Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běžecký pohár 2000/2001
EGE-motnáže s.r.o.

 
Běh kolem Kanic

 3.závod
 Pořadatel: OÚ Kanice a Sokol Kanice
 Ředitel závodu: Josef KOLÍNEK
 Datum: 16.12.2000

trať 10 km 
trať 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1HAJZLER JiříAHA Vyškov630M10:32:48300
2KOTYZA PetrASC Sokol Bučovice700M20:33:32290
3VRÁNA MilanKola Novák Blansko610MV-110:34:03281
4PILGR LuděkOOB LOKO Č.Třebová (VŠ)760M30:34:14273
5SMUTNÝ RadimGERA Drnovice810Jři10:34:17266
6ORÁLEK DanielAC Moravská Slávia Brno700M40:34:21260
7HORÁK PavelAHA Vyškov610MV-120:34:30255
8PALKO AlešIndividuální710M50:34:43251
9KUČERA LukášASC Sokol Bučovice810Jři20:34:52248
10HUDÁK HaryRPG Brno670M60:35:05246
11ŠMÍD MartinStřelka Brno800Jři30:35:08245
12KOTYZA AlešASC Sokol Bučovice740M70:35:09244
13KUČERA MartinASC Sokol Bučovice800Jři40:35:29243
14ŠÍBL Radoslav VŠRocky Bikes Brno800Jři50:35:40242
15JANKOVSKÝ AlexanderIndividuální Třebíč600MV-130:35:43241
16HIKL Tomáš VŠAC Moravská Slávia Brno810Jři60:35:46240
17ŠIMONEK LiborVSK FS Brno700M80:36:16239
18KOLÍNEK FrantišekAK Perná560MV-140:36:27238
19VEDRA DavidVSK FS Brno740M90:36:37237
20SCHWARZ JanASC Sokol Bučovice790M100:36:39236
21FARKAČ Jiří jun.SHAKAL'S Brno810Jři70:36:47235
22PŘIKRYL Ivo VŠVSK FS Brno790M110:36:56234
23MORAVČÍK ZdeněkDTC Litomyšl620M120:37:06233
24KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno650M130:37:08232
25PIRKL JaroslavKola Novák Blansko570MV-150:37:10231
26ZADÁK Karel jun.Individuální780M140:37:11230
27BOUDNÝ PavelRocky Bikes Brno820Jři80:37:12229
28KALA MilanDTC Litomyšl780M150:37:13228
29SLAVÍK Jiří MUDr.Sokol Žabovřesky540MV-160:37:15227
30PETRŽELA MartinASC Sokol Bučovice780M160:37:21226
31RYS JaromírSKP Holešov640M170:37:27225
32HENEK VladanSokol Bílovice800Jři90:37:30224
33PLACHÝ LubomírASC Sokol Bučovice630M180:37:32223
34PUKL RostislavASC Sokol Bučovice820Jři100:37:52222
35RUŽIČKA AlešAC Moravská Slávia Brno790M190:38:05221
36LIŠČINSKÝ ZdeněkTesla Brno820Jři110:38:09220
37KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov500MV-210:38:15219
38ONDRÁČEK TomášAxiom Orbit Žďár n/Sáz.770M200:38:39218
39WEINREICH RichardASC Sokol Bučovice750M210:38:46217
40BOUŠKA MiloslavSokol Přísnotice580MV-170:38:50216
41KOČA JaroslavSK Žabovřesky820Jři120:38:54215
42OLEJNÍČEK DušanRocky Bikes Brno650M220:38:58214
43MOTÁLEK PetrTJ JE Dukovany610MV-180:39:01213
44NEŠPOR PetrKepaák Team II. Brno810Jři130:39:15212
45DANĚK MilanKola Novák Blansko620M230:39:17211
46PANUŠKA LadislavVSK FS Brno730M240:39:22210
47ŽIŽKA DavidIndividuální750M250:39:25209
48SKYBA MartinIndividuální620M260:39:26208
49MALATÍN ŠtefanAAC Brno550MV-190:39:32207
50DANESI MaurizioVSK FS Brno620M270:39:41206
51SMEJKAL LiborIndividuální470MV-220:39:45205
52KOPÁČ DavidIndividuální760M280:39:56204
53KULHAVÝ VáclavASC Sokol Bučovice750M290:40:08203
54KUBEŠA Jaroslav JUDr.Individuální640M300:40:13202
55MAREŠ BohumilLEAR Brno510MV-230:40:15201
56KADLEC LuděkSlatina620M310:40:19200
57KŘENEK František Ing.TJ JE Dukovany490MV-240:40:23199
58MACURA JanHavířov720M320:40:25198
59DURNA Vojtěch VŠLodní sporty Brno770M330:40:40197
60SUK LadislavZetor Brno830DciSt140:40:45196
61PROCHÁZKA VladimírTroubsko520MV-1100:40:49195
62JANÁČEK VladimírSK 24 Brno730M340:40:58194
63URBÁNEK MichalVSK FS Brno (VŠ)770M350:41:08193
64HEDBÁVNÝ RobertSokol Bránice720M360:41:13192
65FIEDLER Jan Ing.Start Brno560MV-1110:41:20191
66GRIM FilipSKM Rájec810Jři150:41:25190
67SVOBODA PetrIndividuální680M370:41:29189
68KHEIL RadimTC Blažkov730M380:41:31188
69PISARČÍK . Tomáš IngVelká Bíteš630M390:41:40187
70BOŽEK Petr VŠLodní sporty Brno770M400:41:47186
71KUČERA JanTK Znojmo810Jři160:41:54185
72KALOVSKÝ VladimírVSK Universita Brno740M410:42:04184
73NĚMEC LeošSokol Boskovice720M420:42:11183
74FIALA CtiradUNIVAR SK Brno680M430:42:13182
75JENÁČEK ZdeněkIndividuální700M440:42:14181
76KNOTEK IljaIndividuální530MV-1120:42:17180
77SOURAL LukášIndividuální820Jři170:42:23179
78STREJČEK Jan VŠIndividuální770M450:42:38178
79KOČVÁREK KarelIndividuální760M460:42:47177
80LIBENSKÝ DavidRocky Bikes Brno700M470:42:53176
81PÚST KarelIndividuální710M480:43:01175
82KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno500MV-250:43:02174
83SMETANA JiříRocky Bikes Brno820Jři180:43:05173
84PILGR AlešOOB LOKO Č.Třebová800Jři190:43:09172
85HLAVATÝ RadekSK VSŠ Brno660M490:43:13171
86ZRNÍK TomášMZLU Brno710M500:43:19170
87SUKOVÁ VěraZetor Brno800Jky200:43:21169
88JÍNA JanNew Balance Team730M510:43:22168
89HORÁKOVSKÝ PetrIndividuální520MV-1130:43:28167
90NECHVÁTAL JanAC Maraton Třebíč350MV-310:43:32166
91SVATOŇ PavelIndividuální750M520:43:34165
92MIKITA Pavel Ing.Amulet Brno520MV-1140:43:36164
93SEDLÁK OndřejSK VSŠ Brno820Jři210:43:43163
94MARČÍK PetrČEPS Brno720M530:44:01162
95BELŽÍK RichardLodní sporty Brno810Jři220:44:08161
96CHOCHOLOUŠ JiříČEPS Brno700M540:44:09160
97UHMANN PetrTesla Brno510MV-260:44:12159
98TELECKÝ TomášSKOL Brno750M550:44:25158
99PECH Jiří jun.Brno840DciSt230:44:26157
100SOURAL JanTK JME Brno600MV-1150:44:29156
101VLASÁK MichalIndividuální740M560:44:32155
102PECH JiříBrno580MV-1160:44:40154
103NOVOTNÝ Jan MUDr.TK JME Brno540MV-1170:44:44153
104DRAGOLOV DanielIndividuální670M570:44:45152
105MAŠLAŇ JiříKepaák Team II. Brno830DciSt240:44:47151
106WEITER RomanLRS Vyškov750M580:44:58150
107SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno700M590:45:01149
108KOPEČEK IvanAC Moravská Slávia Brno490MV-270:45:03148
109TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka390MV-320:45:12147
110HLAVÁČ Zdeněk RNDr.ASK TT- SKI Blansko460MV-280:45:24146
111KLIMEŠ FrantišekIndividuální470MV-290:45:34145
112KUBÍK JaromírTTK JME Brno600MV-1180:45:40144
113JIRÁSEK VladimírIndividuální Brno530MV-1190:45:45143
114SPONAR JanTesla Brno500MV-2100:45:59142
115HORYANSKÝ KarelStart Brno400MV-330:46:07141
116PUDELKA JaroslavSokol Modřice530MV-1200:46:14140
117VÍT VojtěchLodní sporty Brno850DciM250:46:24139
118TYLEČEK PavelFC Ledeč nad Sázavou730M600:46:30138
119MENŠÍK JosefIndividuální740M610:46:31137
120OLEJNÍČEK AntonínIndividuální650M620:46:42136
121JANČAŘÍK PetrIndividuální680M630:46:45135
122NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno580MV-1210:46:47134
123MACHÁČEK MartinRugby Ingstav Brno550MV-1220:46:49133
124SEKAN MartinSK VSŠ Brno820Jři260:46:54132
125KLIEŠTIK MilanIndividuální570MV-1230:47:01131
126TRUNKÁT DanielMZVU Brno710M640:47:03130
127ERTL JiříIndividuální460MV-2110:47:04129
128GOTTVALD JindřichFC Soběšice810Jři270:47:05128
129KNOBLOCH VáclavPošta Brno460MV-2120:47:21127
130FARKAČ Jiří sen.Individuální540MV-1240:47:26126
131VYROUBAL MichalIndividuální680M650:47:49125
132MARČAN Jan st.Individuální530MV-1250:47:50124
133FRANTA JaroslavModřice540MV-1260:48:08123
134DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov510MV-2130:48:10122
135PILGR BohuslavOOB LOKO Č.Třebová510MV-2140:48:21121
136BŘEČKA LuděkIndividuální810Jři280:48:40120
137PLCH AloisZetor Brno490MV-2150:48:42119
138KRÁL JanMZLU Brno690M660:48:51118
139KLÚČOVSKÝ PavelLodní sporty Brno820Jři290:49:10117
140KLIMEŠ JaroslavSport Club Ráječko740M670:49:21116
141PŘIBYL ZdeněkSportclub Ráječko650M680:49:23115
142CHARVÁT JanTK JME Brno470MV-2160:49:25114
143BIL JaroslavIndividuální590MV-1270:49:27113
144KOUTNÝ VojtěchIndividuální580MV-1280:49:29112
145PROCHÁZKA JosefIndividuální660M690:49:37111
146HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko380MV-340:49:41110
147MAREK Jiří MUDr.Individuální560MV-1290:49:51109
148BAUER EmilKTL Brno440MV-2170:49:53108
149SLADKÝ IvanSpartak 1. brněnská550MV-1300:50:07107
150HORÁK PavelIndividuální620M700:50:24106
151ŘÍHA TomášLodní sporty Brno850DciM300:50:32105
152MESZAROS AntonIndividuální590MV-1310:50:45104
153ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka540MV-1320:50:46103
154SLADKÁ KateřinaSK Žabovřesky850DkyM310:50:49102
155KUPSKÝ IvošS.O.T.A. Brno720M710:50:51101
156VEDRAL JaroslavCykloclub Komín360MV-350:50:55100
157PROCHÁZKA JakubLodní sporty Brno850DciM320:50:5699
158NECHUTA AlešLodní sporty Brno850DciM330:50:5898
159HOLÝ JosefIndividuální410MV-360:50:5997
160SEDLINSKÝ JanSokol Brno 2580MV-1330:51:0396
161KRÁLOVÁ LenkaMZLU Brno740Ž340:51:1495
162KOUKALOVÁ AlžbětaAC Moravská Slávia Brno780Ž350:51:4294
163KUBÍK RadekTK JME Brno640M720:52:1693
164KREJČIŘÍK PetrIndividuální550MV-1340:52:3292
165ZUMR MiroslavLodní sporty Brno840DciSt360:52:4791
166ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno560MV-1350:52:5990
167ŠILBERSKÝ PetrBlansko610MV-1360:53:1489
168KOUŘIL JanIndividuální610MV-1370:53:2788
169ŽOUŽELA RadekLRS Vyškov600MV-1380:54:1087
170ZBYTKOVSKÝ JanIndividuální540MV-1390:54:2186
171NOVOTNÝ JosefTK JME Brno560MV-1400:54:5385
172VLASÁK OtaIndividuální680M730:55:5684
173NAVRÁTIL LadislavIndividuální510MV-2181:00:3183
174NESVADBA JaroslavSokol Brno 2530MV-1411:01:1282
175HORECKÝ DrahomírAAC Brno260MV-371:02:1681
176MITRENGA JanS.O.T.A. Brno740M741:05:0680
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu