Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Çernohorský soudek"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 LEV Petr ARC Brno 83 56 DciSt 1 0:17:17 300
2 UHMANN Petr ARC Brno 83 55 DciSt 2 0:17:28 290
3 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 45 DciSt 3 0:17:33 281
4 ŠMÍD Miroslav VSK Universita Brno 84 70 DciM 1 0:17:35 273
5 KOPECKÝ Jan LOKO Břeclav 82 73 DciSt 4 0:17:42 266
6 URBÁNEK Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 82 35 DciSt 5 0:17:48 260
7 FRANTA Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 84 36 DciM 2 0:17:53 255
8 BURŠÍK Jaroslav TK JME Brno 82 37 DciSt 6 0:18:08 251
9 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 68 DciSt 7 0:18:13 248
10 KYPRÝ Martin ARC Brno 83 54 DciSt 8 0:18:22 246
11 PLACHÝ Lukáš VSK Universita Brno 85 67 DciM 3 0:18:41 245
12 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 62 DciM 4 0:18:59 244
13 KOUTNÝ Petr Individ 83 86 DciSt 9 0:19:06 243
14 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 66 DkySt 1 0:19:12 242
15 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 5 0:19:16 241
16 SUK Ladislav Zetor Brno 83 34 DciSt 10 0:19:23 240
17 MORAVEC Zdeněk KOLA Novák Blansko 84 100 DciM 6 0:19:31 239
18 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 59 DciM 7 0:19:56 238
19 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 60 DciM 8 0:20:03 237
20 KNAPKOVÁ Miroslava ARC Brno 80 91 Ž 1 0:20:06 236
21 POSPÍCHAL Vladimír TK JME Brno 85 1 DciM 9 0:20:09 235
22 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 83 Ž 2 0:20:11 234
23 KRESŤANPOLOVÁ Magda AAC Brno 82 85 DkySt 2 0:20:14 233
24 HLAVÁČEK Antonín ASK Blansko 83 99 DciSt 11 0:20:14 232
25 POSPÍCHAL Zbyněk TK JME Brno 86 92 DciM 10 0:20:19 231
26 BERÁNEK Lukáš Individuální 85 101 DciM 11 0:20:38 230
27 BALCAR Petr Střelka Brno 85 88 DciM 12 0:21:03 229
28 NOVOTNÁ Petra VSK Universita Brno 79 64 Ž 3 0:21:06 228
29 FIKÁČEK Tomáš Zetor Brno 85 41 DciM 13 0:21:15 227
30 HRUŠKA Dalibor Kepák team II. 85 44 DciM 14 0:21:20 226
31 ČÁBELKOVÁ Jana Junior Brno 84 33 DkyM 1 0:21:26 225
32 MICHALCOVÁ Dana Zetor Brno 83 75 DkySt 3 0:21:36 224
33 KOPECKÁ Dagmar LOKO Břeclav 84 50 DkyM 2 0:21:48 223
34 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 97 Ž 4 0:21:53 222
35 ANTLOVÁ Mirka SKP Holešov 84 102 DkyM 3 0:22:00 221
36 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 63 DkyM 4 0:22:34 220
37 VLČKOVÁ Romana Střelka Brno 71 90 Ž 5 0:22:44 219
38 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 79 Ž 6 0:22:49 218
39 BIL Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 85 82 DciM 15 0:22:51 217
40 VONDRÁČKOVÁ Tereza VSK Universita Brno 87 72 DkyM 5 0:22:55 216
41 NOVÁK Dalibor Individuální 87 104 DciM 16 0:22:58 215
42 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 96 DkySt 4 0:23:04 214
43 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 61 Ž 7 0:23:08 213
44 SOURAL Lukáš Individuální 82 98 DciSt 12 0:23:11 212
45 PODMELOVÁ Vilma TK JME 62 49 Ž 8 0:23:17 211
46 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 94 Ž 9 0:23:36 210
47 BURSOVÁ Ivana Individuální 77 48 Ž 10 0:23:37 209
48 VRÁNOVÁ Jana TJ Sokol Bučovice 85 58 DkyM 6 0:23:42 208
49 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing. TK JME Brno 50 57 ŽV-2 1 0:23:56 207
50 PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 65 DciM 17 0:24:03 206
51 FIKÁČKOVÁ Veronika Zetor Brno 86 40 DkyM 7 0:24:27 205
52 MICHLOVSKÁ Marie AK Perná 85 52 DkyM 8 0:24:41 204
53 MICHLOVSKÁ Tereza AK Perná 86 53 DkyM 9 0:24:42 203
54 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 46 Ž 11 0:24:47 202
55 CHRISTOVÁ Lucie Zetor Brno 87 39 DkyM 10 0:24:51 201
56 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 32 ŽV-3 1 0:25:03 200
57 MATULOVÁ Jana Individ. 73 81 Ž 12 0:25:14 199
58 KOPECKÁ Lenka Perná 85 51 DkyM 11 0:25:33 198
59 MICHALCOVÁ Alena Zetor Brno 85 74 DkyM 12 0:25:56 197
60 PELAROVÁ Kateřina Individuální 84 89 DkyM 13 0:26:07 196
61 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 47 DkySt 5 0:26:20 195
62 KOPEČEK Michal Individuální 83 95 DciSt 13 0:26:53 194
63 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 69 DkyM 14 0:27:15 193
64 PROCHÁZKOVÁ Renata Troubsko 86 80 DkyM 15 0:27:49 192
65 PLCHOVÁ Kateřina Zetor Brno 87 38 DkyM 16 0:27:57 191
66 BRÁZDA Mikuláš Individ. 87 43 DciM 18 0:28:57 190
67 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 42 ŽV-1 1 0:29:08 189
68 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 87 ŽV-1 2 0:29:35 188
69 POSPÍCHALOVÁ Lenka Zetor Brno 57 93 ŽV-1 3 0:30:03 187
70 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 4 0:30:31 186
71 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 5 0:32:02 185
72 NOVOTNÁ Jana individ 54 78 ŽV-1 6 0:32:22 184
73 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 77 DkyM 17 0:33:49 183
74 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 76 Ž 13 0:34:01 182
75 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 31 DkyM 0 vzdala 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu