Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běžecký pohár 2000/2001
EGE-motnáže s.r.o.

 
Křenovický silniční běh

 6.závod
 Pořadatel: Jednota Orla Křenovice a LRS
 Ředitel závodu: Radek Žoužela
 Datum: 20.01.2001

trať 10 km 
trať 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1OSPALÝ FilipKepák Team Brno76126M10:38:37300
2HAJZLER JiříAHA Vyškov6376M20:38:42290
3KOTYZA PetrASC Sokol Bučovice7032M30:39:41281
4ZŘÍDKAVESELÝ LiborAC Moravská Slávia Brno7251M40:39:51273
5KLEIBL MartinAC Moravská Slávia Brno73209M50:40:42266
6PALKO AlešIndividuální711M60:40:56260
7HORÁK PavelAHA Vyškov6175MV-110:41:13255
8SMUTNÝ RadimGERA Drnovice8183Jři10:41:17251
9VRÁNA MilanKola Novák Blansko6167MV-120:41:23248
10VYŽRÁLEK IvoSKK Moravský Krumlov73106M70:41:45246
11KOTYZA AlešASC Sokol Bučovice7431M80:41:51245
12GOLDSCHMIDT RomanAC Moravský Krumlov73107M90:42:00244
13ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav55136MV-130:42:19243
14KOLÍNEK FrantišekAK Perná56296MV-140:42:32242
15KUČERA LukášASC Sokol Bučovice8133Jři20:42:39241
16MACHO AlešASC Sokol Bučovice7536M100:42:44240
17HORÁK OndřejKHB Radegast75139M110:42:49239
18FILIP VáclavAK Kroměříž60143MV-150:42:59238
19KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno6510M120:43:14237
20MYŠKA JiříIscarex Česká Třebová73130M130:43:15236
21NĚMEČEK JiříSokol Vyškov8277Jři30:43:19235
22FUČÍK KarelOS Brno7248M140:43:22234
23VEDRA DavidVSK FS Brno74152M150:43:26233
24PŘIKRYL Ivo VŠVSK FS Brno79133M160:43:29232
25ZADÁK Karel jun.Individuální783M170:43:39231
26ADAMEC MilanTJ Orel Vyškov (VŠ)7778M180:43:46230
27KUČERA MartinASC Sokol Bučovice8034Jři40:43:54229
28VÉVODA IvanSK Švábenice60124MV-160:43:56228
29SKŘIČKA JanTesla Brno78190M190:44:15227
30URBÁNEK JaroslavAC Moravská Slávia Brno8250Jři50:44:16226
31RYS JaromírSKP Holešov6470M200:44:26225
32KOZMON PetrKepák Team II. Brno8323DciSt60:44:30224
33PIRKL JaroslavKola Novák Blansko5753MV-170:44:33223
34KREJČÍ JiříSokol Tuřany6669M210:44:35222
35JELÍNEK PetrTJ Turnov7849M220:44:40221
36MORAVČÍK ZdeněkDTC Litomyšl62184M230:44:42220
37PLACHÝ LubomírIndividuální Brno6337M240:44:45219
38KOLÍNEK JosefKanice61187MV-180:44:51218
39PARNICA TomášIndividuální80105Jři70:44:55217
40JANKOVSKÝ AlexanderIndividuální Třebíč60134MV-190:45:05216
41LIŠČINSKÝ ZdeněkTesla Brno82110Jři80:45:08215
42MOTÁLEK PetrTJ JE Dukovany6161MV-1100:45:12214
43ŠIMONEK LiborVSK FS Brno70180M250:45:18213
44KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov50114MV-210:45:22212
45ONDRÁČEK TomášAxiom Orbit Žďár n/Sáz.77151M260:45:29211
46SCHWARZ JanASC Sokol Bučovice7938M270:45:54210
47MARTINEC JindřichIndividuální61137MV-1110:46:02209
48GOTTWALD VáclavKřižanovice55113MV-1120:46:30208
49DANESI MaurizioVSK FS Brno62178M280:46:32207
50HALOUZKA KarelUNIVAR SK Brno73206M290:46:35206
51URBÁNEK MichalVSK FS Brno (VŠ)77179M300:46:51205
52BOUDNÝ PavelRocky Bikes Brno82148Jři90:46:54204
53SUCHÝ KarelTJ JE Dukovany5664MV-1130:46:55203
54JANÁČEK VladimírSK 24 Brno73158M310:47:12202
55SKYBA MartinIndividuální6262M320:47:35201
56DURNA Vojtěch VŠLodní sporty Brno77177M330:47:42200
57KOPÁČ DavidIndividuální76125M340:47:44199
58KŘENEK František Ing.TJ JE Dukovany4959MV-220:47:46198
59HEDBÁVNÝ RobertSokol Bránice72129M350:47:48197
60ADAMEC VáclavIndividuální80182Jři100:47:51196
61DOLEŽAL StanislavTJ JE Dukovany5858MV-1140:47:52195
62EKER JanIndividuální65170M360:47:54194
63POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno5221MV-1150:47:59193
64KADLEC LuděkSlatina6296M370:48:03192
65KULHAVÝ VáclavASC Sokol Bučovice7535M380:48:07191
66PROCHÁZKA VladimírTroubsko5213MV-1160:48:09190
67GRIM FilipSKM Rájec81142Jři110:48:11189
68SVOBODA PetrIndividuální68175M390:48:17188
69ŠMÍD MartinStřelka Brno8056Jři120:48:21187
70DOLEŽAL MarekSokol Přísnotice73104M400:48:24186
71ŠVÁB ZdeněkSokol Žabovřesky51160MV-230:48:34185
72MAREŠ BohumilLEAR Brno5119MV-240:48:39184
73ZÁMEČNÍK DavidSK Žabovřesky7585M410:48:42183
74KRPEC Emil Ing.Křižanovice77112M420:48:50182
75KUNC JosefLRS Vyškov6017MV-1170:48:53181
76MUSIL LiborRáječko70122M430:48:55180
77FRITSCHER AdamTJ Liga 100 Olomouc75121M440:48:59179
78PISARČÍK Tomáš Ing.Velká Bíteš63176M450:49:01178
79HAMZA JiříGambrinus Žabovřesky70173M460:49:10177
80BOUBÍN Jan Ing.Běžecký Klub Slavkov u Br63168M470:49:13176
81ŠIMEK ŠtefanSokol Mořice5646MV-1180:49:24175
82TÚMA Václav VŠVSK FS Brno (VŠ)7724M480:49:37174
83CHALK SteveIndividuální65202M490:49:41173
84SOURAL LukášIndividuální82141Jři130:50:02172
85ŠEBESTA PavelStart Brno58204MV-1190:50:09171
86ŠTOURAČ NikolaLodní sporty Brno85101DciM140:50:11170
87MINARČÍK JanSCMT78147M500:50:19169
88SUKOVÁ VěraZetor Brno8054Jky150:50:21168
89DVOŘÁK ZbyněkNeregistrovaný Vyškov6472M510:50:27167
90KNOTEK IljaIndividuální53299MV-1200:50:37166
91TRUNKÁT DanielMZVU Brno71198M520:50:56165
92SOURAL JanTK JME Brno60140MV-1210:51:04164
93PASTUSZEK JakubSK ZLÍN75199M530:51:07163
94ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5389MV-1220:51:08162
95KOČVÁREK KarelIndividuální7680M540:51:15161
96HOLEC PavelPerná8266Jři160:51:16160
97MARČÍK PetrČEPS Brno72135M550:51:17159
98PAVLÍK MichalLRS Vyškov78191M560:51:17158
99KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno508MV-250:51:23157
100EFFENBERG VítIndividuální6255M570:51:28156
101NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč3563MV-310:51:38155
102ZOUHAR LiborIndividuální58167MV-1230:51:46154
103NĚMEC LeošSokol Boskovice7220M580:52:06153
104HORÁKOVSKÝ PetrIndividuální5282MV-1240:52:08152
105LIBENSKÝ DavidRocky Bikes Brno7068M590:52:10151
106BARBOŘÁK BohušTJ Liga 100 Olomouc59120MV-1250:52:12150
107CETKOVSKÝ VladimírARC Brno45156MV-260:52:18149
108STREJČEK JanIndividuální77166M600:52:23148
109SUCHÁNEK OtoSokol Syrovice58295MV-1260:52:30147
110JIRÁSEK VladimírIndividuální Brno5386MV-1270:52:35146
111KUBÍK JaromírTTK JME Brno6022MV-1280:52:40145
112TÚMA LuděkFK Vážany76154M610:52:57144
113BELŽÍK RichardLodní sporty Brno8187Jři170:53:02143
114DRAGOLOV DanielIndividuální67192M620:53:05142
115GAJDOŠ JaroslavPerná5657MV-1290:53:07141
116VLASÁK MichalIndividuální74145M630:53:09140
117PECH Jiří jun.Brno8444DciSt180:53:10139
118JANČAŘÍK PetrIndividuální68118M640:53:17138
119HUČÍK MiloslavRadslavice78144M650:53:32137
120KOPEČEK IvanAC Moravská Slávia Brno49203MV-270:53:44136
121NOVOTNÝ Jan MUDr.TK JME Brno54108MV-1300:54:02135
122PUDELKA JaroslavSokol Modřice5342MV-1310:54:11134
123ČERVENKA DušanIndividuální56194MV-1320:54:15133
124TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka395MV-320:54:26132
125NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno58297MV-1330:54:31131
126NOVÁK PetrIndividuální75174M660:54:46130
127CHMEL ZdeněkMTB Racing Team Blansko83207DciSt190:54:54129
128GRYC RomanIndividuální67164M670:54:57128
129SPONAR JanTesla Brno5043MV-280:55:03127
130MAŠLAŇ JiříKepaák Team II. Brno83165DciSt200:55:19126
131GOTTVALD JindřichFC Soběšice81208Jři210:55:22125
132TROJANEC Marek Ing.NC Vyškov75115M680:55:37124
133HOLEČEK StanislavHnutí Haribol5581MV-1340:55:40123
134VONDRÁČEK VladimírOcelot Brno4940MV-290:55:42122
135KNOBLOCH VáclavPošta Brno4612MV-2100:55:45121
136ŽAK LadislavAK Perná7265M690:55:52120
137ERTL JiříIndividuální46131MV-2110:55:58119
138FARKAČ Jiří sen.Individuální54132MV-1350:56:01118
139KRÁL JanMZLU Brno69197M700:56:05117
140PLCH AloisZetor Brno497MV-2120:56:07116
141MAHOVSKÝ FrantišekAAC Brno4029MV-330:56:10115
142KOLMAŠ OldřichOlomouc52119MV-1360:56:31114
143TYLEČEK PavelFC Ledeč nad Sázavou73146M710:56:37113
144MARČAN Jan st.Pinky Veselka534MV-1370:56:38112
145FRANK PavelSokol Holubice47150MV-2130:56:43111
146KONEČNÝ PavelIndividuální50157MV-2140:56:45110
147HOFÍREK RadovanFK Vážany61155MV-1380:56:48109
148BŘEZINA JiříSK Přerov3945MV-340:57:00108
149ADAMEC Petr Ing.Veteran´s triatlon Brno51181MV-2150:57:07107
150SLÁMA VladimírIndividuální54111MV-1390:57:31106
151SPILKA JiříAmulet Brno509MV-2160:57:32105
152TÚMA RadoslavSokol Brno 259205MV-1400:57:42104
153DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov51298MV-2170:57:45103
154KOPŘIVA MartinLodní sporty Brno8499DciSt220:57:51102
155VÍT VojtěchLodní sporty Brno8597DciM230:57:52101
156GLOVACZ LadislavSlatina52196MV-1410:57:57100
157MACHÁČEK MartinRC Brno55193MV-1420:58:1799
158BUBENÍK JiříLRS Vyškov44195MV-2180:58:1998
159HOLÝ JosefIndividuální4184MV-350:58:2197
160BRANDÝS VlastimilLRS Vyškov4179MV-360:58:2496
161HORÁK PavelIndividuální62161M720:58:2895
162BARTONĚK JosefSokol Přísnotice52212MV-1430:58:3494
163ŠILBERSKÝ PetrBlansko61127MV-1440:58:4193
164SLOVÁČEK JaroslavIndividuální54128MV-1450:58:4692
165BIL JaroslavIndividuální5995MV-1460:58:5191
166CHALUPA JosefIDEAsport Brno50210MV-2190:59:2990
167DRÁPAL PavelRevos Brno6352M730:59:4189
168ŠTOREK IvoLodní sporty Brno56172MV-1470:59:4988
169KOUKALOVÁ AlžbětaAC Moravská Slávia Brno78159Ž241:00:0087
170NOVÁK Martin Ing.TK JME Brno5141MV-2201:00:0386
171HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko38123MV-371:00:1185
172ŠEBEK FrantišekNeregistrovaný Vyškov5673MV-1481:00:2684
173ZUMR MiroslavLodní sporty Brno8494DciSt251:00:3683
174SEDLINSKÝ JanSokol Brno 25891MV-1491:00:4982
175PROCHÁZKA JakubLodní sporty Brno85102DciM261:01:1081
176FRANTA JaroslavModřice5474MV-1501:01:3880
177ŘÍHA TomášLodní sporty Brno8598DciM271:02:2779
178KLIEŠTIK MilanIndividuální5790MV-1511:02:4878
179POLÁK StanislavIndividuální56211MV-1521:03:1177
180MESZAROS AntonIndividuální59185MV-1531:03:1876
181FUKSA KarelSokol Žabovřesky46186MV-2211:03:2175
182VLASÁK OtaIndividuální68183M741:03:2774
183KREJČIŘÍK PetrIndividuální5527MV-1541:03:4073
184KUBÍK JosefAdamov3826MV-381:03:4972
185ZBYTKOVSKÝ JanIndividuální54201MV-1551:04:1171
186ŽÁČEK JaromírIndividuální64171M751:06:5470
187KUBÍK RadekTK JME Brno64189M761:07:2369
188JANEČKOVÁ HanaLodní sporty Brno8288M771:07:3768
189NOVOTNÝ JosefTK JME Brno5614MV-1561:07:3867
190HORECKÝ DrahomírAAC Brno2671MV-391:08:4166
191KOUŘIL JanIndividuální61162MV-1571:08:5265
192JEŽ DavidTJ Sokol Brno 28193Jři281:12:2564
193NESVADBA JaroslavSokol Brno 25392MV-1581:12:2863
194NAVRÁTIL LadislavIndividuální51109MV-2221:13:2462
195HIKL Tomáš VŠAC Moravská Slávia Brno8147Jři0vzdal0
196VEJCHODA PetrIndividuální77103M0vzdal0
197KUBÍKOVÁ ZdenkaTo je jedno - řekla69188M0vzdala0
198WEINREICH RichardASC Sokol Bučovice7539M0vzdal0
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu