Brněnský běžecký pohár 1999/2000
"Běhy pro každého"

 
"Běh z Rosničky"
 
trať 10 km trať 5 km

Termíny závodů

Propozice


ročník 1999/2000


mail to

DOMŮ


 
Poř. Jméno Oddíl Rok nar. StČ Kat. Poř. kat. Čas Body
1 KLUSÁK Zdeněk Technika Brno 77 121 M 1 0:28:48 300
2 ZHOŘ Martin Jiskra Ústí n/Orl. 81 96 M 2 0:29:15 290
3 JANKOVSKÝ Andrej VSK Universita Brno 80 55 M 3 0:29:50 281
4 PALKO Aleš Individuální 71 46 M 4 0:30:14 273
5 KOTYZA Petr VSK Universita Brno 70 40 M 5 0:30:39 266
6 VRÁNA Milan Kola Novák Blansko 61 81 M 6 0:30:44 260
7 HORÁK Pavel Sokol Vyškov 61 61 M 7 0:30:45 255
8 VEDRA David VSK Universita Brno 74 88 M 8 0:30:50 251
9 ŠVÁB František Jiskra Litomyšl 57 37 MV-1 1 0:30:57 248
10 MUSIL Karel DUKLA Praha 78 165 M 9 0:31:01 246
11 MYŠKA Jiří Polička 73 50 M 10 0:31:10 245
12 KOLÍNEK František NIKÉ TEAM 56 23 MV-1 2 0:31:34 244
13 KUČERA Martin VSK Universita Brno 80 42 M 11 0:31:49 243
14 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 101 MV-1 3 0:31:51 242
15 KUČERA Lukáš VSK Universita Brno 81 41 M 12 0:32:07 241
16 VÉVODA Ivan Sokol Švábenice 60 56 MV-1 4 0:32:20 240
17 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 57 62 MV-1 5 0:32:21 239
18 ŠTĚRBÁK Eduard Individ. 75 119 M 13 0:32:27 238
19 HUDÁK Luděk Technika Brno 67 172 M 14 0:32:34 237
20 KOTYZA Aleš VSK Universita Brno 74 39 M 15 0:32:36 236
21 MACHO Aleš VSK Universita Brno 75 45 M 16 0:32:58 235
22 JANKOVSKÝ Alexander VSK Universita Brno 60 54 MV-1 6 0:33:06 234
23 WEINREICH Richard VSK Universita Brno 75 44 M 17 0:33:07 233
24 JURÁČEK Petr AAC Brno 81 161 M 18 0:33:15 232
25 PÁVEK Michal Individuální 72 103 M 19 0:33:19 231
26 SLAVÍK Jiří MUDr. Sokol Žabovřesky 54 167 MV-1 7 0:33:25 230
27 KRUPKA Peter RNDr. EBM Triatlon Brno 65 16 M 20 0:33:29 229
28 PANUŠKA Ladislav VSK FS Brno (VŠ) 73 64 M 21 0:33:37 228
29 DOLEŽAL Marek Aspire Sport Brno 73 98 M 22 0:33:48 227
30 PETRŽELA Martin VSK Universita Brno (VŠ) 78 43 M 23 0:33:53 226
31 GOTTWALD Václav Křižanovice 55 59 MV-1 8 0:34:04 225
32 KRATOCHVÍL Zdeněk Individuální 59 21 MV-1 9 0:34:07 224
33 ONDRÁČEK Tomáš TJ JE Dukovany 77 112 M 24 0:34:09 223
34 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 50 73 MV-2 1 0:34:11 222
35 NOVÁK Zdeněk Kola Novák Blansko 61 109 M 25 0:34:25 221
36 KONEČNÝ Filip START Brno 76 139 M 26 0:34:34 220
37 KOENIG Lukáš ZBM Žabovřesky 80 170 M 27 0:34:43 219
38 KIESEL Luboš TJ Morcan Brno 69 57 M 28 0:34:48 218
39 ČERNÝ Radek TJ JE Dukovany 70 52 M 29 0:34:51 217
40 ŠIMEK Štefan Sokol Mořice 56 106 MV-1 10 0:34:51 216
41 HAVLÍK Miroslav Čalounictví Bořitov 58 83 MV-1 11 0:34:52 215
42 FIEDLER Jan Ing. Start Brno 56 87 MV-1 12 0:35:03 214
43 HEDBÁVNÝ Robert Sokol Bránice 72 93 M 30 0:35:16 213
44 PILÁT Zdeněk DATALUSK Jihlava 58 135 MV-1 13 0:35:25 212
45 MAREK Dalimil ASK TT-SKI Blansko 60 105 MV-1 14 0:35:30 211
46 KAMENSKÝ Oldřich Sokol Žabovřesky 48 67 MV-2 2 0:35:38 210
47 DANĚK Milan Kola Novák Blansko 62 82 M 31 0:35:41 209
48 TOMANEC Petr TJ Svitavy 56 38 MV-1 15 0:35:58 208
49 SMEJKAL Libor Individuální 47 115 MV-2 3 0:36:00 207
50 DANESI Maurizio TT Bologna, Italia 62 77 M 32 0:36:08 206
51 FIALA Ctirad UNIVAR SK Brno 68 143 M 33 0:36:15 205
52 RÚŽIČKA Aleš AC Moravská Slávia Brno 79 132 M 34 0:36:23 204
53 KALANDRA Stanislav TJ Svitavy 60 36 MV-1 16 0:36:27 203
54 URBÁNEK Michal VSK FS Brno (VŠ) 77 123 M 35 0:36:30 202
55 TUMA Václav VSK FS Brno (VŠ) 77 19 M 36 0:36:47 201
56 PIRKL Jaroslav KB Blansko 57 97 MV-1 17 0:37:02 200
57 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 51 110 MV-1 18 0:37:03 199
58 RYCHLÝ Pavel Masarykova universita 73 137 M 37 0:37:06 198
59 JEVSEJENKO Alexander ZBM Žabovřesky 81 164 M 38 0:37:07 197
60 HAVLÍK Jiří Čalounictví Bořitov 53 84 MV-1 19 0:37:14 196
61 HLAVÁČ Zdeněk RNDr. ASK TT- SKI Blansko 46 92 MV-2 4 0:37:20 195
62 ADAMEC Václav Individuální 80 71 M 39 0:37:21 194
63 POSPÍCHAL Vladimír MUDr. TK JME Brno 52 6 MV-1 20 0:37:23 193
64 JANÁČEK Vladimír SK 24 BRNO 73 79 M 40 0:37:32 192
65 PISARČÍK Tomáš Ing. Velká Bíteš 63 162 M 41 0:37:38 191
66 SPILKA Jiří Idea Sport Brno 50 12 MV-2 5 0:37:45 190
67 KRPEC Emil Křižanovice 77 58 M 42 0:37:55 189
68 KOČVÁREK Karel Individuální 76 80 M 43 0:37:56 188
69 DOLEŽAL Stanislav TJ JE Dukovany 58 53 MV-1 21 0:38:13 187
70 KALÁB Miloš JUDr. Veteran's triatlon Brno 50 24 MV-2 6 0:38:18 186
71 UNGERMAN Milan Start Brno 79 157 M 44 0:38:28 185
72 MUSIL Libor Ráječko 70 85 M 45 0:38:36 184
73 DRÁPAL Ivo Individuální 54 154 MV-1 22 0:38:51 183
74 NĚMEC Leoš Boskovice 72 136 M 46 0:38:55 182
75 KUNC Josef LRS Vyškov 60 75 MV-1 23 0:39:01 181
76 STREJČEK Jan Individuální 77 150 M 47 0:39:02 180
77 CHOCHOLOUŠ Jiří Individ. 70 141 M 48 0:39:12 179
78 SUKOVÁ Věra Zetor Brno 80 34 Ž 1 0:39:12 178
79 BLAŽEK Ota Individuální 51 160 MV-1 24 0:39:20 177
80 BOREK Aleš Individuální 77 171 M 49 0:39:35 176
81 HEJL Aleš Individuální 65 166 M 50 0:39:43 175
82 MIKITA Pavel Ing. Individuální 52 169 MV-1 25 0:39:45 174
83 KNOTEK Ilja Individuální 53 8 MV-1 26 0:39:48 173
84 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Poštorná 53 47 MV-1 27 0:39:48 172
85 NOVOTNÝ Jan MUDr. TK JME Brno 54 78 MV-1 28 0:39:57 171
86 ZADÁK Karel sen. Pinky Veselka 54 5 MV-1 29 0:40:02 170
87 NOVÁK Lubomír EBM Triatlon Brno 58 20 MV-1 30 0:40:07 169
88 PROCHÁZKA Vladimír Individ. 52 68 MV-1 31 0:40:17 168
89 MARČÍK Petr Individuální 72 140 M 51 0:40:18 167
90 BENDA Josef Individuální 49 65 MV-2 7 0:40:22 166
91 TATÍČEK Josef Individuální 74 113 M 52 0:40:25 165
92 NECHVÁTAL Jan AC Maraton Třebíč 35 49 MV-3 1 0:40:38 164
93 FABIÁN Ondřej Fabiteam 79 60 M 53 0:40:39 163
94 WEITER Roman LRS Vyškov 75 76 M 54 0:40:50 162
95 BRABEC Jaroslav SK Žabovřesky 82 156 M 55 0:41:01 161
96 KUBÍKOVÁ Zdenka Kepák Team II. Brno 69 142 Ž 2 0:41:13 160
97 PUDELKA Jaroslav Sokol Modřice 53 94 MV-1 32 0:41:16 159
98 UHMANN Petr Tesla Brno 51 51 MV-1 33 0:41:26 158
99 GROSS Michal SK Žabovřesky 69 130 M 56 0:41:29 157
100 SPONAR Jan Tesla Brno 50 35 MV-2 8 0:41:31 156
101 HORYANSKÝ Karel Start Brno 40 120 MV-3 2 0:41:31 155
102 HOLEČEK Stanislav Hnutí Haribol 55 129 MV-1 34 0:41:33 154
103 SOTO GUERRERO Julio Mexiko 73 148 M 57 0:41:34 153
104 MAŠLAŇ Jiří Kepák Team II. Brno 83 155 M 58 0:41:55 152
105 ADAMEC Petr Ing. Veteran´s triatlon Brno 51 70 MV-1 35 0:42:00 151
106 BRADÁČ Alois OREL Ždár n. Sázavou 40 104 MV-3 3 0:42:27 150
107 CHARVÁT Jan TK JME Brno 47 33 MV-2 9 0:42:50 149
108 VITULA Jan Orientační běh Kuřim 79 91 M 59 0:42:59 148
109 TYLEČEK Pavel FC Ledeč nad Sázavou 73 175 M 60 0:43:09 147
110 KUBÍK Jaromír TK JME Brno 60 10 MV-1 36 0:43:23 146
111 MARČAN Jan st. Individuální 53 145 MV-1 37 0:43:23 145
112 ŠILBERSKÝ Petr Blansko 61 66 M 61 0:43:49 144
113 KUBÍK Radek TK JME Brno 64 144 M 62 0:43:55 143
114 DAVID Ludvík JUDr. Sokol Slavkov 51 102 MV-1 38 0:44:03 142
115 KLIEŠTÍK Milan Indiv. 57 134 MV-1 39 0:44:11 141
116 VLASÁK Michal Individuální 74 174 M 63 0:44:15 140
117 KLIEŠTÍK Jiří Individ. 80 133 M 64 0:44:32 139
118 MESZAROS Jan Individuální 84 100 M 65 0:44:54 138
119 MESZAROS Anton Individuální 59 99 MV-1 40 0:44:54 137
120 AUER Jan Individ. 79 176 M 66 0:45:10 136
121 HOLEČEK Miloš Sokol Žabovřesky 50 128 MV-2 10 0:45:12 135
122 ERTL Jiří Individuální 46 89 MV-2 11 0:45:29 134
123 HRUBÝ Milan ASK TT- SKI Blansko 38 86 MV-3 4 0:45:32 133
124 BRANDÝS Vlastimil LRS Vyškov 41 74 MV-2 12 0:45:35 132
125 VEDRAL Jaroslav Cykloklub Komín 36 124 MV-3 5 0:45:44 131
126 MAREK Jiří MUDr. Individuální 56 9 MV-1 41 0:46:02 130
127 KUPSKÝ Ivoš Hapo-kanu 72 111 M 67 0:46:03 129
128 OUŘADA Jaroslav SC Ledeč nad Sázavou 70 173 M 68 0:46:27 128
129 HOLÝ Josef Individuální 41 118 MV-2 13 0:47:17 127
130 SMEJKAL Petr TK JME Brno 74 126 M 69 0:47:46 126
131 SOTO ROJAS José Španělsko 47 147 MV-2 14 0:48:09 125
132 ZEJDA Ivo AC Moravská Slávia Brno 56 1 MV-1 42 0:48:10 124
133 FRANTA Jaroslav Modřice 54 108 MV-1 43 0:48:53 123
134 KREJČIŘÍK Petr Individuální 55 131 MV-1 44 0:49:00 122
135 ZBYTOVSKÝ Jan Individuální 54 114 MV-1 45 0:49:05 121
136 KOUKALOVÁ Alžběta AC Moravská Slávia Brno 78 4 Ž 3 0:49:23 120
137 SEDLÁČEK Pavel Individuální 53 107 MV-1 46 0:49:39 119
138 SEDLINSKÝ Jan Sokol Brno 2 58 72 MV-1 47 0:50:01 118
139 DOMANSKÝ Ivo AVC Praha 38 31 MV-3 6 0:50:24 117
140 POKORNÝ Miroslav TK JME Brno 53 11 MV-1 48 0:51:59 116
141 DANĚK Stanislav Ing. individ. 62 122 M 70 0:52:23 115
142 NOVOTNÝ Josef TK JME Brno 56 14 MV-1 49 0:52:26 114
143 KOZEL Miroslav Cykloclub Komín 45 125 MV-2 15 0:52:31 113
144 CUPÁNEK Josef SK Přerov 26 63 MV-3 7 0:52:50 112
145 KUNSTER Jaroslav Sokol Jundrov 58 90 MV-1 50 0:57:25 111
146 HORECKÝ Drahomír AAC Brno 26 48 MV-3 8 1:05:30 110
147 NOVOTNÝ Ladislav Sokol Tuřany 25 32 MV-3 9 1:23:01 109
148 PROCHÁZKA Jan Individuální 60 69 MV-1 0 vzdal 0
149 PŘIKRYL Ivo Technika Brno 79 95 M 0 vzdal 0
150 RESLOVÁ Renata Individ. 76 127 M 0 vzdal 0
151 VANĚK Jiří Sokol Žabovřesky 39 146 MV-3 0 vzdal 0
152 PETR Lukáš Favorit Brno 80 151 M 0 vzdal 0
153 PETR Dalibor Individuální 77 152 M 0 vzdal 0
154 LOŠŤÁK Libor Cyklosport Pavka 70 158 M 0 vzdal 0
155 FARKAČ Jiří SHAKAL'S Brno 81 159 M 0 vzdal 0
156 KOLÁŘ Richard VSK FS Brno (VŠ) 76 168 M 0 vzdal 0

...ke stažení
 
Hledače:

Využívám služeb:
 


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu