Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Energetický běh JME Brno"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 UHMANN Petr ARC Brno 83 33 DciSt 1 0:17:12 300
2 KOPECKÝ Jan LOKO Břeclav 82 38 DciSt 2 0:17:13 290
3 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 93 DciSt 3 0:17:20 281
4 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 60 DciSt 4 0:17:26 273
5 BURŠÍK Jaroslav TK JME Brno 82 34 DciSt 5 0:17:30 266
6 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 62 DciM 1 0:17:39 260
7 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 54 DciM 2 0:17:45 255
8 SUCHÁNEK Roman SKP Holešov 82 67 DciSt 6 0:18:14 251
9 VLACH Lukáš Individuální 83 39 DciSt 7 0:18:28 248
10 ŠTEFEK Ruslan ARC Brno 82 107 DciSt 8 0:18:41 246
11 SUK Ladislav Zetor Brno 83 42 DciSt 9 0:18:44 245
12 KOUTNÝ Petr Individ 83 40 DciSt 10 0:18:46 244
13 ALBRECHT Jan ARC Brno 86 106 DciM 3 0:18:54 243
14 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 59 DkySt 1 0:18:58 242
15 MRŠTINA Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 84 80 DciM 4 0:19:11 241
16 KOZMON Petr Kepák Team II 83 46 DciSt 11 0:19:17 240
17 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 82 90 DciSt 12 0:19:20 239
18 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 5 0:19:25 238
19 KUPSKÝ Michal Individuální 84 35 DciM 6 0:19:32 237
20 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 48 Ž 1 0:19:34 236
21 ŠMÍD Dušan VSK Universita Brno 85 63 DciM 7 0:19:40 235
22 BUCHTA Michal Technika Brno 86 81 DciM 8 0:19:43 234
23 JAMBOR Aleš ROCKY BIKES 82 44 DciSt 13 0:19:54 233
24 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 51 DciM 9 0:19:55 232
25 SCHEJBAL Michal AC Moravská Slavia Brno 86 82 DciM 10 0:19:56 231
26 NOVOTNÁ Petra VSK Universita Brno 79 57 Ž 2 0:19:58 230
27 POSPÍCHAL Zbyněk TK JME Brno 86 109 DciM 11 0:20:21 229
28 POSPÍCHAL Vladimír TK JME Brno 85 1 DciM 12 0:20:21 228
29 FIKÁČEK Tomáš Zetor Brno 85 83 DciM 13 0:20:36 227
30 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 56 DciM 14 0:20:54 226
31 SOURAL Lukáš Individuální 82 76 DciSt 14 0:21:01 225
32 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 52 DciM 15 0:21:13 224
33 BERÁNEK Lukáš Individuální 85 105 DciM 16 0:21:30 223
34 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 55 DkyM 1 0:21:33 222
35 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 100 DkySt 2 0:21:38 221
36 KOUŘIL Jiří VSK Universita Brno 86 65 DciM 17 0:21:44 220
37 KOPECKÁ Dagmar LOKO Břeclav 84 36 DkyM 2 0:21:45 219
38 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 95 Ž 3 0:21:49 218
39 ANTLOVÁ Mirka SKP Holešov 84 66 DkyM 3 0:22:06 217
40 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 85 DkyM 4 0:22:25 216
41 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 97 Ž 4 0:22:26 215
42 DRBAL Václav CK Slavkov 85 71 DciM 18 0:22:27 214
43 HOZA Adam CK Slavkov 84 74 DciM 19 0:22:32 213
44 MICHALCOVÁ Dana Zetor Brno 83 43 DkySt 3 0:22:57 212
45 VONDRÁČKOVÁ Tereza VSK Universita Brno 87 64 DkyM 5 0:22:59 211
46 KOPECKÁ Lenka Perná 85 37 DkyM 6 0:23:08 210
47 ČERNÍK Lukáš CK Slavkov 84 72 DciM 20 0:23:15 209
48 PAVLÍČEK Tomáš ROCKY BIKES 84 45 DciM 21 0:23:18 208
49 LIŠČINSKÝ Tomáš Tesla Brno 84 91 DciM 22 0:23:18 207
50 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 77 79 Ž 5 0:23:23 206
51 BIL Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 85 104 DciM 23 0:23:24 205
52 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing. TK JME Brno 50 94 ŽV-2 1 0:23:26 204
53 HAMÁK Aleš SK Radiosport Bílovice 85 47 DciM 24 0:23:28 203
54 HERMANY Jiří Tesla Brno 83 92 DciSt 15 0:23:35 202
55 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 53 Ž 6 0:23:42 201
56 COUFALOVÁ Radka AC Moravská Slávia Brno 79 108 Ž 7 0:23:48 200
57 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 77 ŽV-3 2 0:23:53 199
58 PODMELOVÁ Vilma TK JME 62 98 Ž 8 0:23:59 198
59 KOPEČEK Michal Individuální 83 78 DciSt 16 0:24:30 197
60 PRACNÝ Jakub SK Žabovřesky 86 32 DciM 25 0:24:36 196
61 JANÁČKOVÁ Ivana SK 24 75 88 Ž 9 0:24:43 195
62 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 50 Ž 10 0:24:46 194
63 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 31 Ž 11 0:25:04 193
64 KYJOVSKÝ Jiří CK Slavkov 85 73 DciM 26 0:25:09 192
65 KLÍMEK Václav CK Slavkov 87 70 DciM 27 0:25:11 191
66 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 49 DkySt 4 0:25:21 190
67 MATULOVÁ Jana Individ. 73 68 Ž 12 0:25:29 189
68 SUKOVÁ Ludmila Zetor Brno 44 41 ŽV-2 3 0:25:31 188
69 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 69 DkyM 7 0:26:12 187
70 PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 58 DciM 28 0:26:40 186
71 PODMELOVÁ Eliška Kepák II. Team 83 99 DkySt 5 0:26:43 185
72 POSPÍCHALOVÁ Lenka Zetor Brno 57 110 ŽV-1 4 0:27:05 184
73 ŠMÍDOVÁ Eva ZBM Žabovřesky 81 101 DkySt 6 0:27:07 183
74 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 44 89 ŽV-2 5 0:27:30 182
75 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Favorit Rocky Bikes Brno 82 2 DkySt 7 0:27:32 181
76 MARKOVÁ Kristýna Individ. 82 96 DkySt 8 0:28:06 180
77 ADAMCOVÁ Helenka Individuální 84 86 DkyM 8 0:28:18 179
78 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 87 ŽV-1 6 0:28:18 178
79 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 61 DkyM 9 0:29:20 177
80 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 75 ŽV-1 7 0:29:49 176
81 PROCHÁZKOVÁ Marcela Individ.. 88 102 DkyM 10 0:30:01 175
82 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 8 0:30:09 174
83 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 9 0:31:12 173

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu