Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běľecký pohár 2000/2001
EGE-motnáľe s.r.o.

 
Běh o pohár starosty Jehnic a Ořeąína

 2.závod
 Pořadatel: VSK Universita Brno a firma H
 Ředitel závodu: Mgr.Petr KOTYZA
 Datum: 02.12.2000

tra» 10 km 
tra» 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1KOPECKÝ JanLOKO Břeclav82119Jři00:20:450
2MILOSTNÝ JosefARC Brno8336DciSt10:20:49300
3BOŘECKÝ TomáąARC Brno8432DciSt20:21:08290
4MAHOVSKÝ FrantiąekARC Brno8356DciSt30:21:16281
5FRANTA JaroslavACP Junior Brno8438DciSt40:21:21273
6TOU©KA IgorAC Moravská Slávia Brno8368DciSt50:21:26266
7HRAZDĚRA MilanARC Brno8437DciSt60:21:40260
8PLACHÝ LukáąVSK Universita Brno8546DciM10:21:44255
9JANKOVSKÝ IvanIndividuální Třebíč83104DciSt70:21:56251
10VLACH LukáąKřemílek Team8351DciSt80:22:38248
11SCHEJBAL MichalAC Moravská Slavia Brno8631DciM20:22:39246
12POSPÍCHAL VladimírTK JME Brno857DciM30:22:51245
13PETŘÍKOVÁ IrenaVSK Universita Brno8347DkySt10:22:53244
14ALBRECHT JanARC Brno86106DciM40:22:57243
15HRU©KA DaliborKepák team II.8542DciM50:23:04242
16BARTÁK DaliborARC Brno8582DciM60:23:10241
17LABEDZ JanARC Brno8435DciSt90:23:13240
18MARTINCOVÁ IvanaAC Moravská Slavia Brno6370®10:23:15239
19BALCAR PetrStřelka Brno8563DciM70:23:18238
20BERÁNEK LukáąIndividuální85101DciM80:23:21237
21OŘESKÝ TomáąVSK Univerzita Brno8545DciM90:23:25236
22ČÁSLAVA PetrVSK Universita Brno8640DciM100:23:34235
23NAVRÁTIL DuąanKepák Team II. Brno841DciSt100:23:35234
24POSPÍCHAL ZbyněkTK JME Brno865DciM110:23:36233
25LICHTAG DavidRocky Bikes Brno8648DciM120:24:04232
26HANÁKOVÁ MiroslavaSokol Bučovice6639®20:24:09231
27STEHLÍK MartinSK Brno ®abovřesky8592DciM130:24:26230
28CHROMÝ AdamSK Brno ®abovřesky8881DciM140:24:29229
29NOVOTNÝ MartinVSK Universita Brno8357DciSt110:24:31228
30KALOVSKÁ LenkaAAC Brno7074®30:24:33227
31NOVOTNÁ PetraVSK Universita Brno793®40:24:50226
32AMMEROVÁ JanaAK Hodonín77107®50:24:57225
33PAVLÍČEK TomáąRocky Bikes Brno8443DciSt120:25:21224
34KROUPOVÁ MarkétaAAC Brno7597®60:25:28223
35KOUŘIL JiříVSK Universita Brno8686DciM150:25:31222
36ČERNÍK LukáąCK Slavkov84127DciSt130:25:35221
37SMOLÍKOVÁ PetraAAC Brno7698®70:25:37220
38KOPECKÁ DagmarLOKO Břeclav8495DkySt20:25:43219
39REINEROVÁ BarbaraACP Junior Brno8472DkySt30:25:58218
40RADA MartinSKOL Brno86122DciM160:26:00217
41©EDIVÝ JanVSK Universita Brno8887DciM170:26:09216
42KLECHOVÁ VendulaTesla Brno81102Jky10:26:22215
43PRACNÝ JakubOrient.běh ®abovřesky8653DciM180:26:26214
44VLČKOVÁ RomanaStřelka Brno7165®80:26:28213
45ŘEHÁK LukáąSK VS© Brno83128DciSt140:26:38212
46®ÁKOVSKÁ AlenaAAC Brno6299®90:26:46211
47REICHERT PavelRocky Bikes Brno8444DciSt150:27:22210
48LI©ČINSKÝ TomáąTesla Brno8479DciSt160:27:23209
49VALACHOVÁ PavlaVSK FS Brno (V©)7485®100:27:25208
50JONÁ©OVÁ AndreaFavorit Rocky Bikes Brn8550DkyM10:27:33207
51KRCHOVÁ EvaACP Junior Brno89123DkyM20:27:41206
52PATEROVÁ JanaStřelka Brno7966®110:27:44205
53KOTA©KOVÁ VladěnaVSK Universita Brno7952®120:27:53204
54DVOŘÁČKOVÁ Dagmar ing.TK JME Brno50126®V-210:28:11203
55STEINBACH JanRocky Bikes Brno8680DciM190:28:20202
56ČERMÁKOVÁ Pavla®aboni73109®130:28:24201
57STEHLÍK Petrindivid.5493MV-100:28:350
58MATULOVÁ JanaIndividuální Brno7369®140:28:37200
59ČÁBELKOVÁ JanaACP Junior Brno8494DkySt40:28:39199
60KUGLEROVÁ JitkaIndividuální7783®150:28:41198
61PAKOSTA TomáąVSK Universita Brno8834DciM200:28:43197
62TOMANCOVÁ HanaSvitavy6360®160:28:44196
63GEBAUEROVÁ JanaSokol ®abovřesky79100®170:29:01195
64NOVÁK DaliborIndividuální Brno87121DciM210:29:08194
65COUFALOVÁ LenkaAC Moravská Slávia Brno7658®180:29:21193
66©PÁCOVÁ Miroslava jun.Střelka Brno8667DkyM30:29:46192
67VĚ®NÍK AntonínSpartak Adamov9055DciM220:29:52191
68OLBRECHT MartinIndiv.7741M00:29:590
69VONDRÁČKOVÁ TerezaVSK Universita Brno87115DkyM40:30:04190
70PELAROVÁ KateřinaIndividuální8464DkySt50:30:11189
71ELINGEROVÁ DanaIndividuální3873®V-310:30:13188
72SKLENSKÝ JanPBM Brno86124DciM230:30:16187
73SLADKÁ KateřinaSK ®abovřesky85116DkyM50:30:37186
74UHNAVÁ MarkétaSK ®abovřesky8475DkySt60:30:38185
75FRANTA MichalAC Moravská Slávia Brno8833DciM240:30:47184
76KOČOVÁ HanaSK ®abovřesky8676DkyM60:30:53183
77HLAVÍN JanSK VS© Brno85108DciM250:31:10182
78FINGER Jakub®aboni83113DciSt170:31:30181
79COUFALOVÁ PavlaAC Moravská Slavia Brno7759®190:31:46180
80KOČÁRKOVÁ Petraindivid.7596®200:32:05179
81©MÍDOVÁ EvaZBM ®abovřesky8177Jky20:33:08178
82CUPÁNEK JosefSK Přerov2654MV-300:33:150
83WALTEROVÁ ZdeňkaIndividuální Brno67120®210:33:30177
84FINGEROVÁ Tereza®aboni84112DkySt70:33:33176
85POTĚ©ILOVÁ VladimíraV©Z Brno56129®V-110:33:46175
86PALKOVÁ KarolínaIndividuální9388DkyM70:34:09174
87PROCHÁZKOVÁ MarcelaIndivid..8891DkyM80:34:16173
88NAVRÁTILOVÁ KateřinaFavorit Rocky Bikes Brno822Jky30:34:21172
89LI©ČINSKÁ EvaTesla Brno4478®V-220:34:41171
90MARVANOVÁ Pavlaindivid.75125®220:34:44170
91SLADKÝ MarekPBM Brno86117DciM260:34:52169
92PUKLOVÁ MagdaVSK Universita Brno85114DkyM90:34:56168
93POSPÍCHALOVÁ LenkaTK JME Brno574®V-120:35:16167
94KOUKALOVÁ NaďaTK Líąeň52118®V-130:36:42166
95VAŇUROVÁ AlľbětaLodní sporty Brno83105DkySt80:36:58165
96ADAMCOVÁ ZdeňkaIndividuální Brno5661®V-140:37:03164
97PALKOVÁ LenkaIndividuální7089®230:38:19163
98NOVOTNÁ JanaIndividuální Brno5490®V-150:39:14162
99JIRÁSKOVÁ VěraIndividuální556®V-160:39:34161
100NAVRÁTILOVÁ Eva®aboni83111DkySt90:41:54160
101HANÁKOVÁ Lucie®aboni81110Jky40:43:24159
102SKYBOVÁ LucieARC Brno8762DkyM100:43:54158
103NOVOTNÝ LadislavSokol Tuřany2549MV-301:11:020
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu