Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh 17. listopadu"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 MILOSTNÝ Josef AC TJ JE Dukovany 83 43 DciSt 1 0:17:12 300
2 LEV Petr ARC Brno 83 46 DciSt 2 0:17:17 290
3 ŠMÍD Miroslav VSK Universita Brno 84 57 DciM 1 0:17:23 281
4 KYPRÝ Martin ARC Brno 83 45 DciSt 3 0:17:36 273
5 UHMANN Petr ARC Brno 83 82 DciSt 4 0:17:39 266
6 URBÁNEK Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 82 31 DciSt 5 0:17:58 260
7 VLACH Lukáš Individuální 83 39 DciSt 6 0:18:05 255
8 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 54 DciM 2 0:18:09 251
9 TOUŠKA Igor AC Moravská Slávia Brno 83 33 DciSt 7 0:18:11 248
10 FRANTA Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 84 32 DciM 3 0:18:16 246
11 VALC Ondřej Rocky Bikes 82 99 DciSt 8 0:18:34 245
12 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 55 DciSt 9 0:18:38 244
13 LAŠ Lukáš AC TJ JE Dukovany 85 44 DciM 4 0:18:40 243
14 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 53 DkySt 1 0:18:44 242
15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 63 86 Ž 1 0:18:52 241
16 KUPSKÝ Michal Individuální 84 40 DciM 5 0:18:56 240
17 SUK Ladislav Zetor Brno 83 65 DciSt 10 0:19:04 239
18 HLADKÝ Jan VSK MZLU Brno 83 80 DciSt 11 0:19:07 238
19 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 78 DciM 6 0:19:15 237
20 BERÁNEK Lukáš Individuální 85 42 DciM 7 0:19:33 236
21 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 52 DciM 8 0:19:35 235
22 ALBRECHT Jan ARC Brno 86 41 DciM 9 0:19:49 234
23 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 108 Ž 2 0:19:53 233
24 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 50 DciM 10 0:20:03 232
25 KOZMON Petr Kepák Team II 83 98 DciSt 12 0:20:30 231
26 POSPÍCHAL Vladimír TK JME Brno 85 90 DciM 11 0:20:32 230
27 ŠMÍD Dušan VSK Universita Brno 85 56 DciM 12 0:20:34 229
28 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 62 DciSt 13 0:20:36 228
29 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 51 DciM 13 0:20:42 227
30 KRESŤANPOLOVÁ Magda AAC Brno 82 48 DkySt 2 0:20:48 226
31 PŘIKRYLOVÁ Klára VSK Technika Brno (VŠ) 81 49 Ž 3 0:21:00 225
32 SOURAL Lukáš Individuální 82 84 DciSt 14 0:21:21 224
33 OMOVÁ Michaela AC Turnov 81 93 Ž 4 0:21:28 223
34 VRÁNOVÁ Jana TJ Sokol Bučovice 85 37 DkyM 1 0:21:35 222
35 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 85 DkyM 2 0:21:51 221
36 KROUPOVÁ Markéta AAC Brno 75 109 Ž 5 0:21:57 220
37 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 69 DkyM 3 0:21:59 219
38 KNOTEK David Individuální 82 100 DciSt 15 0:22:04 218
39 VONDRÁČKOVÁ Tereza VSK Universita Brno 87 60 DkyM 4 0:22:05 217
40 PILGROVÁ Jana OOB Č.Třebová 82 74 DkySt 3 0:22:34 216
41 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 66 Ž 6 0:23:10 215
42 FURCHOVA Michaela Přísnotice 84 35 DkyM 5 0:23:26 214
43 OBOŘILOVÁ Alena Individuální 74 83 Ž 7 0:23:34 213
44 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing. TK JME Brno 50 72 ŽV-2 1 0:23:38 212
45 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 34 Ž 8 0:23:49 211
46 ADAMCOVÁ Helenka Individuální 84 88 DkyM 6 0:24:01 210
47 ŠARAPATKOVÁ Martina Kepák Team II 81 63 Ž 9 0:24:09 209
48 VESELÁ Lucie Přísnotice 85 36 DkyM 7 0:24:52 208
49 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 70 ŽV-3 2 0:25:02 207
50 KOPEČEK Michal Individuální 83 47 DciSt 16 0:25:12 206
51 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 68 DkySt 4 0:25:17 205
52 SLADKÁ Kateřina SK Žabovřesky 85 76 DkyM 8 0:25:21 204
53 PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 58 DciM 14 0:25:28 203
54 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 92 DkySt 5 0:26:06 202
55 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 59 DkyM 9 0:26:37 201
56 VALACHOVÁ Petra VSK FS Brno (VŠ) 74 67 Ž 10 0:26:41 200
57 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 87 Ž 11 0:26:45 199
58 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 73 ŽV-1 3 0:27:23 198
59 CETKOVSKÁ Silvie ARC Brno 80 81 Ž 12 0:27:31 197
60 BYSTRÁ Pavlína VSK FS Brno (VŠ) 80 77 Ž 13 0:28:50 196
61 SOUKUPOVÁ Kateřina Individuální (VŠ) 80 64 Ž 14 0:28:52 195
62 POSPÍCHALOVÁ Lenka Zetor Brno 57 91 ŽV-1 4 0:29:04 194
63 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Favorit Rocky Bikes Brno 82 79 DkySt 6 0:29:12 193
64 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 71 ŽV-1 5 0:30:18 192
65 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 89 ŽV-1 6 0:30:26 191
66 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 75 ŽV-1 7 0:30:29 190
67 LAMÁČKOVÁ Gabriela VSK Universita Brno 88 61 DkyM 10 0:33:13 189
68 VALOUCHOVÁ Lucie individuální 87 38 DkyM 11 0:33:55 188
69 SLAVÍKOVÁ Aneta Individuální 89 95 DkyM 12 0:33:58 187
70 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 96 DkyM 13 0:34:58 186
71 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 97 Ž 15 0:35:00 185
72 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 94 MV-3 0 0:39:12 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu