Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh kolem Kanic"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1NEJEDLÝ Michael Ing.AC Kablo Kladno69200M10:31:41300
2KLUSÁK ZdeněkTechnika Brno7799M20:31:53290
3JANKOVSKÝ AndrejVSK Universita Brno8066M30:33:17281
4PALKO AlešIndividuální71118M40:33:36273
5MACHO AlešVSK Universita (VŠ)7539M50:33:43266
6VRÁNA MilanKola Novák Blansko6187M60:33:46260
7HORÁK PavelSokol Vyškov6152M70:33:54255
8PŘIKRYL IvoARC Brno (VŠ)79122M80:33:59251
9KOTYZA PetrVSK Universita Brno7036M90:34:16248
10KOLÍNEK FrantišekNIKÉ TEAM5623MV-110:34:34246
11ŠVÁB FrantišekJiskra Litomyšl57164MV-120:34:43245
12KUČERA MartinVSK Universita Brno8038M100:34:45244
13KLÍMA TomášUNIVAR SK Brno80109M110:34:49243
14NĚMEC OndřejAK Kroměříž5757MV-130:34:50242
15SMUTNÝ RadimGera Drnovice8155M120:34:50241
16ŠŤASTNÝ MartinVSK Universita Brno (VŠ)7443M130:34:58240
17OSPALÝ FilipVSK Universita Brno7695M140:35:04239
18JANKOVSKÝ AlexanderVSK Universita Brno6067MV-140:35:13238
19JANOŠEK RomanAK Kroměříž7856M150:35:20237
20VEDRA DavidIndividuální74119M160:35:23236
21KOTYZA AlešVSK Universita Brno7435M170:35:24235
22ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav55114MV-150:35:27234
23KUČERA LukášVSK Universita Brno8137M180:35:38233
24DOBŠÍK JiříVŠ - ARC Brno78128M190:35:55232
25ANDERLE KarelSlovan Brno6998M200:35:59231
26PODBORSKÝ MirekCyklosport Pavka66106M210:36:03230
27PARNICA TomášFTVS (VŠ)80159M220:36:05229
28ADAMEC MilanTJ Orel Vyškov (VŠ)77120M230:36:10228
29FUČÍK KarelOS Brno7233M240:36:24227
30SLAVÍK Jiří MUDr.Sokol Žabovřesky54102MV-160:36:32226
31RONČÁK JanAK Milo Olomouc67145M250:36:33225
32PETRŽELA MartinVSK Universita Brno (VŠ)7841M260:36:37224
33VÉVODA IvanSokol Švábenice60172MV-170:36:40223
34PETŘÍK FrantišekVSK Universita Brno5940MV-180:36:44222
35GOTTWALD VáclavKřižanovice5576MV-190:36:51221
36KRATOCHVÍL ZdeněkIndividuální5921MV-1100:36:54220
37KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno6516M270:36:58219
38FARKAČ JiříSHAKAL'S Brno81107M280:37:06218
39PIRKL JaroslavKB Blansko57129MV-1110:37:10217
40KAMENSKÝ OldřichSokol Žabovřesky4862MV-210:37:11216
41JURÁČEK PetrAAC Brno8179M290:37:23215
42HAVLÍK MiroslavČalounictví Bořitov58132MV-1120:37:31214
43ONDRÁŠEK MarekTJ Morcan Brno7474M300:37:32213
44HIKL TomášAC Moravská Slávia Brno8147M310:37:34212
45PETR LukášFavorit Brno80166M320:37:38211
46KOČAŘ TomášKepák Team Brno66168M330:37:43210
47BERÁNEK AntonínIndividuální61146M340:37:49209
48ZADÁK Karel jun.Individuální78157M350:37:51208
49KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov5053MV-220:37:59207
50KREJČÍ JiříSokol Tuřany66124M360:38:04206
51ADÁMEK LiborSK Žabovřesky67137M370:38:06205
52WEINREICH RichardVSK Universita Brno7542M380:38:10204
53HAVLÍK JiříČalounictví Bořitov53134MV-1130:38:11203
54BOUBÍN Jan Ing.Běžecký Klub Slavkov u Br6383M390:38:12202
55ZHOŘ MartinJiskra Ústí n/Orl.81121M400:38:13201
56PANUŠKA LadislavVSK FS Brno (VŠ)7393M410:38:15200
57HUMLÍČEK AlešBAMBAS Skalice75136M420:38:24199
58KHEIL RadimTC Blažkov73174M430:38:31198
59DANESI MaurizioTT Bologna, Italia62197M440:38:38197
60JELÍNEK PetrTJ Turnov7834M450:38:53196
61KREJČÍ BronislavSK Žabovřesky64125M460:38:54195
62KUDRNA DavidVSK FS Brno (VŠ)772M470:38:56194
63FIEDLER Jan Ing.Start Brno56101MV-1140:38:59193
64POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno526MV-1150:39:03192
65ŠTYNDL MiroslavSK Polička57165MV-1160:39:05191
66ČERNÝ RadekTJ JE Dukovany7070M480:39:06190
67OLEJNÍCEK DušanRocky Bikes6532M490:39:10189
68RUSEK Tomáš RNDr.AC Moravská Slávia Brno48198MV-230:39:12188
69Plachý LubomírIndividuální6345M500:39:15187
70MACEK PavelIndividuální67115M510:39:19186
71ŠIMEK ŠtefanSokol Mořice5672MV-1170:39:22185
72ROZMAN LadislavIndividuální54177MV-1180:39:23184
73ŽIŽKA DavidIndividuální75153M520:39:26183
74ŠKODA Jan Mgr.TK JME Brno64141M530:39:37182
75KNOBLOCH TomášKK Spoj Brno74113M540:39:41181
76KŘENEK FrantišekTJ JE Dukovany4971MV-240:39:42180
77KADLEC LuděkSlatina62196M550:39:47179
78JANTAČ VladimírKK Spoj Brno71112M560:39:50178
79ŠEBESTA PavelStart Brno58195MV-1190:39:53177
80MAREŠ BohumilLEAR Brno51143MV-1200:40:05176
81KALANDRA StanislavTJ Svitavy60162MV-1210:40:17175
82ŠAMÁNEK PavelKK Spoj Brno72111M570:40:22174
83DOLEŽAL StanislavTJ JE Dukovany5869MV-1220:40:27173
84KOČVÁREK KarelIndividuální7686M580:40:37172
85MOTÁLEK PetrTJ JE Dukovany6168M590:40:43171
86SOVADINA MartinRocky Bikes7851M600:40:43170
87JEVSEJENKO AlexanderZBM Žabovřesky81139M610:40:58169
88KOLÁŘ RichardVSK FS Brno (VŠ)7692M620:41:20168
89MORAVEC JiříKola Novák Blansko77131M630:41:21167
90ZÁMEČNÍK DavidZBM Žabovřesky75135M640:41:21166
91HABERLAND JanSokol Brno42150MV-250:41:28165
92DOKOUPIL BohuslavIndividuální80158M650:41:34164
93ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5361MV-1230:41:38163
94UNGERMAN MilanStart Brno7991M660:41:45162
95DANĚK MilanKola Novák Blansko62130M670:41:56161
96PŘIBIL ZdeněkRáječko65133M680:42:05160
97CETKOVSKÝ VladimírARC Brno45160MV-260:42:20159
98SPILKA JiříIdea Sport Brno5012MV-270:42:21158
99PETR DaliborIndividuální77167M690:42:40157
100WALTER PavelIndividuální6497M700:42:43156
101STREJČEK JanIndividuální77190M710:42:43155
102NĚMEC LeošBoskovice72201M720:42:45154
103KRPEC EmilKřižanovice7777M730:42:55153
104PROCHAZKA JanIndividuální60104MV-1240:42:59152
105BARTONĚK JosefSokol Přísnotice52204MV-1250:43:04151
106ADAMEC VáclavIndividuální8084M740:43:04150
107KNOTEK IljaIndividuální538MV-1260:43:14149
108ZÁRUBA JanIndividuální62183M750:43:16148
109PEKÁREK MichalPrestige Brno73110M760:43:19147
110UHMANN PetrTesla Brno5165MV-1270:43:22146
111MIKITA Pavel Ing.Individuální52202MV-1280:43:31145
112TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka3980MV-310:43:34144
113EKER JanIndividuální6559M770:43:46143
114HORÁKOVSKÝ PetrIndividuální5289MV-1290:43:48142
115STEHLÍK MarekRadešínská Svratka73173M780:43:51141
116WEITER RomanLRS Vyškov7554M790:43:56140
117NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno5820MV-1300:44:02139
118DLABAJA LiborBystřice p.Host7558M800:44:05138
119PROCHÁZKA Rostislav ml.Individuální74185M810:44:12137
120KOPEČEK IvanAC Moravská Slávia Brno49194MV-280:44:18136
121BĚŽNÍK AntonínSpartak Adamov5564MV-1310:44:20135
122HEJL AlešIndividuální65147M820:44:36134
123FARKAČ Jiří st.Individuální54179MV-1320:44:37133
124PROCHÁZKA Rostislav st.TK JME Brno48184MV-290:44:40132
125SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno70182M830:44:41131
126KLIMEŠ FrantišekIndividuální4717MV-2100:44:43130
127KNOBLOCH VáclavPošta Brno463MV-2110:44:45129
128JIRÁSEK VladimírKepák Team II5348MV-1330:44:46128
129SUKOVÁ VěraZetor Brno8063Ž10:44:46127
130KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno5024MV-2120:44:56126
131PISARČÍK Tomáš Ing.Velká Bíteš63170M840:44:57125
132HOLEČEK StanislavHnutí Haribol5560MV-1340:45:06124
133KUBÍK JaromírTK JME Brno6010MV-1350:45:11123
134PLCH AloisZetor Brno4949MV-2130:45:22122
135HORYANSKÝ KarelStart Brno40100MV-320:45:25121
136FOJT TomášIndividuální76187M850:45:27120
137TRUNKÁT DanielMZVU Brno71181M860:45:29119
138BUCHTA RadekTK JME Brno58142MV-1360:45:30118
139PUDELKA JaroslavSokol Modřice53127MV-1370:45:35117
140CHARVÁT JanTK JME Brno47176MV-2140:45:43116
141MARČÍK PetrIndividuální72140M870:45:45115
142NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč3578MV-330:45:46114
143HAVLÍČEK PavelForse ŘFP Brno-venkov5290MV-1380:45:50113
144VITÁSEK TomášIndividuální70180M880:45:54112
145LIBENSKÝ DavidRocky Bikes Brno7050M890:46:02111
146ADAMEC Petr Ing.Veteran´s triatlon Brno5185MV-1390:46:14110
147MACHÁČEK MartinRugby Ingstav Brno55186MV-1400:46:25109
148MAŠLAŇ JiříKepaák Team II. Brno83175M900:46:27108
149NOVÁK PetrIndividuální75189M910:46:28107
150ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka545MV-1410:47:08106
151KOUTNÝ VojtěchIndividuální5882MV-1420:47:13105
152NOVOTNÝ Jan MUDr.TK JME Brno5496MV-1430:47:27104
153HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko3881MV-340:47:45103
154PALA LiborIndividuální5715MV-1440:48:07102
155DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov51144MV-1450:48:14101
156ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno561MV-1460:48:29100
157SEBERA MartinVsk Universita Brno7444M920:48:5399
158SLADKÝ IvanPBM Brno55169MV-1470:48:5998
159GLOVACZ LadislavSlatina52103MV-1480:49:0197
160HOLÝ JosefIndividuální41123MV-2150:49:0896
161VEDRAL JaroslavCykloclub Brno36151MV-350:49:1295
162MAREK Jiří JUDr.Individuální569MV-1490:49:2894
163KUBÍK JosefAdamov38105MV-360:49:5293
164JANEČEK JiříIndividuální65148M930:50:1192
165MARČAN Jan st.Individuální53156MV-1500:51:2391
166POKORNÝ MiroslavTK JME Brno5311MV-1510:51:4690
167SPÁČIL JanIndividuální547MV-1520:51:5389
168STEHLÍK JaroslavPSK Union Praha51171MV-1530:51:5988
169KUBÍK RadekTK JME Brno64193M940:52:0787
170ZBYTOVSKÝ JanIndividuální54161MV-1540:52:2186
171SEDLÁČEK PavelIndividuální53199MV-1550:52:5785
172FUKSA KarelSokol Žabovřesky46191MV-2160:53:3484
173MESZAROS AntonIndividuální59192MV-1560:53:3483
174KREJČIŘÍK PetrIndividuální55178MV-1570:53:5582
175PUKL StanislavVSK Universita Brno5846MV-1580:54:1881
176SEDLINSKÝ JanSokol Brno 25873MV-1590:54:2980
177FRANTA JaroslavModřice54126MV-1600:56:1979
178NOVOTNÝ JosefTK JME Brno5614MV-1610:57:0378
179ČADEK JiříIndividuální53203MV-1620:57:4177
180MARČAN Jan ml.Individuální78155M950:57:5976
181KOZEL MiroslavCykloclub Komín45152MV-2170:58:2275
182HORECKÝ DrahomírAAC Brno2694MV-370:59:4874
183NAVRÁTIL LadislavIndividuální5188MV-1631:01:0473
184BALÁŠ PetrIndividuální76188M961:02:1172
185JAROUŠEK Eduard Ing.Individuální46154MV-2181:03:0071
186KUNSTER JaroslavSokol Jundrov5875MV-1641:07:4670
187NOVOTNÝ LadislavSokol Tuřany2531MV-381:26:5869
188FARKAČ PetrSHAKAL'S Brno75108M9710:14:3068

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu