Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běžecký pohár 2000/2001
EGE-motnáže s.r.o.

 
Tuřanská dvanáctka

 7.závod
 Pořadatel: TJ Sokol Tuřany s podporou AGR
 Ředitel závodu: Jiří Krejčí
 Datum: 03.02.2001

trať 10 km 
trať 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1HAJZLER JiříAHA Vyškov6367M10:38:44300
2KOTYZA PetrASC Sokol Bučovice7044M20:39:30290
3KLEIBL MartinAC Moravská Slávia Brno73111M30:39:41281
4NOŽIČKA PetrARC Brno76118M40:39:49273
5PALKO AlešIndividuální711M50:40:15266
6HORÁK PavelAHA Vyškov6155MV-110:40:24260
7SMUTNÝ RadimGERA Drnovice8187Jři10:40:51255
8KUČERA MartinASC Sokol Bučovice8046Jři20:40:58251
9KUČERA LukášASC Sokol Bučovice8145Jři30:41:13248
10VÉVODA IvanSK Švábenice6052MV-120:41:24246
11ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav5551MV-130:41:29245
12KOLÍNEK FrantišekAK Perná56296MV-140:42:04244
13KOTYZA AlešASC Sokol Bučovice7443M60:42:07243
14VYŽRÁLEK IvoSKK Moravský Krumlov7384M70:42:14242
15MACHO AlešASC Sokol Bučovice7547M80:42:19241
16ADAMEC MilanTJ Orel Vyškov (VŠ)7753M90:42:38240
17JELÍNEK PetrTJ Turnov7871M100:42:57239
18ŠIMONEK LiborVSK FS Brno70121M110:42:58238
19NĚMEČEK JiříSokol Vyškov8258Jři40:43:02237
20KOLÍNEK JosefKanice6139MV-150:43:28236
21HUDÁK HaryRPG Brno6788M120:43:39235
22KOZMON PetrKepák Team II. Brno8323DciSt50:43:41234
23URBÁNEK JaroslavAC Moravská Slávia Brno8234Jři60:43:43233
24KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno6510M130:43:45232
25HIKL Tomáš VŠAC Moravská Slávia Brno8197Jři70:43:49231
26PIRKL JaroslavKola Novák Blansko57115MV-160:44:15230
27KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov5082MV-210:44:51229
28MOTÁLEK PetrTJ JE Dukovany6156MV-170:44:57228
29PLACHÝ LubomírASC Sokol Bučovice6348M140:45:10227
30JANKOVSKÝ AlexanderIndividuální Třebíč60133MV-180:45:19226
31SUCHÝ KarelTJ JE Dukovany5660MV-190:45:45225
32MARTINEC JindřichIndividuální6164MV-1100:45:57224
33EKER JanIndividuální6536M150:46:09223
34BOUŠKA MiloslavSokol Přísnotice58135MV-1110:46:18222
35PODBORSKÝ MirekČes.Spoř. Brno66146M160:46:24221
36MACURA JanHavířov7269M170:46:26220
37SKYBA MartinIndividuální6262M180:46:30219
38KOPÁČ DavidIndividuální76125M190:46:33218
39SVOBODA PetrIndividuální68158M200:46:39217
40HALOUZKA KarelUNIVAR SK Brno73166M210:46:45216
41DURNA Vojtěch VŠLodní sporty Brno77177M220:47:04215
42PROKOP PetrBAMBAS Skalice79107M230:47:07214
43JÍNA JanNew Balance Team7372M240:47:11213
44MUSIL LiborRáječko70104M250:47:21212
45KŘENEK František Ing.TJ JE Dukovany4957MV-220:47:23211
46DANESI MaurizioVSK FS Brno62120M260:47:26210
47PROCHÁZKA VladimírTroubsko5213MV-1120:47:28209
48MAREŠ BohumilLEAR Brno5119MV-230:47:31208
49ŠIMEK ŠtefanSokol Mořice56136MV-1130:47:32207
50POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno5221MV-1140:47:32206
51PETŘÍK FrantišekASC Sokol Bučovice5949MV-1150:47:35205
52HOLEC PavelPerná8290Jři80:47:38204
53TRUNKÁT DanielMZVU Brno71128M270:47:43203
54KRŠKA PavelSKK Moravský Krumlov5683MV-1160:48:03202
55KADLEC LuděkSlatina62119M280:48:22201
56SOURAL LukášIndividuální8298Jři90:48:38200
57FIŠERA OtaVSK Universita Brno80122Jři100:48:40199
58PISARČÍK Tomáš Ing.Velká Bíteš63147M290:48:48198
59HUMLÍČEK AlešBAMBAS Skalice75106M300:48:53197
60TÚMA Václav VŠVSK FS Brno (VŠ)7724M310:48:55196
61KUNC JosefLRS Vyškov6017MV-1170:49:01195
62SMEJKAL LiborIndividuální47134MV-240:49:07194
63HEDBÁVNÝ RobertSokol Bránice7296M320:49:19193
64KOČA JaroslavSK Žabovřesky8216Jři110:49:23192
65SUKOVÁ VěraZetor Brno8041Jky120:49:25191
66PÚST KarelIndividuální71123M330:49:26190
67ŠTOURAČ NikolaLodní sporty Brno8580DciM130:49:30189
68JANÁČEK VladimírSK 24 Brno73126M340:49:41188
69STREJČEK JanIndividuální77157M350:49:45187
70ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5337MV-1180:50:00186
71KNOTEK IljaIndividuální53299MV-1190:50:09185
72NĚMEC LeošSokol Boskovice7220M360:50:19184
73MARČÍK PetrČEPS Brno72139M370:50:38183
74ČÁSLAVA TomášVeteran's triatlon Brno67162M380:50:42182
75MAŠLAŇ JiříKepaák Team II. Brno83132DciSt140:50:43181
76PASTUSZEK JakubSK ZLÍN75131M390:50:45180
77GAJDOŠ JaroslavPerná5689MV-1200:50:48179
78SOURAL JanTK JME Brno6099MV-1210:50:55178
79KUBÍK JaromírTTK JME Brno6022MV-1220:51:07177
80BLAŽEK OtaIndividuální5154MV-250:51:10176
81NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč3559MV-310:51:12175
82KOČVÁREK KarelIndividuální7678M400:51:16174
83SUCHÁNEK OtoSokol Syrovice58295MV-1230:51:18173
84HORÁKOVSKÝ PetrIndividuální5265MV-1240:51:20172
85NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno58297MV-1250:51:41171
86HLAVATÝ RadekSK VSŠ Brno6638M410:51:48170
87KAŠE JaroslavČS-ŽP Brno53102MV-1260:51:56169
88KREJSA VáclavAVC Praha5286MV-1270:52:01168
89KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno508MV-260:52:04167
90FIEDLER Jan Ing.Start Brno5681MV-1280:52:12166
91JANČAŘÍK PetrIndividuální68109M420:52:17165
92ZOUHAR LiborIndividuální58103MV-1290:52:23164
93BOREK Aleš VŠIndividuální77127M430:52:25163
94MENŠÍK JosefIndividuální7475M440:52:28162
95JIRÁSEK VladimírIndividuální Brno5374MV-1300:52:49161
96VLASÁK MichalIndividuální74160M450:52:58160
97GRYC RomanIndividuální67113M460:53:18159
98BŘEČKA LuděkIndividuální81152Jři150:53:27158
99HLAVÁČ Zdeněk RNDr.ASK TT- SKI Blansko46114MV-270:53:33157
100LIBENSKÝ DavidRocky Bikes Brno7040M470:53:48156
101TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka395MV-320:53:56155
102SPONAR JanTesla Brno5031MV-280:54:07154
103PUDELKA JaroslavSokol Modřice5373MV-1310:54:09153
104KLIMEŠ BedřichSokol Bukovice56145MV-1320:54:14152
105KRÁL JanMZLU Brno69129M480:54:17151
106HOLEČEK StanislavHnutí Haribol55155MV-1330:54:19150
107ŽAK LadislavAK Perná7294M490:54:24149
108VONDRÁČEK VladimírOcelot Brno4950MV-290:54:37148
109UHMANN PetrTesla Brno5132MV-2100:54:48147
110KNOBLOCH VáclavPošta Brno4612MV-2110:54:55146
111SUK LadislavZetor Brno8342DciSt160:54:56145
112BRADÁČ AloisOrel Žďár nad Sázavou4066MV-330:55:12144
113TYLEČEK PavelFC Ledeč nad Sázavou73161M500:55:46143
114MARČAN Jan st.Pinky Veselka534MV-1340:56:00142
115ERTL JiříIndividuální46110MV-2120:56:16141
116PLCH AloisZetor Brno497MV-2130:56:17140
117KONEČNÝ PavelIndividuální50143MV-2140:56:21139
118ŠTOREK IvoLodní sporty Brno56164MV-1350:56:27138
119OUŘADA JaroslavFC Ledeč nad Sázavou70159M510:56:31137
120HORYANSKÝ KarelStart Brno4079MV-340:56:42136
121BŘEZINA JiříSK Přerov3933MV-350:56:45135
122HORÁK PavelIndividuální62151M520:56:49134
123HOLÝ JosefIndividuální41124MV-360:57:29133
124HALBRŠTAT PetrTK Znojmo67144M530:57:38132
125KNOTEK DavidSC Soběšice82300Jři170:57:45131
126DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov51298MV-2150:58:42130
127SPILKA JiříAmulet Brno509MV-2160:58:53129
128SEDLINSKÝ JanSokol Brno 25876MV-1360:58:54128
129ŠILBERSKÝ PetrBlansko6195MV-1370:59:01127
130BRANDÝS VlastimilLRS Vyškov4161MV-370:59:11126
131ŠMERDA PavelASK TT- SKI Blansko44105MV-2170:59:13125
132VLASÁK OtaIndividuální68142M540:59:14124
133SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno70130M550:59:23123
134PROCHÁZKA JakubLodní sporty Brno85140DciM181:00:03122
135FRANTA JaroslavModřice5468MV-1381:00:13121
136KOUTNÝ VojtěchIndividuální5885MV-1391:00:21120
137KOUKALOVÁ AlžbětaAC Moravská Slávia Brno7891Ž191:00:31119
138HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko38108MV-381:00:36118
139ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka542MV-1401:00:38117
140MESZAROS AntonIndividuální5992MV-1411:00:39116
141MAREK Jiří MUDr.Individuální566MV-1421:01:08115
142FUKSA KarelSokol Žabovřesky46137MV-2181:01:17114
143VEJCHODA PetrIndividuální77156M561:01:25113
144KUBÍK RadekTK JME Brno64165M571:01:27112
145ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno5615MV-1431:01:28111
146POLÁK StanislavIndividuální56167MV-1441:02:37110
147KUBÍK JosefAdamov3826MV-391:03:07109
148KREJČIŘÍK PetrIndividuální5527MV-1451:04:12108
149KOUŘIL JanIndividuální61141MV-1461:04:26107
150ŽOUŽELA RadekLRS Vyškov6063MV-1471:04:33106
151KRUPIČKA PetrIndividuální6435M581:04:49105
152SPÁČIL JanIndividuální54101MV-1481:04:52104
153ZBYTKOVSKÝ JanIndividuální54154MV-1491:05:17103
154ŘEHULA Luděk IngSkorolodnísporty Brno6093MV-1501:05:46102
155ŽÁČEK JaromírIndividuální64150M591:06:24101
156NESVADBA JaroslavSokol Brno 25377MV-1511:06:45100
157NOVOTNÝ JosefTK JME Brno5614MV-1521:09:5999
158KUENSTNER JaroslavSokol Jundrov58112MV-1531:13:2298
159NAVRÁTIL LadislavIndividuální5170MV-2191:14:2497
160ŠVÁB ZdeněkSokol Žabovřesky51148MV-20vzdal0
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu