Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běľecký pohár 2000/2001
EGE-motnáľe s.r.o.

 
Běh kolem Kanic

 3.závod
 Pořadatel: OÚ Kanice a Sokol Kanice
 Ředitel závodu: Josef KOLÍNEK
 Datum: 16.12.2000

tra» 10 km 
tra» 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1BOŘECKÝ TomáąARC Brno8470DciSt10:16:30300
2NĚMEČEK JiříSokol Vyąkov8269M00:16:310
3PLACHÝ LukáąASC Sokol Bučovice8534DciM10:16:40290
4TOU©KA IgorAC Moravská Slávia Brno8339DciSt20:16:44281
5HRAZDĚRA MilanARC Brno8468DciSt30:16:54273
6MAHOVSKÝ FrantiąekARC Brno8366DciSt40:16:55266
7KOZMON PetrKepák Team II8323DciSt50:17:01260
8FRANTA JaroslavACP Junior Brno8446DciSt60:17:06255
9BALCAR PetrStřelka Brno8579DciM20:17:17251
10JANKOVSKÝ IvanIndividuální Třebíč8373DciSt70:17:30248
11SUK LadislavZetor Brno8341DciSt80:17:33246
12VLACH LukáąKřemílek Team83113DciSt90:17:34245
13SCHEJBAL MichalAC Moravská Slavia Brno8653DciM30:17:35244
14TOMAN PetrTK Znojmo84119DciSt100:17:45243
15HAJZLEROVÁ MagdaAHA Vyąkov7359®10:17:53242
16ALBRECHT JanARC Brno8654DciM40:18:01241
17BERÁNEK LukáąIndividuální85106DciM50:18:05240
18©MÍD MiroslavASC Sokol Bučovice8437DciSt110:18:09239
19POSPÍCHAL VladimírTK JME Brno857DciM60:18:15238
20HRU©KA DaliborKepák team II.8545DciM70:18:25237
21ČÁSLAVA PetrASC Sokol Bučovice8631DciM80:18:28236
22HANÁKOVÁ MiroslavaSokol Bučovice6643®20:18:29235
23KALOVSKÁ LenkaAAC Brno7089®30:18:33234
24POSPÍCHAL ZbyněkTK JME Brno865DciM90:18:51233
25NOVOTNÝ MartinASC Sokol Bučovice8367DciSt120:18:59232
26GONDEK MichalSK Jiřetín85118DciM100:19:05231
27XAVER TomáąZetor Brno8342DciSt130:19:09230
28NOVOTNÁ PetraASC Sokol Bučovice793®40:19:10229
29NAVRÁTIL DuąanKepák Team II. Brno841DciSt140:19:12228
30KOUŘIL JiříASC Sokol Bučovice8633DciM110:19:24227
31GOCA PetrSkol Brno8291M00:19:250
32TOMEK OndřejAC Moravská Slávia Brno8340DciSt150:19:26226
33©EDIVÝ JanASC Sokol Bučovice8836DciM120:19:50225
34MICHALCOVÁ DanaZetor Brno8344DkySt10:19:55224
35BIL JaroslavAC Moravská Slavia Brno8551DciM130:19:56223
36KROUPOVÁ MarkétaAAC Brno7592®50:20:14222
37KUČERA JanIndivid.8572DciM140:20:15221
38FICKEROVÁ DanaARC Brno8597DkyM10:20:20220
39POZORSKÝ MartinKanice8674DciM150:20:22219
40PATEROVÁ JanaStřelka Brno79101®60:20:32218
41KRCHOVÁ EvaACP Junior Brno8983DkyM20:20:35217
42MARTINCOVÁ HanaAC Moravská Slávia Brno8657DkyM30:20:35216
43REINEROVÁ BarbaraACP Junior Brno8487DkySt20:20:38215
44LI©ČINSKÝ TomáąTesla Brno84105DciSt160:20:45214
45ČERNOCKÝ MartinRocky Bikes Brno8656DciM160:21:04213
46VLČKOVÁ RomanaStřelka Brno7180®70:21:09212
47®ÁKOVSKÁ AlenaAAC Brno62100®80:21:13211
48©PÁCOVÁ Miroslava jun.Střelka Brno8678DkyM40:21:14210
49SKYBOVÁ LucieARC Brno8786DkyM50:21:17209
50VONDRÁČKOVÁ TerezaASC Sokol Bučovice8738DkyM60:21:23208
51KRCHOVÁ JanaACP Junior8685DkyM70:21:37207
52PLEVÁKOVÁ RenátaKPS Opava85117DkyM80:21:45206
53JONÁ©OVÁ AndreaFavorit Rocky Bikes Brn8548DkyM90:21:47205
54ANTLOVÁ MirkaSKP Holeąov84109DkySt30:21:51204
55PIŇOSOVÁ MarieGera Drnovice8565DkyM100:21:55203
56MATULOVÁ JanaIndividuální Brno73108®90:22:00202
57NOVÁK DaliborIndividuální Brno87107DciM170:22:05201
58PECHOVÁ HanaARC Brno8747DkyM110:22:07200
59©PÁCOVÁ MiroslavaStřelka Brno6077®V-110:22:14199
60ČERMÁKOVÁ Pavla®aboni73111®100:22:15198
61KUGLEROVÁ JitkaIndividuální7758®110:22:18197
62DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing.TK JME Brno5060®V-210:22:22196
63PAKOSTA TomáąASC Sokol Bučovice8864DciM180:22:33195
64KOSAŘOVÁ KateřinaASC Sokol Bučovice8632DkyM120:22:37194
65COUFALOVÁ PavlaAC Moravská Slavia Brno7782®120:22:39193
66KABÁTHOVÁ JitkaSK ®abovřesky5595®V-120:22:47192
67DURMANOVÁ EvaDuko Rýmařov83116DkySt40:22:48191
68POSPÍ©ILOVÁ HelenaASC Sokol Bučovice7761®130:22:50190
69FURCHOVA MichaelaPřísnotice8452DkySt50:23:00189
70COUFALOVÁ LenkaAC Moravská Slávia Brno7681®140:23:28188
71PELAROVÁ KateřinaIndividuální84102DkySt60:23:39187
72POZORSKÝ Miloąindivid.8475DciSt170:24:06186
73PERNICA Lukáąinbdivid.8576DciM190:24:11185
74FRANTA MichalAC Moravská Slávia Brno8855DciM200:24:25184
75PILGROVÁ JanaOOB Č.Třebová8299®-Jky30:24:39183
76KOČÁRKOVÁ Petraindivid.7562®150:25:01182
77PŘIKRYLOVÁ VeronikaPBM Brno7190®160:25:08181
78SLADKÝ MarekPBM Brno8688DciM210:25:42180
79CUPÁNEK JosefSK Přerov26110MV-300:25:500
80MARVANOVÁ Pavlaindivid.7596®170:26:44179
81LI©ČINSKÁ EvaTesla Brno44104®V-220:26:55178
82POSPÍCHALOVÁ LenkaTK JME Brno574®V-130:27:05177
83PUKLOVÁ MagdaASC Sokol Bučovice8535DkyM130:27:44176
84KOUKALOVÁ NaďaTK Líąeň52112®V-140:28:48175
85PALKOVÁ KarolínaIndividuální9393DkyM140:28:59174
86HOLÍKOVÁ Alenaindivid.78114®180:29:01173
87BAXOVÁ Kateřinaindivid.7763®190:29:30172
88PALKOVÁ LenkaIndividuální7094®200:29:44171
89NOVOTNÁ JanaIndividuální Brno5498®V-150:30:08170
90JIRÁSKOVÁ VěraIndividuální556®V-160:30:57169
91ZACHOVALOVÁ MartinaMTB Racing team Blansko8650DkyM150:32:26168
92NOVOTNÝ LadislavSokol Tuřany25115MV-300:42:200
93ROZBORIL JanSK VS© Brno86120DciM0vzdal0
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu