Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"O pohár starosty Jehnic"
 
trať 11,5 km trať 6 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1KYNČL StanislavNew Balance Team6457M10:40:39300
2ZŘÍDKAVESELÝ LiborAC Moravská Slávia Brno72141M20:41:01290
3ZHOŘ MartinJiskra Ústí n/Orl.81103M30:41:14281
4PALKO AlešIndividuální71110M40:41:46273
5VRÁNA MilanKola Novák Blansko6158M50:41:57266
6KOTYZA PetrVSK Universita Brno7031M60:42:02260
7BALCAR MichalAC Turnov7971M70:42:05255
8PŘIKRYL IvoARC Brno (VŠ)7962M80:42:21251
9KOLÍNEK FrantišekLokomotiva Břeclav5623MV-110:43:01248
10VEDRA DavidIndividuální7495M90:43:09246
11ŠVÁB FrantišekJiskra Litomyšl5780MV-120:43:10245
12NĚMEC OndřejAK Kroměříž5735MV-130:43:22244
13KUČERA MartinVSK Universita Brno8041M100:43:38243
14ŠŤASTNÝ MartinVSK Universita Brno (VŠ)7440M110:44:07242
15SMUTNÝ RadimGera Drnovice8145 00:44:08241
16JANKOVSKÝ AlexanderTřebíč6074MV-140:44:21240
17KOTYZA AlešVSK Universita Brno7432M120:44:25239
18KUČERA LukášVSK Universita Brno8144M130:44:45238
19RONČÁK JanAK MILO Olomouc67149M140:44:48237
20ADAMEC MilanTJ Orel Vyškov (VŠ)7765M150:44:58236
21ANDERLE KarelSlovan Brno69155M160:45:37235
22SLAVÍK Jiří MUDr.Sokol Žabovřesky54120MV-150:45:41234
23PETŘÍK FrantišekVSK Uniersita Brno5947MV-160:45:42233
24ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav5542MV-170:46:11232
25PODBORSKÝ MirekCyklo Sport Pavka66163M170:46:18231
26ONDRÁŠEK MarekTJ Morcan Brno7476M180:46:20230
27GOTTWALD VáclavKřižanovice5552MV-180:46:32229
28DOLEŽAL MarekAspire Sport Brno73130M190:46:39228
29KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno6516M200:46:42227
30PETRŽELA MartinVSK Universita Brno (VŠ)7839M210:46:42226
31ONDRÁČEK TomášIndividuální77129M220:46:47225
32KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov50112MV-210:46:51224
33PANUŠKA LadislavVSK FS Brno (VŠ)7359M230:47:00223
34WEINREICH RichardVSK Universita Brno7538M240:47:10222
35HIKL TomášAC Moravská Slávia Brno8164M250:47:15221
36KREJČÍ JiříSokol Tuřany6637M260:47:16220
37KRATOCHVÍL ZdeněkIndividuální5921MV-190:47:20219
38KONEČNÝ FilipSTART Brno76177M270:47:23218
39HUMLÍČEK AlešBAMBAS Skalice7594M280:47:29217
40KHEIL RadimTC Blažkov73137M290:47:52216
41HAVLÍK MiroslavČalounictví Bořitov58118MV-1100:48:08215
42PETR LukášFavorit Brno80169M300:48:24214
43RUŽIČKA AlešAC Moravská Slávia Brno7967M310:48:32213
44BOUBÍN Jan Ing.Běžecký Klub Slavkov u Br6354M320:48:37212
45KOLÍNEK JosefKanice61165M330:48:42211
46HAVLÍK JiříČalounictví Bořitov53119MV-1110:48:44210
47DANESI MaurizioTT Bologna, Italia62182M340:48:44209
48ROZMAN LadislavIndividuální54154MV-1120:48:52208
49KNOBLOCH TomášKK Spoj Brno7450M350:49:03207
50ŠTYNDL MiroslavSK Polička5779MV-1130:49:07206
51SCHWAB DavidUniversita Brno74162M360:49:13205
52OPLATEK Jiříindivid.76143M370:49:16204
53URBÁNEK MichalVSK FS Brno (VŠ)77105M380:49:17203
54KONEČNÝ OndřejAC Moravská Slávia Brno8068M390:49:17202
55POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno526MV-1140:49:24201
56FIEDLER Jan Ing.Start Brno5666MV-1150:49:30200
57OLEJNÍČEK DušanRocky Bikes Brno6581M400:49:33199
58PLACHÝ LubomírIndividuální6333M410:49:34198
59KUBEŠA Jaroslav JUDr.TTC Brno64171M420:49:38197
60MACEK PavelIndividuální67142M430:49:40196
61ŽIŽKA DavidIndividuální75116M440:49:51195
62ŠKODA Jan Mgr.TK JME Brno64122M450:49:52194
63KADLEC LuděkSlatina62166M460:49:53193
64MAREŠ BohumilLEAR Brno51111MV-1160:49:55192
65VESELÝ MartinStart Blansko7560M470:50:10191
66ŠEBESTA PavelStart Brno58178MV-1170:50:16190
67MAREK DalimilASK TT-SKI Blansko60140MV-1180:50:23189
68RUSEK Tomáš RNDr.AC Moravská Slávia Brno48159MV-220:50:39188
69JANTAČ VladimírKK Spoj Brno7149M480:50:49187
70RAČANSKÝ VáclavTesla Brno8172 00:51:03186
71SPILKA JiříIdea Sport Brno5012MV-230:51:08185
72HLAVÁČ Zdeněk RNDr.ASK TT- SKI Blansko46114MV-240:51:14184
73UNGERMAN MilanStart Brno79104M490:51:16183
74MORAVEC JiříKola Novák Blansko77100M500:51:16182
75JEVSEJENKO AlexandrSK Žabovřesky81101 00:51:17181
76ŠAMÁNEK PavelKK Spoj Brno7251M510:51:50180
77KUNC JosefLRS Vyškov60113MV-1190:51:52179
78KOENIG LukášZBM Brno8061M520:52:00178
79SOVADINA MartinRocky Bickes7888M530:52:06177
80CETKOVSKÝ VladimírARC Brno45109MV-250:52:15176
81BARTONĚK JosefSokol Přísnotice52184MV-1200:52:31175
82KALANDRA StanislavTJ Svitavy6075MV-1210:52:54174
83DANĚK MilanKola Novák Blansko6299M540:52:55173
84KOČVÁREK KarelIndividuální76108M550:52:57172
85MUSIL LiborRáječko7093M560:52:59171
86STREJČEK Janindivid.77172M570:53:12170
87PŘIBIL ZdeněkRáječko6592M580:53:16169
88HABERLAND JanSokol Brno42138MV-260:53:18168
89LOŠŤÁK LiborIndivid.70135M590:53:24167
90HORÁKOVSKÝ PetrAC Moravská Slavia Brno52102MV-1220:53:34166
91BOREK AlešIndividuální77179M600:53:36165
92EKER JanIndividuální6534M610:53:42164
93MIKITA Pavel Ing.Individuální52173MV-1230:53:44163
94UHMANN PetrTesla Brno5146MV-1240:53:45162
95ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5356MV-1250:53:53161
96NĚMEC LeošSlatina72115M620:53:55160
97PROCHÁZKA Janidividuální60106M630:54:01159
98DRÁPAL Ivoindivid.54152MV-1260:54:03158
99TRUNKÁT DanielMZVU Brno71133M640:54:28157
100TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka39123MV-310:54:30156
101PETR DaliborIndividuální77170M650:54:39155
102ZÁRUBA Janindivid.62167M660:54:43154
103KRPEC EmilKřižanovice7753M670:54:44153
104DOKOUPIL BohuslavIndividuální80161M680:54:49152
105KNOTEK IljaIndividuální538MV-1270:54:50151
106ADAMEC VáclavIndividuální8098M690:54:51150
107SUCHÁNEK OtoSokol Syrovice58164MV-1280:54:55149
108BLAŽEK Otaindivid.51174MV-1290:54:59148
109NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno5820MV-1300:55:01147
110SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno70132M700:55:22146
111TATÍČEK JosefIndividuální7482M710:55:22145
112MARČÍK PetrIndividuální72150M720:55:32144
113HORYANSKÝ KarelStart Brno40145MV-320:55:40143
114HOLEČEK StanislavHnutí Haribol55160MV-1310:55:59142
115SUKOVÁ VěraZetor8087Ž30:56:00141
116ADÁMEK LiborSK Žabovřesky67181M730:56:01140
117KLIMEŠ FrantišekIndividuální4717MV-270:56:02139
118MIKOŠKA JaroslavTesla Brno8185M740:56:13138
119PUDELKA JaroslavSokol Modřice53126MV-1320:56:33137
120PROCHÁZKA Rostislav jun.Individ.74147M750:56:40136
121PROCHÁZKA Rostislav48tk jme48146MV-280:56:40135
122KNOBLOCH VáclavPošta Brno463MV-290:56:45134
123ČÁSLAVA TomášVeteran's triatlon Brno67168M760:57:15133
124FARKAČ Jiříindivid.54157MV-1330:57:18132
125KUBÍK JaromírTK JME Brno6010MV-1340:57:28131
126ZOUHAR LiborIndividuální58144MV-1350:57:30130
127MACHÁČEK MartinRugby Ingstav Brno55151MV-1360:57:31129
128ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka545MV-1370:57:41128
129HAVLÍČEK PavelForse ŘFP Brno-venkov5270MV-1380:57:45127
130NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč3573MV-330:57:51126
131ŠILBERSKÝ PetrBlansko61136M770:58:10125
132BRABEC JaroslavSK Žabovřesky82156M780:58:16124
133POLESNÝ DavidTK JME Brno (VŠ)8084M790:58:31123
134HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko3863MV-340:58:38122
135FOJT Tomášindivid.76175M800:58:49121
136KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno5024MV-2100:58:53120
137ADAMEC Petr Ing.Veteran´s triatlon Brno5197MV-1390:59:05119
138KYPR Rostislavindividuální66131M810:59:07118
139VEDRAL JaroslavCykloclub Brno36134MV-350:59:24117
140PLCH AloisZetor Brno4936MV-2110:59:42116
141KOUTNÝ VojtěchIndividuální58124MV-1400:59:56115
142GLOVACZ LadislavSlatina52125MV-1411:00:00114
143BRADÁČ AloisOrel Žďár nad Sáz.4086MV-361:00:04113
144CHARVÁT JanTK JME Brno47153MV-2121:00:45112
145ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno561MV-1421:01:11111
146SLADKÝ IvanPrvní Brněnská5577MV-1431:01:23110
147SPÁČIL JanIndividuální547MV-1441:01:29109
148HOLÝ JosefIndividuální4169MV-2131:01:44108
149VEJCHODA PetrIndividuální77139M821:02:21107
150DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov5183MV-1451:02:42106
151MESZAROS AntonIndividuální5989MV-1461:03:22105
152MESZAROS JanIndividuální8490M831:03:22104
153PALA LiborIndividuální57121MV-1471:03:38103
154KUBÍK JosefAdamov3896MV-371:03:42102
155MAREK Jiří JUDr.Individuální569MV-1481:03:55101
156KOTOUL JaromírIndividuální6848M841:05:04100
157ERTL Jiříindividuální46107MV-2141:05:1599
158POKORNÝ MiroslavTK JME Brno5311MV-1491:05:3798
159KOUKALOVÁ AlžbětaAC Moravská Slávia Brno784Ž21:05:4297
160SEDLÁČEK PavelIndividuální53180MV-1501:05:4596
161SEDLINSKÝ JanSokol Brno 25878MV-1511:06:3195
162ZBYTKOVSKÝ JanIndividuální54148MV-1521:06:5994
163FRANTA JaroslavModřice54127MV-1531:10:0093
164KREJČIŘÍK PetrIndividuální55158MV-1541:12:1792
165ČADEK JiříIndividuální53183MV-1551:12:2791
166NOVOTNÝ JosefTK JME Brno5614MV-1561:12:5890
167HORECKÝ DrahomírAAC Brno2643MV-381:14:0089
168NAVRÁTIL LadislavIndividuální5155MV-1571:16:0988
169JAROUŠEK EduardIndividuální46117MV-2151:18:5687
170BALÁŠ Petrindivid.76176M851:27:2886
171ŠTĚRBA JanASK TT- SKI Blansko3791MV-3910:16:0085

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu