZKA Jan Individuální 60 102 MV-1 26 0:48:46 180
77 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 5 0:48:50 179
78 STANĚK Aleš TJ JE Dukovany 73 66 M 47 0:48:58 178
79 KNOTEK Ilja Individuální 53 8 MV-1 27 0:49:03 177
80 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 33 Ž 1 0:49:08 176
81 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 74 MV-1 28 0:49:09 175
82 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 64 MV-3 1 0:49:11 174
83 BENDA Josef Individuální 49 34 MV-2 6 0:49:22 173
84 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 104 MV-3 2 0:49:28 172
85 KLIMEŠ František Individuální 47 17 MV-2 7 0:49:32 171
86 ŘEHOŘ Pavel Moravská slavia 68 46 M 48 0:49:59 170
87 HAMAN Kamil Individ. 75 156 M 49 0:50:08 169
88 NĚMEC Leoš Boskovice 72 148 M 50 0:50:10 168
89 MATUŠKA Zdeněk Kola Novák Blansko 69 84 M 51 0:50:31 167
90 KLUŠÁK Vendelín Individ. 59 142 MV-1 29 0:50:33 166
91 MARČÍK Petr Individuální 72 92 M 52 0:50:41 165
92 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 30 0:50:48 164
93 NOVÁK Petr Individuální 75 132 M 53 0:51:02 163
94 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 81 MV-1 31 0:51:03 162
95 UHMANN Petr Tesla Brno 51 79 MV-1 32 0:51:10 161
96 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 58 MV-1 33 0:51:22 160
97 TUMA Luděk Vážany 76 69 M 54 0:51:30 159
98 BRADÁČ Alois OREL Ždár n. Sázavou 40 35 MV-3 3 0:51:35 158
99 SOSNA Daniel Sokol Prachatice 77 49 M 55 0:51:45 157
100 SPONAR Jan Tesla Brno 50 80 MV-2 8 0:51:46 156
101 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 166 MV-1 34 0:51:52 155
102 HEJL Aleš Individuální 65 123 M 56 0:52:03 154
103 PLCH Alois Zetor Brno 49 32 MV-2 9 0:52:10 153
104 MARČAN Jan st. Individuální 53 136 MV-1 35 0:52:25 152
105 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 39 MV-3 4 0:52:36 151
106 PETR Dalibor Individuální 77 169 M 57 0:52:38 150
107 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 40 MV-1 36 0:52:39 149
108 HÝBL Lubomír Ing. Autoškola Hýbl 58 93 MV-1 37 0:52:47 148
109 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 31 MV-1 38 0:52:48 147
110 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 126 M 58 0:52:49 146
111 WEITER Roman LRS Vyškov 75 97 M 59 0:53:00 145
112 HORÁKOVSKÝ Petr Individuální 52 121 MV-1 39 0:53:01 144
113 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 105 MV-1 40 0:53:13 143
114 VITULA Jan Orientační běh Kuřim 79 45 M 60 0:53:15 142
115 GLOVACZ Ladislav Slatina 52 120 MV-1 41 0:53:25 141
116 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 94 MV-1 42 0:54:05 140
117 JANOTKA Jiří Individ. 57 159 MV-1 43 0:54:18 139
118 HOLEČEK Miloš Sokol Žabovřesky 50 44 MV-2 10 0:54:19 138
119 ERTL Jiří Individuální 46 88 MV-2 11 0:54:24 137
120 VLASÁK Michal Individuální 74 152 M 61 0:54:32 136
121 TYLEČEK Pavel FC Ledeč nad Sázavou 73 157 M 62 0:54:45 135
122 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 110 MV-1 44 0:55:04 134
123 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 45 0:55:21 133
124 JANEČEK Jiří Individuální 65 129 M 63 0:55:44 132
125 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 82 MV-3 5 0:55:54 131
126 CHARVÁT Jan TK JME Brno 47 171 MV-2 12 0:56:07 130
127 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 150 M 64 0:56:16 129
128 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 46 0:56:55 128
129 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 47 0:56:58 127
130 KUBÍK Josef Adamov 38 41 MV-3 6 0:57:03 126
131 KUBÍKOVÁ Zdenka Kepák Team II. Brno 69 72 Ž 71 0:57:07 125
132 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 71 M 65 0:58:24 124
133 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 106 MV-1 48 0:58:37 123
134 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 49 0:58:38 122
135 DRAŽAN Luboš Individ. 56 160 MV-1 50 0:59:01 121
136 DAVID Karel LRS Vyškov 61 99 M 66 0:59:19 120
137 VEDRAL Jaroslav Cykloklub Komín 36 112 MV-3 7 0:59:44 119
138 FRANTA Jaroslav Modřice 54 59 MV-1 51 1:00:40 118
139 HÁJEK Miroslav Sokol Žabovřesky 77 50 M 67 1:01:56 117
140 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 119 MV-1 52 1:02:53 116
141 ŠTOUDEK Miroslav Individ. 48 89 MV-2 13 1:04:17 115
142 ČADEK Jiří Individuální 53 168 MV-1 53 1:04:51 114
143 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 54 1:05:20 113
144 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 113 MV-2 14 1:05:49 112
145 DOMANSKÝ Ivo AVC Praha 38 162 MV-3 8 1:06:55 111
146 ILLOVSKÝ Roman Kunovice 64 158 M 68 1:07:53 110
147 KUNSTER Jaroslav Sokol Jundrov 58 87 MV-1 55 1:09:41 109
148 HORÁK Miroslav Individ. 70 95 M 69 10:49:00 108
149 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 70 10:52:43 107

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu