Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Energetický běh JME Brno"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 160 M 1 0:32:24 300
2 ZŘÍDKAVESELÝ Libor AC Moravská Slávia Brno 72 115 M 2 0:33:07 290
3 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 38 M 3 0:33:30 281
4 PALKO Aleš Individuální 71 124 M 4 0:34:19 273
5 MUSIL Karel DUKLA Praha 78 158 M 5 0:34:29 266
6 VEDRA David VSK Universita Brno 74 95 M 6 0:34:39 260
7 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 40 M 7 0:34:43 255
8 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 91 MV-1 1 0:34:56 251
9 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 61 MV-1 2 0:35:01 248
10 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 94 M 8 0:35:05 246
11 ANDERLE Karel Slovan Brno 69 55 M 9 0:35:13 245
12 ŠŤASTNÝ Martin VSK Universita Brno (VŠ 74 44 M 10 0:35:20 244
13 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 39 M 11 0:35:23 243
14 FUČÍK Karel OS Brno 72 65 M 12 0:35:48 242
15 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 3 0:35:56 241
16 PETŘÍK František VSK Universita Brno 59 42 MV-1 4 0:36:07 240
17 DOBŠÍK Jiří VŠ - ARC Brno 78 175 M 13 0:36:23 239
18 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 122 M 14 0:36:28 238
19 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 107 MV-1 5 0:36:34 237
20 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 53 MV-1 6 0:36:45 236
21 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 37 M 15 0:36:50 235
22 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 7 0:36:58 234
23 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 16 0:37:05 233
24 KREJČÍ Jiří Sokol Tuřany 66 74 M 17 0:37:09 232
25 KOLÍNEK Josef Kanice 61 171 M 18 0:37:14 231
26 ŠIMONEK Libor VSK FS Brno 70 18 M 19 0:37:17 230
27 DANESI Maurizio TT Bologna, Italia 62 165 M 20 0:37:22 229
28 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 43 M 21 0:37:27 228
29 DLOUHY Petr Indiv. 76 103 M 22 0:37:31 227
30 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 169 M 23 0:37:36 226
31 VALC Ondřej ROCKY BIKES 82 136 M 24 0:37:38 225
32 ONDRÁČEK Tomáš Individuální 77 102 M 25 0:37:41 224
33 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 56 M 26 0:37:46 223
34 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 78 MV-2 1 0:37:52 222
35 RYS Jaromír SKP Holešov 64 50 M 27 0:37:59 221
36 KAŠE Jaroslav ČS ŽP BRNO 53 51 MV-1 8 0:38:04 220
37 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 178 M 28 0:38:10 219
38 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 132 MV-1 9 0:38:20 218
39 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 75 119 M 29 0:38:29 217
40 MARTINEC Jindřich Individuální 61 73 M 30 0:38:31 216
41 KUBEŠA Jaroslav JUDr. TTC Brno 64 180 M 31 0:38:33 215
42 ADÁMEK Libor SK Žabovřesky 67 118 M 32 0:38:35 214
43 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 134 M 33 0:38:37 213
44 PETR Lukáš Favorit Brno 80 140 M 34 0:38:40 212
45 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 93 MV-1 10 0:38:42 211
46 ŠKODA Jan Mgr. TK JME Brno 64 96 M 35 0:38:46 210
47 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 41 M 36 0:38:50 209
48 JÍNA Jan NEW BALANCE TEAM 73 99 M 37 0:38:55 208
49 SCHWAB David Universita Brno 74 173 M 38 0:39:05 207
50 RUSEK Tomáš RNDr. AC Moravská Slávia Brno 48 137 MV-2 2 0:39:08 206
51 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 45 M 39 0:39:10 205
52 BERTRAM Solic Rakousko Bregens 49 100 MV-2 3 0:39:12 204
53 KADLEC Luděk Slatina 62 142 M 40 0:39:18 203
54 ROZMAN Ladislav Individuální 54 164 MV-1 11 0:39:29 202
55 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 88 M 41 0:39:39 201
56 HANÁK Petr SK Žabovřesky 74 154 M 42 0:39:43 200
57 DOLEŽAL Stanislav TJ JE Dukovany 58 87 MV-1 12 0:39:44 199
58 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 60 MV-1 13 0:39:51 198
59 KONEČNÝ Filip START Brno 76 90 M 43 0:39:53 197
60 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 108 MV-1 14 0:40:01 196
61 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 15 0:40:10 195
62 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice n 82 48 M 44 0:40:12 194
63 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 139 MV-1 16 0:40:15 193
64 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 97 MV-1 17 0:40:17 192
65 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 151 M 45 0:40:19 191
66 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 89 MV-2 4 0:40:20 190
67 MACEK Pavel Individuální 67 162 M 46 0:40:27 189
68 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 133 M 47 0:40:31 188
69 SMEJKAL Libor Individuální 47 128 MV-2 5 0:40:32 187
70 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 63 M 48 0:40:48 186
71 UHER Dalibor SKI CK Kunštát 62 129 M 49 0:40:58 185
72 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 109 M 50 0:41:02 184
73 KOČVÁREK Karel Individuální 76 86 M 51 0:41:14 183
74 PROCHÁZKA Jan Individuální 60 92 MV-1 18 0:41:16 182
75 VAŠÍČEK Zdeněk Individuální 80 66 M 52 0:41:20 181
76 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 53 0:41:21 180
77 KOENIG Lukáš ZBM Žabovřesky 80 114 M 54 0:41:21 179
78 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 106 MV-2 6 0:41:30 178
79 KUNC Josef LRS Vyškov 60 68 MV-1 19 0:41:36 177
80 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 7 0:41:44 176
81 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 33 MV-1 20 0:41:48 175
82 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 168 M 55 0:41:54 174
83 PIŠE Pavel Vážany 78 58 M 56 0:41:57 173
84 MAREČEK Jiří SK Radio Sport Bílovice n 59 46 MV-1 21 0:42:08 172
85 KUDRNA David VSK FS Brno (VŠ) 77 2 M 57 0:42:25 171
86 HAMERSKÝ Kamil Individ. 72 155 M 58 0:42:31 170
87 BURIAN Radim CK Rousínov 67 146 M 59 0:42:44 169
88 KRPEC Emil Křižanovice 77 54 M 60 0:42:51 168
89 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 147 M 61 0:42:57 167
90 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 58 159 MV-1 22 0:43:01 166
91 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 177 MV-1 23 0:43:03 165
92 WALTER Pavel Individuální 64 157 M 62 0:43:05 164
93 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 35 Ž 1 0:43:06 163
94 UHMANN Petr Tesla Brno 51 34 MV-1 24 0:43:11 162
95 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 161 MV-3 1 0:43:23 161
96 ADAMEC Václav Individuální 80 71 M 63 0:43:32 160
97 HALÁMEK Petr SBI Šerm 77 113 M 64 0:43:36 159
98 ŠEBEK Martin Indiv. 76 112 M 65 0:43:37 158
99 BRABEC Jaroslav SK Žabovřesky 82 104 M 66 0:43:51 157
100 EKER Jan Individuální 65 174 M 67 0:44:06 156
101 MIKOŠKA Jaroslav Tesla Brno 81 150 M 68 0:44:10 155
102 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 85 MV-3 2 0:44:12 154
103 KLIMEŠ František Individuální 47 17 MV-2 8 0:44:13 153
104 DRÁPAL Ivo Individuální 54 156 MV-1 25 0:44:18 152
105 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 111 MV-1 26 0:44:20 151
106 RUZIČKA Milan CK Rousínov 67 145 M 69 0:44:24 150
107 BRADÁČ Alois OREL Ždár n. Sázavou 40 76 MV-3 3 0:44:31 149
108 TATÍČEK Josef Individuální 74 80 M 70 0:44:42 148
109 MARČÍK Petr Individuální 72 141 M 71 0:44:54 147
110 KNOTEK Ilja Individuální 53 8 MV-1 27 0:45:03 146
111 LIBENSKÝ David Rocky Bikes Brno 70 52 M 72 0:45:09 145
112 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 125 MV-1 28 0:45:12 144
113 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 29 0:45:20 143
114 BENDA Josef Individuální 49 49 MV-2 9 0:45:25 142
115 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 166 MV-1 30 0:45:31 141
116 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 127 MV-1 31 0:45:42 140
117 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 10 0:45:46 139
118 WEITER Roman LRS Vyškov 75 67 M 73 0:45:55 138
119 ZIMOVÁ Markéta TJ Žabovřesky 78 152 Ž 1 0:46:00 137
120 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 101 MV-3 4 0:46:02 136
121 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 123 M 74 0:46:17 135
122 PLCH Alois Zetor Brno 49 62 MV-2 11 0:46:48 134
123 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 70 MV-1 32 0:47:17 133
124 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 79 MV-1 33 0:47:23 132
125 MARČAN Jan st. Individuální 53 105 MV-1 34 0:47:24 131
126 FARKAČ Jiří st. Individuální 54 170 MV-1 35 0:47:29 130
127 TUMA Luděk Vážany 76 57 M 75 0:47:40 129
128 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 64 MV-1 36 0:47:42 128
129 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 37 0:47:46 127
130 DVOŘÁČEK Zbyněk Triatlon JME 80 77 M 76 0:47:53 126
131 MESZAROS Anton Individuální 59 143 MV-1 38 0:48:01 125
132 POLESNÝ David TK JME Brno (VŠ) 80 148 M 77 0:48:09 124
133 VEJCHODA Petr Individuální 77 176 M 78 0:48:12 123
134 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 98 M 79 0:48:19 122
135 GLOVACZ Ladislav Slatina 52 110 MV-1 39 0:48:41 121
136 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 40 0:48:58 120
137 VLASÁK Michal Individuální 74 167 M 80 0:49:07 119
138 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 81 MV-1 41 0:49:16 118
139 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 36 MV-3 5 0:49:22 117
140 ERTL Jiří Individuální 46 83 MV-2 12 0:49:37 116
141 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 42 0:49:45 115
142 KUBÍK Josef Adamov 38 47 MV-3 6 0:49:47 114
143 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 43 0:49:52 113
144 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 44 0:50:39 112
145 KOLÍNEK Miroslav TK JME 54 121 MV-1 45 0:51:00 111
146 DAVID Karel LRS Vyškov 61 72 M 81 0:52:03 110
147 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 120 MV-1 46 0:52:09 109
148 SOURAL Jan TK JME Brno 60 75 MV-1 47 0:52:35 108
149 VEDRAL Jaroslav Cykloclub Brno 36 130 MV-3 7 0:52:44 107
150 ČADEK Jiří Individuální 53 172 MV-1 48 0:54:05 106
151 FRANTA Jaroslav Modřice 54 126 MV-1 49 0:54:49 105
152 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 179 MV-1 50 0:54:55 104
153 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 51 0:55:22 103
154 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 59 MV-1 52 0:56:03 102
155 FUKSA Karel Sokol Žabovřesky 46 144 MV-2 13 0:56:36 101
156 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 31 MV-3 8 0:56:43 100
157 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 131 MV-2 14 0:59:36 99
158 ŠTOUDEK Miroslav Individ. 48 84 MV-2 15 0:59:56 98
159 KUNSTER Jaroslav Sokol Jundrov 58 82 MV-1 53 1:00:54 97
160 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 69 MV-1 54 1:01:59 96
161 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 32 MV-3 9 1:26:30 95
162 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 135 M 82 10:12:18 94

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu