Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh 17. listopadu"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 ZHOŘ Martin Jiskra Ústí n/Orl. 81 129 M 1 0:31:45 300
2 PALKO Aleš Individuální 71 109 M 2 0:32:05 290
3 PŘIKRYL Ivo ARC Brno (VŠ) 79 141 M 3 0:32:17 281
4 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 69 M 4 0:32:33 273
5 PILGR Luděk OOB LOKO Č.Třebová (VŠ) 76 62 M 5 0:32:47 266
6 MACHO Aleš VSK Universita (VŠ) 75 66 M 6 0:33:00 260
7 VEDRA David Individuální 74 55 M 7 0:33:08 255
8 ŠTOURAČ Libor AAC Brno (VŠ) 78 114 M 8 0:33:14 251
9 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 70 M 9 0:33:20 248
10 OMA Jakub AC Turnov (VŠ) 80 57 M 10 0:33:28 246
11 JANKOVSKÝ Alexander Třebíč 60 65 MV-1 1 0:33:33 245
12 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 71 M 11 0:33:34 244
13 KUDRNA David VSK FS Brno (VŠ) 77 2 M 12 0:33:39 243
14 PARNICA Tomáš FTVS (VŠ) 80 35 M 13 0:33:50 242
15 ŠŤASTNÝ Martin VSK Universita Brno (VŠ) 74 74 M 14 0:33:57 241
16 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 49 MV-1 2 0:34:14 240
17 ADAMEC Milan TJ Orel Vyškov (VŠ) 77 32 M 15 0:34:25 239
18 SLAVÍK Jiří MUDr. Sokol Žabovřesky 54 90 MV-1 3 0:34:26 238
19 JELÍNEK Petr TJ Turnov 78 100 M 16 0:34:28 237
20 PODBORSKÝ Mirek Čes.Spoř. Brno 66 135 M 17 0:34:41 236
21 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 68 M 18 0:34:47 235
22 DOBŠÍK Jiří VŠ - ARC Brno 78 128 M 19 0:35:11 234
23 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 72 M 20 0:35:12 233
24 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 21 0:35:17 232
25 FUČÍK Karel OS Brno 72 116 M 22 0:35:23 231
26 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 101 M 23 0:35:26 230
27 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 41 MV-1 4 0:35:29 229
28 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 86 M 24 0:35:31 228
29 BERÁNEK Antonín Individuální 61 37 M 25 0:35:36 227
30 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 115 M 26 0:35:39 226
31 KIESEL Luboš TJ Morcan Brno 69 46 M 27 0:35:42 225
32 ONDRÁŠEK Marek TJ Morcan Brno 74 108 M 28 0:35:45 224
33 GERYK David VSK FS Brno (VŠ) 77 60 M 29 0:35:57 223
34 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 103 MV-2 1 0:36:00 222
35 NERADILEK Blažej SCMT (VŠ) 76 121 M 30 0:36:02 221
36 NAVRÁTIL Pavel VSK FS Brno (VŠ) 76 67 M 31 0:36:07 220
37 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 44 M 32 0:36:09 219
38 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 42 MV-1 5 0:36:13 218
39 KNOBLOCH Tomáš KK Spoj Brno 74 78 M 33 0:36:17 217
40 HIKL Tomáš AC Moravská Slávia Brno 81 54 M 34 0:36:20 216
41 ŠIMONEK Libor VSK FS Brno 70 18 M 35 0:36:24 215
42 DANESI Maurizio TT Bologna, Italia 62 112 M 36 0:36:30 214
43 KHEIL Radim TC Blažkov 73 130 M 37 0:36:34 213
44 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 73 M 38 0:36:42 212
45 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice n 82 33 M 39 0:36:45 211
46 ŠVÁB Zdeněk Sokol Žabovřesky 51 92 MV-1 6 0:36:47 210
47 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 138 M 40 0:37:03 209
48 KREJČÍ Jiří Sokol Tuřany 66 95 M 41 0:37:18 208
49 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 7 0:37:34 207
50 MOTÁLEK Petr TJ JE Dukovany 61 34 M 42 0:37:43 206
51 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 75 M 43 0:37:46 205
52 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 91 MV-1 8 0:37:49 204
53 Plachý Lubomír Individuální 63 40 M 44 0:37:57 203
54 ONDRÁČEK Tomáš Individuální 77 105 M 45 0:38:04 202
55 DOLEŽAL Stanislav TJ JE Dukovany 58 76 MV-1 9 0:38:08 201
56 MACEK Pavel Individuální 67 80 M 46 0:38:42 200
57 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 107 MV-2 2 0:38:44 199
58 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 98 MV-1 10 0:38:45 198
59 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 59 M 47 0:39:02 197
60 ŠEBESTA Pavel Start Brno 58 140 MV-1 11 0:39:04 196
61 KONEČNÝ Ondřej AC Moravská Slávia Brno 80 93 M 48 0:39:07 195
62 MAREČEK Jiří SK Radio Sport Bílovice n 59 31 MV-1 12 0:39:08 194
63 ŠAMÁNEK Pavel KK Spoj Brno 72 81 M 49 0:39:24 193
64 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 50 MV-1 13 0:39:27 192
65 ŠKODA Jan Mgr. TK JME Brno 64 87 M 50 0:39:39 191
66 KUNC Josef LRS Vyškov 60 119 MV-1 14 0:39:46 190
67 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 61 M 51 0:39:48 189
68 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 102 MV-1 15 0:39:56 188
69 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 51 MV-1 16 0:39:58 187
70 KOČVÁREK Karel Individuální 76 118 M 52 0:40:00 186
71 EKER Jan Individuální 65 106 M 53 0:40:22 185
72 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 45 97 MV-2 3 0:40:28 184
73 TOPINKA Jiří ing. AC Moravská Slávia Brno 66 89 M 54 0:40:35 183
74 BARTONĚK Josef Sokol Přísnotice 52 147 MV-1 17 0:40:41 182
75 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 4 0:40:49 181
76 JANTAČ Vladimír KK Spoj Brno 71 82 M 55 0:40:51 180
77 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 56 0:40:57 179
78 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 134 MV-1 18 0:41:00 178
79 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 124 MV-1 19 0:41:04 177
80 BOREK Aleš Individuální 77 127 M 57 0:41:10 176
81 TATÍČEK Josef Individuální 74 77 M 58 0:41:15 175
82 ONDRÁČEK Miloslav Drásov 73 122 M 59 0:41:18 174
83 KRPEC Emil Křižanovice 77 43 M 60 0:41:26 173
84 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 52 MV-3 1 0:41:32 172
85 PETR Dalibor Individuální 77 137 M 61 0:41:47 171
86 SMEJKAL Petr TK JME Brno 74 110 M 62 0:42:00 170
87 KNOTEK Ilja Individuální 53 8 MV-1 20 0:42:02 169
88 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 58 143 MV-1 21 0:42:05 168
89 KLIMEŠ František Individuální 47 17 MV-2 5 0:42:18 167
90 VEJCHODA Petr Individuální 77 126 M 63 0:42:30 166
91 ADAMEC Václav Individuální 80 84 M 64 0:42:34 165
92 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slávia Brno 49 144 MV-2 6 0:42:39 164
93 MARČÍK Petr Individuální 72 94 M 65 0:42:53 163
94 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 111 MV-3 2 0:42:56 162
95 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 22 0:43:11 161
96 BRADÁČ Alois DATALUSK Jihlava 40 58 MV-3 3 0:43:24 160
97 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 23 0:43:32 159
98 ZOUHAR Libor Individuální 58 104 MV-1 24 0:43:35 158
99 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 131 MV-1 25 0:43:37 157
100 KNOBLOCH Václav Pošta Brno 46 3 MV-2 7 0:43:43 156
101 POLESNÝ David TK JME Brno (VŠ) 80 36 M 66 0:43:46 155
102 PROKOP Petr BAMBAS Skalice 79 113 M 67 0:44:11 154
103 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 96 M 68 0:44:18 153
104 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 83 MV-1 26 0:44:25 152
105 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 63 MV-3 4 0:44:29 151
106 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 27 0:44:32 150
107 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 53 MV-3 5 0:44:41 149
108 DOKOUPIL Bohuslav Individuální 80 123 M 69 0:44:50 148
109 BENDA Josef Individuální 49 133 MV-2 8 0:44:52 147
110 HAVLÍČEK Pavel Forse ŘFP Brno-venkov 52 64 MV-1 28 0:45:34 146
111 LECH Jiří Individuální 37 56 MV-3 6 0:45:49 145
112 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 29 0:45:53 144
113 LIBENSKÝ David Rocky Bikes Brno 70 120 M 70 0:46:14 143
114 KUBÍKOVÁ Zdenka Kepaák Team II. Brno 69 125 M 71 0:46:44 142
115 HOLÝ Josef Individuální 41 139 MV-2 9 0:46:56 141
116 DAVID Ludvík Sokol Slavkov 51 48 MV-1 30 0:47:02 140
117 PALA Libor Individuální 57 15 MV-1 31 0:47:21 139
118 SOURAL Jan TK JME Brno 60 88 MV-1 32 0:47:30 138
119 CHARVÁT Jan TK JME Brno 47 148 MV-2 10 0:48:19 137
120 MAREK Jiří JUDr. Individuální 56 9 MV-1 33 0:48:20 136
121 KUBÍK Josef Adamov 38 99 MV-3 7 0:48:27 135
122 CHALUPA Josef IDEAsport Brno 50 13 MV-2 11 0:48:35 134
123 KRÁL Jan MZLU Brno 69 117 M 72 0:48:43 133
124 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 45 MV-1 34 0:49:12 132
125 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 35 0:50:19 131
126 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 36 0:50:21 130
127 SEDLÁČEK Pavel Individuální 53 132 MV-1 37 0:50:38 129
128 KOUKALOVÁ Alžběta AC Moravská Slávia Brno 78 4 Ž 1 0:50:48 128
129 MESZAROS Anton Individuální 59 145 MV-1 38 0:51:08 127
130 FUKSA Richard AC Moravská Slávia Brno 77 146 M 73 0:51:08 126
131 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 142 MV-1 39 0:55:45 125
132 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 47 MV-3 8 0:56:47 124
133 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 40 0:57:47 123
134 ČADEK Jiří Individuální 53 136 MV-1 41 0:59:45 122
135 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 79 MV-1 42 1:00:51 121
136 KLÍMA Tomáš UNIVAR SK Brno 80 85 M 74 10:15:07 120

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu