Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Štěpánský běh Syrovice"
 
trať 10 km trať 4,5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1NEJEDLÝ Michael Ing.AC Kablo Kladno69200M10:34:54300
2ZŘÍDKAVESELÝ LiborAC Moravská Slávia Brno72112M20:35:09290
3PALKO AlešIndividuální7194M30:36:08281
4OSPALÝ FilipVSK Universita Brno76114M40:36:38273
5KOTYZA PetrVSK Universita Brno7040M50:37:03266
6PŘIKRYL IvoTechnika Brno7963M60:37:17260
7MACHO AlešVSK Universita Brno7542M70:37:43255
8VRÁNA MilanKola Novák Blansko61141M80:37:56251
9NĚMEC OndřejAK Kroměříž5787MV-110:38:00248
10KOLÍNEK FrantišekNIKÉ TEAM5623MV-120:38:16246
11JANKOVSKÝ AlexanderVSK Universita Brno60101MV-130:38:36245
12ŠŤASTNÝ MartinVSK Universita Brno (VŠ)7446M90:38:46244
13FUČÍK KarelOS Brno7290M100:38:47243
14VEDRA DavidIndividuální7435M110:38:48242
15ANDERLE KarelSlovan Brno6988M120:38:54241
16ADAMEC MilanTJ Orel Vyškov (VŠ)7749M130:39:02240
17KOTYZA AlešVSK Universita Brno7439M140:39:24239
18PODBORSKÝ MirekCyklosport Pavka6691M150:39:41238
19DOBŠÍK JiříVŠ - ARC Brno78125M160:39:58237
20ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav5593MV-140:40:01236
21SMUTNÝ RadimGera Drnovice81136M170:40:24235
22ONDRÁČEK TomášIndividuální7779M180:40:29234
23KUČERA LukášVSK Universita Brno8141M190:40:30233
24KAMENSKÝ OldřichSokol Žabovřesky4885MV-210:40:42232
25KOLÍNEK JosefKanice61110M200:40:43231
26GOTTWALD VáclavKřižanovice5533MV-150:40:55230
27PIRKL JaroslavKB Blansko57137MV-160:41:02229
28KRATOCHVÍL ZdeněkIndividuální5921MV-170:41:03228
29PANUŠKA LadislavVSK FS Brno (VŠ)7361M210:41:05227
30MARTINEC JindřichIndividuální6167M220:41:07226
31ZADÁK Karel jun.Individuální7877M230:41:09225
32BOUBÍN Jan Ing.Běžecký Klub Slavkov u Brna6372M240:41:34224
33VALC OndřejROCKY BIKES82123M250:41:54223
34OLEJNÍČEK DušanRocky Bikes6559M260:41:57222
35HIKL TomášAC Moravská Slávia Brno8150M270:42:11221
36FIEDLER Jan Ing.Start Brno5668MV-180:42:18220
37RYS JaromírSKP Holešov6469M280:42:26219
38RUSEK Tomáš RNDr.AC Moravská Slávia Brno4886MV-220:42:29218
39ŽIŽKA DavidIndividuální7599M290:42:32217
40ŠKODA Jan Mgr.TK JME Brno64115M300:42:35216
41DOLEŽAL MarekAspire Sport Brno73132M310:42:38215
42KUBEŠA Jaroslav JUDr.TTC Brno64118M320:42:40214
43KAŠE JaroslavČS ŽP BRNO53109MV-190:42:42213
44ROZMAN LadislavIndividuální5475MV-1100:42:44212
45JANTAČ VladimírKK Spoj Brno7189M330:42:45211
46PLACHÝ LubomírVSK Universita Brno6343M340:42:48210
47KADLEC LuděkSlatina62119M350:42:51209
48POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno526MV-1110:42:53208
49ČERNÝ RadekTJ JE Dukovany70104M360:43:25207
50KŘENEK FrantišekTJ JE Dukovany4932MV-230:43:36206
51NOVÁK ZdeněkKola Novák Blansko61145M370:43:41205
52WEINREICH RichardVSK Universita Brno7545M380:43:45204
53TOMANEC PetrTJ Svitavy5671MV-1120:43:55203
54JÍNA JanNEW BALANCE TEAM7366M390:44:01202
55KOČVÁREK KarelIndividuální7655M400:44:18201
56JANÁČEK VladimírSK 24 BRNO7395M410:44:33200
57TUMA VáclavVSK FS Brno (VŠ)7719M420:44:35199
58DANĚK MilanKola Novák Blansko62143M430:44:37198
59HEDBÁVNÝ RobertSokol Bránice7258M440:44:48197
60MAREK DalimilASK TT-SKI Blansko6096MV-1130:44:50196
61KRPEC EmilKřižanovice7734M450:44:59195
62LOŠŤÁK LiborCyklosport Pavka7037M460:45:18194
63KALANDRA StanislavTJ Svitavy6070MV-1140:45:30193
64ŠIMEK ŠtefanSokol Mořice5652MV-1150:45:47192
65KOLÁŘ RichardVSK FS Brno (VŠ)7660M470:46:02191
66PRACHAŘ DavidUNIVAR Brno7092M480:46:03190
67MOTÁLEK PetrTJ JE Dukovany6131M490:46:06189
68HLAVÁČ Zdeněk RNDr.ASK TT- SKI Blansko4664MV-240:46:09188
69BLAŽEK OtaIndividuální51140MV-1160:46:12187
70BARTONĚK JosefSokol Přísnotice5236MV-1170:46:29186
71MIKITA Pavel Ing.Individuální52144MV-1180:46:37185
72TRUNKÁT DanielMZLU Brno71120M500:46:45184
73ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5356MV-1190:46:49183
74SPILKA JiříIdea Sport Brno5012MV-250:46:51182
75PROCHÁZKA JanIndividuální60133MV-1200:46:59181
76PISARČÍK Tomáš Ing.Velká Bíteš63128M510:47:15180
77STANĚK AlešTJ JE Dukovany73105M520:47:17179
78VAŠÍČEK PetrAvion Židlochovice63127M530:47:18178
79TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka3954MV-310:48:11177
80SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno70121M540:48:25176
81KNOBLOCH VáclavPošta Brno463MV-260:48:27175
82NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč3598MV-320:48:28174
83SUKOVÁ VěraZetor Brno8038Ž10:48:33173
84HORYANSKÝ KarelStart Brno4065MV-330:48:51172
85KUBÍK JaromírTK JME Brno6010MV-1210:48:56171
86PUDELKA JaroslavSokol Modřice5374MV-1220:49:05170
87KUBÍKOVÁ ZdenkaKepák Team II. Brno6948Ž710:49:09169
88MARČÍK PetrIndividuální7282M550:49:14168
89NOVÁK PetrIndividuální75122M560:49:16167
90SEBERA MartinVSK Universita Brno7444M570:49:23166
91KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno5024MV-270:49:26165
92ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka545MV-1230:49:39164
93MACHÁČEK MartinRugby Ingstav Brno55126MV-1240:49:44163
94CHARVÁT JanTK JME Brno4773MV-280:49:50162
95PEKÁREK MichalPrestige Brno73111M580:49:59161
96MUSIL KarelSHAKAL'S Brno78107M590:49:59160
97FARKAČ JiříSHAKAL'S Brno81106M600:49:59159
98PŘIKRYL MichalSHAKAL S BRNO67146M610:50:00158
99FARKAČ PetrSHAKAL'S Brno75103M620:50:10157
100HAVLÍČEK PavelForse ŘFP Brno-venkov5297MV-1250:50:12156
101MUSIL LiborRáječko70124M630:50:53155
102PLCH AloisZetor Brno4947MV-290:50:57154
103BRADÁČ AloisDATALUSK Jihlava4051MV-340:51:04153
104MAŠLAŇ JiříKepák Team II. Brno83108M640:51:23152
105KOZMON PetrKEPAK Team8362M650:51:25151
106FARKAČ Jiří st.Individuální54102MV-1260:51:51150
107PRACNÝ JanOrientační běh Žabovřesky6083MV-1270:52:27149
108PALA LiborIndividuální5715MV-1280:52:32148
109DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov5157MV-1290:52:55147
110VEJCHODA PetrIndividuální77113M660:53:48146
111ERTL JiříIndividuální4681MV-2100:53:53145
112MAREK Jiří MUDr.Individuální569MV-1300:54:12144
113MRKVICA Stanislav ml.Individuální77129M670:54:13143
114SEDLÁČEK PavelIndividuální53147MV-1310:54:30142
115KUBÍK JosefAdamov3853MV-350:54:44141
116ZBYTOVSKÝ JanIndividuální54142MV-1320:55:42140
117ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno561MV-1330:57:23139
118ČADEK JiříIndividuální53139MV-1340:58:57138
119POKORNÝ MiroslavTK JME Brno5311MV-1350:59:57137
120FRANTA JaroslavModřice5484MV-1361:00:36136
121KREJČIŘÍK PetrIndividuální5576MV-1371:01:22135
122NOVOTNÝ JosefTK JME Brno5614MV-1381:01:42134
123MRKVICA ZdeněkIndividuální79131M681:02:53133
124MESZAROS AntonIndividuální59134MV-1391:03:10132
125FUKSA KarelSokol Žabovřesky46135MV-2111:03:11131
126MRKVICA Stanislav st.Individuální50130MV-2121:04:50130
127JAROUŠEK Eduard Ing.Individuální46100MV-2131:05:16129
128NAVRÁTIL LadislavIndividuální5178MV-1401:05:54128
129KUNSTER JaroslavSokol Jundrov5880MV-1411:09:39127

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu