Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Štěpánský běh Syrovice"
 
trať 10 km trať 4,5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1MILOSTNÝ JosefAC TJ JE Dukovany8341DciSt10:20:41300
2ŠMÍD MiroslavVSK Universita Brno8440DciM10:20:51290
3PUKL RostislavVSK Universita Brno8237DciSt20:21:28281
4URBÁNEK JaroslavAC Moravská Slávia Brno8253DciSt30:21:32273
5VLACH LukášIndividuální8362DciSt40:21:34266
6TOUŠKA IgorAC Moravská Slávia Brno8354DciSt50:21:36260
7HORÁČEK MiroslavVSK Universita Brno8432DciM20:21:41255
8PLACHÝ LukášVSK Universita Brno8536DciM30:22:32251
9ŠTEFEK RuslanARC Brno8278DciSt60:22:47248
10SUK LadislavZetor Brno8348DciSt70:23:02246
11KOUTNÝ PetrIndivid8360DciSt80:23:08245
12NAVRÁTIL DušanARC Brno843DciM40:23:15244
13KALOVSKÁ LenkaAAC Brno7049Ž10:23:30243
14KUPSKÝ MichalIndividuální8461DciM50:23:39242
15ŠMÍD DušanVSK Universita Brno8539DciM60:23:40241
16FRANTA JaroslavAC Moravská Slávia Brno8455DciM70:24:04240
17KRESŤANPOLOVÁ MagdaAAC Brno8250DkySt10:24:08239
18ČÁSLAVA PavelVSK Universita Brno8469DciM80:24:31238
19NOVOTNÁ PetraVSK Universita Brno7935Ž20:24:33237
20POSPÍCHAL VladimírTK JME Brno851DciM90:24:36236
21POSPÍCHAL ZbyněkTK JME Brno8651DciM100:24:41235
22SMETANA JiříROCKY BIKES8242DciSt90:25:25234
23ČÁSLAVA PetrVSK Universita Brno8670DciM110:25:47233
24KNOTEK DavidIndividuální8279DciSt100:26:09232
25MICHALCOVÁ DanaZetor Brno8346DkySt20:26:15231
26KOSAŘOVÁ KateřinaVSK Universita Brno8634DkyM10:26:17230
27KOPECKÁ DagmarLOKO Břeclav8457DkyM20:26:20229
28VALACHOVÁ PavlaVSK FS Brno (VŠ)7467Ž30:26:26228
29VRÁNOVÁ JanaTJ Sokol Bučovice8559DkyM30:26:34227
30SKYBOVÁ LucieARC Brno8758DkyM40:26:36226
31ANTLOVÁ MirkaSKP Holešov8474DkyM50:26:47225
32ZADÁKOVÁ HanaSokol Střelice8276DkySt30:27:11224
33MARTINCOVÁ HanaAC Moravská Slávia Brno8671DkyM60:27:30223
34DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing.TK JME Brno5031ŽV-210:27:52222
35PRACNÝ JakubSK Žabovřesky8677DciM120:28:32221
36COUFALOVÁ RadkaAC Moravská Slávia Brno7968Ž40:28:37220
37JANISTINOVÁ LucieVSK Universita Brno7933Ž50:28:40219
38REINEROVÁ BarbaraPBM Brno8472DkyM70:28:43218
39TOMANCOVÁ HanaSvitavy6373Ž60:29:18217
40ELINGEROVÁ DanaIndividuální3875ŽV-320:29:25216
41COUFALOVÁ LenkaAC Moravská Slávia Brno7666Ž70:30:36215
42SCHOŘOVÁ DanaSokol Nové Bránice6463Ž80:30:53214
43VESELÁ LuciePřísnotice8543DkyM80:30:56213
44JANÁČKOVÁ IvanaIndividuálni7582Ž90:31:00212
45SUKOVÁ LudmilaZetor Brno4447ŽV-230:31:24211
46HRUŠKA DaliborKepák team II.8544DciM130:31:55210
47PUKLOVÁ MagdaVSK Universita Brno8538DkyM90:33:34209
48BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr.VSK Universita Brno5745ŽV-140:33:48208
49POSPÍCHALOVÁ LenkaZetor Brno5752ŽV-150:33:48207
50NAVRÁTILOVÁ KateřinaFavorit Rocky Bikes Brno822DkySt40:34:23206
51JIRÁSKOVÁ VěraIndividuální554ŽV-160:35:48205
52SCHOŘOVÁ LenkaSokol Nové Bránice8464DkyM100:36:33204
53KOUKALOVÁ NaďaTK Líšeň5211ŽV-170:36:47203
54PALKOVÁ KarolínaIndividuální9381DkyM110:46:27202
55PALKOVÁ LenkaIndividuální7080Ž100:46:28201
56NOVOTNÝ LadislavSokol Tuřany2565MV-300:55:430
57VALC OndřejRocky Bikes8256DciSt1110:04:42200

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu