Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh z Rosničky"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 ŠMÍD Miroslav VSK Universita Brno 84 55 DciM 1 0:15:08 300
2 KYPRÝ Martin ARC Brno 83 70 DciSt 1 0:15:29 290
3 CACEK Tomáš Jiskra Litomyšl 83 42 DciSt 2 0:15:34 281
4 URBÁNEK Jaroslav AC Moravská Slávia Brno 82 60 DciSt 3 0:15:44 273
5 PUKL Rostislav VSK Universita Brno 82 52 DciSt 4 0:16:04 266
6 VLACH Lukáš Individuální 83 40 DciSt 5 0:16:10 260
7 HORÁČEK Miroslav VSK Universita Brno 84 46 DciM 2 0:16:25 255
8 NAVRÁTIL Dušan ARC Brno 84 3 DciM 3 0:16:32 251
9 KOUTNÝ Petr Individ 83 41 DciSt 6 0:16:34 248
10 SCHEJBAL Michal AC Moravská Slavia Brno 86 34 DciM 4 0:16:41 246
11 ČÁSLAVA Pavel VSK Universita Brno 84 43 DciM 5 0:16:52 245
12 BUCHTA Michal Technika Brno 86 33 DciM 6 0:16:53 244
13 SUK Ladislav Zetor Brno 83 35 DciSt 7 0:16:55 243
14 ŠMÍD Dušan VSK Universita Brno 85 54 DciM 7 0:16:57 242
15 KUPSKÝ Michal Individuální 84 39 DciM 8 0:16:59 241
16 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 82 89 DciSt 8 0:17:04 240
17 HRAZDĚRA Milan VSK Universita Brno 84 57 DciM 9 0:17:14 239
18 MORAVEC Zdeněk KOLA Novák Blansko 84 90 DciM 10 0:17:18 238
19 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 63 80 Ž 1 0:17:19 237
20 PETŘÍKOVÁ Irena VSK Universita Brno 83 51 DkySt 1 0:17:22 236
21 KALOVSKÁ Lenka AAC Brno 70 66 Ž 2 0:17:38 235
22 ČÁSLAVA Petr VSK Universita Brno 86 44 DciM 11 0:17:47 234
23 BERÁNEK Lukáš Individuální 85 96 DciM 12 0:18:18 233
24 NOVOTNÁ Petra VSK Universita Brno 79 49 Ž 3 0:18:21 232
25 POSPÍCHAL Vladimír TK JME Brno 85 1 DciM 13 0:18:22 231
26 HRUŠKA Dalibor Kepák team II. 85 63 DciM 14 0:18:23 230
27 SOURAL Lukáš Individuální 82 73 DciSt 9 0:18:49 229
28 LAZOR Jaromír VSK Universita Brno 85 48 DciM 15 0:18:58 228
29 MICHALCOVÁ Dana Zetor Brno 83 38 DkySt 2 0:19:05 227
30 ŽÁKOVSKÁ Alena AAC Brno 62 91 Ž 4 0:19:08 226
31 SKYBOVÁ Lucie ARC Brno 87 69 DkyM 1 0:19:09 225
32 MARTINCOVÁ Hana AC Moravská Slávia Brno 86 81 DkyM 2 0:19:14 224
33 VALACHOVÁ Pavla VSK FS Brno (VŠ) 74 74 Ž 5 0:19:18 223
34 KOSAŘOVÁ Kateřina VSK Universita Brno 86 47 DkyM 3 0:19:25 222
35 KUGLEROVÁ Jitka Individuální 77 61 Ž 6 0:19:40 221
36 VONDRÁČKOVÁ Tereza VSK Universita Brno 87 56 DkyM 4 0:19:43 220
37 ZADÁKOVÁ Hana Sokol Střelice 82 92 DkySt 3 0:19:54 219
38 PANÁKOVÁ Lucia VFU Brno 78 78 Ž 7 0:19:55 218
39 BIL Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 85 32 DciM 16 0:20:00 217
40 JANISTINOVÁ Lucie VSK Universita Brno 79 45 Ž 8 0:20:54 216
41 PAKOSTA Tomáš VSK UniversitaBrno 88 50 DciM 17 0:20:59 215
42 UHNAVÁ Markéta SK Žabovřesky 84 93 DkyM 5 0:21:17 214
43 COUFALOVÁ Radka AC Moravská Slávia Brno 79 79 Ž 9 0:21:49 213
44 ADAMCOVÁ Helenka Individuální 84 83 DkyM 6 0:21:51 212
45 MATULOVÁ Jana Individ. 73 75 Ž 10 0:22:02 211
46 JANÁČKOVÁ Ivana SK 24 75 87 Ž 11 0:22:07 210
47 ELINGEROVÁ Dana Individuální 38 65 ŽV-3 1 0:22:12 209
48 VRÁNOVÁ Jana TJ Sokol Bučovice 85 68 DkyM 7 0:22:24 208
49 HLADKÁ Zuzana SK Žabovřesky 82 76 DkySt 4 0:22:41 207
50 COUFALOVÁ Lenka AC Moravská Slávia Brno 76 67 Ž 12 0:22:53 206
51 SUKOVÁ Ludmila Zetor Brno 44 36 ŽV-2 1 0:23:02 205
52 LIŠČINSKÝ Tomáš Tesla Brno 84 88 DciM 18 0:23:15 204
53 PUKLOVÁ Magda VSK Universita Brno 85 53 DkyM 8 0:23:36 203
54 FRANTA Michal AC Moravská Slávia Brno 88 31 DciM 19 0:23:50 202
55 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Favorit Rocky Bikes Brno 82 2 DkySt 5 0:23:53 201
56 BERÁNKOVÁ Anita Individ. 89 97 DkyM 9 0:25:21 200
57 MICHALCOVÁ Alena Zetor Brno 85 37 DkyM 10 0:25:26 199
58 BRÁZDOVÁ Zuzana MUDr. VSK Universita Brno 57 62 ŽV-1 1 0:25:50 198
59 BRÁZDA Mikuláš Individ. 87 64 DciM 20 0:25:55 197
60 PROCHÁZKOVÁ Marcela Individ.. 88 77 DkyM 11 0:26:06 196
61 PLŠEK Jakub SK Žabovřesky 85 95 DciM 21 0:26:31 195
62 ADAMCOVÁ Zdeňka Individuální 56 85 ŽV-1 2 0:26:37 194
63 PALKOVÁ Karolína Individuální 93 58 DkyM 12 0:26:54 193
64 KOUKALOVÁ Naďa TK Líšeň 52 11 ŽV-1 3 0:27:03 192
65 JIRÁSKOVÁ Věra Individuální 55 4 ŽV-1 4 0:27:36 191
66 KADLECOVÁ Zlatka SK Žabovřesky 83 94 DkySt 6 0:27:45 190
67 PALKOVÁ Lenka Individuální 70 59 Ž 13 0:28:01 189
68 NOVOTNÁ Jana individ 54 86 ŽV-1 5 0:28:22 188
69 KARÁSEK Lukáš SK Žabovřesky 89 71 DciM 0 vzdal 0
70 PRACNÝ Jakub SK Žabovřesky 86 72 DciM 0 vzdal 0
71 PRACNÝ Jan SK Žabovřesky 60 82 M 0 vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu