Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Černohorský soudek"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 121 M 1 0:32:26 300
2 HUDÁK Luděk Technika Brno 67 166 M 2 0:33:11 290
3 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 84 M 3 0:33:15 281
4 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 38 M 4 0:33:20 273
5 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 33 MV-1 1 0:33:28 266
6 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 40 M 5 0:33:48 260
7 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 2 0:34:03 255
8 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 59 MV-1 3 0:34:14 251
9 VEDRA David VSK Universita Brno 74 43 M 6 0:34:29 248
10 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 39 M 7 0:34:50 246
11 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 37 M 8 0:34:59 245
12 PODBORSKÝ Mirek Cyklosport Pavka 66 168 M 9 0:35:21 244
13 KOLÍNEK Josef Kanice 61 145 M 10 0:35:26 243
14 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 128 MV-1 4 0:35:39 242
15 BAREŠ Josef BAMBAS Skalice 79 148 M 11 0:35:44 241
16 PÁVEK Michal Individuální 72 104 M 12 0:35:52 240
17 ZADÁK Karel jun. Individuální 78 130 M 13 0:35:55 239
18 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 109 M 14 0:35:57 238
19 KOCOUREK Jaroslav Žabovřesky 49 105 MV-2 1 0:36:00 237
20 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 5 0:36:03 236
21 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 58 M 15 0:36:06 235
22 RYS Jaromír SKP Holešov 64 140 M 16 0:36:09 234
23 ŠMÍD Martin Střelka 80 62 M 17 0:36:15 233
24 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 94 MV-2 2 0:36:31 232
25 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 45 MV-1 6 0:36:44 231
26 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 18 0:36:47 230
27 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 107 M 19 0:36:48 229
28 ONDRÁČEK Tomáš TJ JE Dukovany 77 50 M 20 0:36:52 228
29 PLACHÝ Lubomír VSK Universita Brno 63 42 M 21 0:36:56 227
30 ŠIMONEK Libor VSK FS Brno 70 18 M 22 0:37:05 226
31 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 80 MV-1 7 0:37:15 225
32 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 86 M 23 0:37:21 224
33 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 167 M 24 0:37:37 223
34 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 81 MV-1 8 0:37:44 222
35 BOUBÍN Jan Ing. Běžecký Klub Slavkov u Br 63 68 M 25 0:37:46 221
36 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 108 MV-1 9 0:37:53 220
37 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 69 M 26 0:37:53 219
38 SMEJKAL Libor Individuální 47 103 MV-2 3 0:37:56 218
39 KONEČNÝ Filip START Brno 76 123 M 27 0:37:57 217
40 PETŘÍK František VSK Universita Brno 59 41 MV-1 10 0:38:00 216
41 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 65 M 28 0:38:18 215
42 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 51 M 29 0:38:20 214
43 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 44 M 30 0:38:20 213
44 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 55 MV-1 11 0:38:32 212
45 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 114 MV-1 12 0:38:45 211
46 BERÁNEK Antonín Individuální 61 161 M 31 0:38:59 210
47 FIALA Ctirad UNIVAR SK Brno 68 157 M 32 0:39:05 209
48 HALOUZKA Karel UNIVAR SK Brno 73 156 M 33 0:39:12 208
49 KOČVÁREK Karel Individuální 76 64 M 34 0:39:24 207
50 NĚMEC Leoš Boskovice 72 120 M 35 0:39:29 206
51 HEJL Aleš Individuální 65 146 M 36 0:39:33 205
52 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 106 MV-2 4 0:39:36 204
53 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 13 0:39:40 203
54 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 32 MV-1 14 0:39:47 202
55 MORAVEC Jiří Kola Novák Blansko 77 110 M 37 0:39:52 201
56 UNGERMAN Milan Start Brno 79 54 M 38 0:39:53 200
57 KREJČÍ Jiří Sokol Tuřany 66 87 M 39 0:40:05 199
58 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 85 M 40 0:40:08 198
59 KRPEC Emil Křižanovice 77 46 M 41 0:40:10 197
60 ADAMEC Václav Individuální 80 61 M 42 0:40:17 196
61 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 124 MV-1 15 0:40:18 195
62 FRÝBA Miloš Kontest Tišnov 55 118 MV-1 16 0:40:19 194
63 KUNC Josef LRS Vyškov 60 102 MV-1 17 0:40:25 193
64 MUSIL Libor Ráječko 70 89 M 43 0:40:28 192
65 KADLEC Luděk Slatina 62 63 M 44 0:40:34 191
66 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 5 0:40:45 190
67 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 162 M 45 0:40:57 189
68 KRATOCHVÍL Radek Individ. 76 158 M 46 0:41:03 188
69 DRÁPAL Ivo Individuální 54 74 MV-1 18 0:41:13 187
70 BLAŽEK Ota Individuální 51 152 MV-1 19 0:41:17 186
71 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 6 0:41:19 185
72 KŘENEK František TJ JE Dukovany 49 49 MV-2 7 0:41:21 184
73 PROCHÁZKA Vladimír Individ. 52 53 MV-1 20 0:41:49 183
74 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 48 MV-3 1 0:41:54 182
75 PAVLÍK Michal LRS Vyškov 78 97 M 47 0:42:00 181
76 MARČÍK Petr Individuální 72 151 M 48 0:42:01 180
77 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 112 MV-1 21 0:42:03 179
78 GOTTVALD Ivo Sokol Líšeň 57 136 MV-1 22 0:42:15 178
79 KABELA Vojtěch Individ. 76 67 M 49 0:42:17 177
80 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 50 0:42:19 176
81 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 155 MV-1 23 0:42:20 175
82 STREJČEK Jan Individuální 77 159 M 51 0:42:27 174
83 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 52 MV-1 24 0:42:31 173
84 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 47 Ž 1 0:42:40 172
85 ŠTRAJT Jiří Zdrav. doprava Krejčí Bla 44 82 MV-2 8 0:42:49 171
86 WEITER Roman LRS Vyškov 75 96 M 52 0:42:53 170
87 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 125 MV-1 25 0:42:58 169
88 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 26 0:43:00 168
89 BAREŠ Jiří Ing. BAMBAS Skalice 47 147 MV-2 9 0:43:20 167
90 KNOTEK Ilja Individuální 53 8 MV-1 27 0:43:25 166
91 BENDA Josef Individuální 49 73 MV-2 10 0:43:36 165
92 BOREK Aleš Individuální 77 169 M 53 0:43:49 164
93 MESZAROS Jan Individuální 84 71 M 54 0:43:55 163
94 MESZAROS Anton Individuální 59 70 MV-1 28 0:43:55 162
95 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 29 0:44:06 161
96 TOMÍŠEK Jindřich Hanácká kyselka 39 78 MV-3 2 0:44:11 160
97 SEKANINA Milan AC Moravská Slávia Brno 42 115 MV-2 11 0:44:16 159
98 THEIMER Lubomír Individ. 53 137 MV-1 30 0:44:25 158
99 PŘIBYL Zdeněk Ráječko 65 88 M 55 0:44:38 157
100 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slávia Brno 49 111 MV-2 12 0:44:47 156
101 ZOUHAR Libor Individuální 58 122 MV-1 31 0:44:54 155
102 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 90 M 56 0:44:55 154
103 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 139 MV-1 32 0:44:57 153
104 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 60 MV-1 33 0:44:59 152
105 VLASÁK Michal Individuální 74 131 M 57 0:45:07 151
106 MARČAN Jan st. Individuální 53 129 MV-1 34 0:45:10 150
107 PLCH Alois Zetor Brno 49 31 MV-2 13 0:45:32 149
108 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 154 MV-3 3 0:45:41 148
109 MACHÁČEK Martin Rugby Ingstav Brno 55 150 MV-1 35 0:45:56 147
110 CHARVÁT Jan TK JME Brno 47 77 MV-2 14 0:46:01 146
111 SPÁČIL Jan Individuální 54 7 MV-1 36 0:46:09 145
112 PETR Dalibor Individuální 77 170 M 58 0:46:10 144
113 BARTOŇ Jan AK Perná 60 34 MV-1 37 0:46:25 143
114 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 45 119 MV-2 15 0:46:27 142
115 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 93 MV-1 38 0:46:36 141
116 KUPSKÝ Michal Křemílek team 84 56 2 0:46:38 140
117 VLACH Lukáš Křemílek Team 83 57 M 59 0:46:38 139
118 AUER Jan Individ. 79 160 M 60 0:46:51 138
119 VEJCHODA Petr Individuální 77 142 M 61 0:47:00 137
120 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 100 MV-3 4 0:47:14 136
121 ERTL Jiří Individuální 46 91 MV-2 16 0:47:31 135
122 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 75 M 62 0:47:34 134
123 KOUTNÝ Vojtěch Individuální 58 79 MV-1 39 0:47:52 133
124 CHALUPA Josef IDEAsport Brno 50 13 MV-2 17 0:48:00 132
125 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 40 0:48:09 131
126 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 144 M 63 0:48:12 130
127 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 41 0:48:16 129
128 HOLÝ Josef Individuální 41 134 MV-2 18 0:48:33 128
129 VEDRAL Jaroslav Cykloklub Komín 36 101 MV-3 5 0:48:52 127
130 ŠTOREK Ivo SK Černá Hora 56 164 MV-1 42 0:49:28 126
131 KUPSKÝ Ivoš Hapo-kanu 72 113 M 64 0:49:30 125
132 DAVID Karel LRS Vyškov 61 95 M 65 0:50:03 124
133 FUKSA Karel Sokol Žabovřesky 46 132 MV-2 19 0:50:30 123
134 FRANTA Jaroslav Modřice 54 126 MV-1 43 0:50:36 122
135 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 135 MV-1 44 0:51:00 121
136 SLOVENČÍKOVÁ Jarmila Individ. 80 66 M 66 0:51:05 120
137 KUBÍK Josef Adamov 38 72 MV-3 6 0:51:12 119
138 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 98 MV-1 45 0:52:46 118
139 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 133 MV-1 46 0:53:25 117
140 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 127 MV-2 20 0:54:04 116
141 SEDLÁČEK Pavel Individuální 53 143 MV-1 47 0:55:26 115
142 KOUKALOVÁ Alžběta AC Moravská Slávia Brno 78 4 Ž 3 0:55:45 114
143 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 48 0:55:46 113
144 CUPÁNEK Josef SK Přerov 26 76 MV-3 7 0:56:39 112
145 DOMANSKÝ Ivo AVC Praha 38 165 MV-3 8 0:57:34 111
146 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 49 0:57:55 110
147 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 35 MV-3 9 0:58:43 109
148 NAVRÁTIL Ladislav Individuální 51 83 MV-1 50 0:59:12 108
149 CAHEL Pavel Sokol Brno 38 173 MV-3 10 1:00:15 107
150 KUNSTER Jaroslav Sokol Jundrov 58 92 MV-1 51 1:01:11 106
151 JAROUŠEK Eduard Ing. Individuální 46 141 MV-2 21 1:02:42 105
152 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 36 MV-3 11 1:04:24 104
153 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 99 MV-2 0 vzdal 0
154 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 172 M 0 vzdal 0
155 PETR Lukáš Favorit Brno 80 171 M 0 vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu