Hl.strana
Hl.strana

Brněnský běžecký pohár 2000/2001
EGE-motnáže s.r.o.

 
Běh o pohár Jehnic a Ořešína

 2.závod
 Pořadatel: VSK Universita Brno a firma H
 Ředitel závodu: Mgr.Petr KOTYZA
 Datum: 2.12.2000

trať 10 km 
trať 5 km 


 
BBP 2000-2001
BBP 2000-2001

 
Poř.JménoOddílRNStČKat.Poř.ČasBody
1KLEIBL MartinAC Moravská Slávia Brno73156M10:34:05300
2KOTYZA Petr VŠVSK Universita Brno7035M20:34:22290
3VYŽRÁLEK IvoSKK Moravský Krumlov73145M30:34:41281
4HORÁK PavelAHA Vyškov6142MV-110:34:44273
5VRÁNA MilanKola Novák Blansko6141MV-120:34:50266
6PALKO AlešIndividuální711M40:35:02260
7HUDÁK HaryRPG Brno67155M50:35:09255
8GOLDSCHMIDT RomanAC Moravský Krumlov73144M60:35:13251
9KOTYZA AlešVSK Universita Brno74174M70:35:35248
10SKŘIČKA JanTesla Brno78129M80:35:51246
11ŠPACÍR LadislavLokomotiva Břeclav5580MV-130:35:55245
12ŠMÍD MartinStřelka Brno8060Jři10:36:07244
13HIKL Tomáš VŠAC Moravská Slávia Brno8157Jři20:36:09243
14ANDERLE KarelARC Brno6947M90:36:11242
15KUČERA MartinVSK Universita Brno80143Jři30:36:16241
16KUČERA LukášVSK Universita Brno8136Jři40:36:21240
17JANKOVSKÝ AlexanderIndividuální Třebíč6099MV-140:36:39239
18ZÁMEČNÍK DavidSK Žabovřesky75135M100:36:55238
19MACHO AlešVSK Universita Brno7532M110:37:04237
20FUČÍK KarelOS Brno7263M120:37:06236
21ŠIMONEK LiborVSK FS Brno70168M130:37:17235
22ONDRÁČEK TomášAxiom Orbit Žďár n/Sáz.77120M140:37:24234
23VEDRA DavidVSK FS Brno74169M150:37:26233
24ZADÁK Karel jun.Individuální783M160:37:30232
25KOLÍNEK JosefKanice61158MV-150:37:45231
26KRUPKA Peter RNDr.EBM Triatlon Brno6510M170:37:53230
27LIŠČINSKÝ ZdeněkTesla Brno8266Jři50:37:55229
28KREJČÍ JiříSokol Tuřany6677M180:37:57228
29KOLÍNEK FrantišekAK Perná56296MV-160:38:19227
30PUKL RostislavVSK FS Brno8237Jři60:38:22226
31SLAVÍK Jiří MUDr.Sokol Žabovřesky54187MV-170:38:27225
32PIRKL JaroslavKola Novák Blansko57185MV-180:38:33224
33KUDLIČKA SvatoplukLRS Vyškov5046MV-210:38:34223
34PLACHÝ LubomírVSK Universita Brno6338M190:38:40222
35KOZMON PetrKepák Team II. Brno8323DciSt70:38:47221
36PŘIKRYL Ivo VŠVSK FS Brno79172M200:38:49220
37HENEK VladanSokol Bílovice80159Jři80:38:56219
38BURIÁNEK MartinJiskra Ústí n/Orl.8264Jři90:39:03218
39BOUDNÝ PavelRocky Bikes Brno82176Jři100:39:15217
40WEINREICH RichardVSK Universita Brno7531M210:39:17216
41SUK LadislavZetor Brno8345DciSt110:39:19215
42MALATÍN ŠtefanAAC Brno5582MV-190:39:28214
43BERÁNEK AntonínIndividuální61184MV-1100:39:33213
44SOVADINA Martin VŠRocky Bikes Brno78112M220:39:35212
45ŠTYNDL MiroslavSK Polička5752MV-1110:39:50211
46ŽIŽKA DavidIndividuální75147M230:39:52210
47JELÍNEK PetrTJ Turnov7861M240:40:01209
48RAČANSKÝ VáclavTesla Brno81128Jři120:40:06208
49KOČA JaroslavSK Žabovřesky8216Jři130:40:09207
50FARKAČ Jiří jun.SHAKAL'S Brno81154Jři140:40:25206
51JÍNA JanNew Balance Team73109M250:40:27205
52DANĚK MilanKola Novák Blansko6298M260:40:30204
53KUBEŠA Jaroslav JUDr.Individuální64150M270:40:41203
54KADLEC LuděkSlatina62121M280:40:47202
55ADAMEC VáclavIndividuální8054Jři150:40:56201
56SMEJKAL LiborIndividuální47114MV-220:40:59200
57GRIM FilipSKM Rájec81136Jři160:41:11199
58SCHWAB DavidVSK Universita Brno7486M290:41:19198
59MAREŠ BohumilLEAR Brno5119MV-230:41:23197
60KRŇÁVEK MartinKepák Team Brno74175M300:41:31196
61JANÁČEK VladimírSK 24 Brno73170M310:41:33195
62SKYBA MartinIndividuální6262M320:41:34194
63UNGERMAN MilanStart Brno79140M330:41:35193
64DURNA Vojtěch VŠLodní sporty Brno77177M340:41:36192
65PROCHÁZKA VladimírTroubsko5213MV-1120:41:42191
66STEFEK RuslanARC Brno82119Jři170:41:43190
67BOŽEK Petr VŠLodní sporty Brno77146M350:41:45189
68EKER JanIndividuální65142M360:41:48188
69POSPÍCHAL Vladimír MUDr.TK JME Brno5221MV-1130:41:55187
70KOPÁČ DavidIndividuální7689M370:42:01186
71WALTER PavelIndividuální64113M380:42:03185
72NĚMEC LeošSokol Boskovice7220M390:42:16184
73HEDBÁVNÝ RobertSokol Bránice72122M400:42:18183
74FIEDLER Jan Ing.Start Brno5665MV-1140:42:26182
75NOŽKA JiříBiskoupky63157M410:42:30181
76EFFENBERG VítIndividuální6259M420:42:35180
77XAVER TomášZetor Brno83132DciSt180:42:37179
78ŠLANCAR LubomírZŠ Poštorná5340MV-1150:42:44178
79KALÁB Miloš JUDr.Veteran's triatlon Brno508MV-240:42:50177
80KOČVÁREK KarelIndividuální7667M430:42:58176
81KNOTEK IljaIndividuální53299MV-1160:43:00175
82SVOBODA PetrIndividuální6848M440:43:19174
83VÍT OndřejLodní sporty Brno8196Jři190:43:21173
84PÚST KarelIndividuální71179M450:43:29172
85LIBENSKÝ DavidRocky Bikes Brno7058M460:43:32171
86PROCHÁZKA JanTroubsko6072MV-1170:43:35170
87BRABEC JaroslavSK Žabovřesky8288Jři200:43:43169
88PANUŠKA LadislavVSK FS Brno7370M470:43:45168
89CETKOVSKÝ VladimírARC Brno45123MV-250:43:47167
90RYGL JaroslavVSK Universita Brno70188M480:43:57166
91UHMANN PetrTesla Brno5156MV-260:44:01165
92SUKOVÁ VěraZetor Brno8044Jky210:44:02164
93HORÁKOVSKÝ PetrIndividuální5285MV-1180:44:05163
94SUCHÁNEK OtoSokol Syrovice58295MV-1190:44:12162
95STREJČEK Jan VŠIndividuální77186M490:44:14161
96VĚŽNÍK AntonínSpartak Adamov5549MV-1200:44:23160
97KALANDRA StanislavTJ Svitavy6051MV-1210:44:36159
98MIKITA Pavel Ing.Amulet Brno5228MV-1220:44:52158
99ŠEBESTA PavelStart Brno58178MV-1230:45:20157
100HLAVATÝ RadekSK VSŠ Brno6675M500:45:23156
101KOPEČEK IvanAC Moravská Slávia Brno49151MV-270:45:26155
102HÝBL Lubomír Ing.Autoškola Hýbl58173MV-1240:45:29154
103MARČÍK PetrČEPS Brno7281M510:45:35153
104HLAVÁČ Zdeněk RNDr.ASK TT- SKI Blansko4668MV-280:45:38152
105TOMÍŠEK JindřichHanácká kyselka395MV-310:45:48151
106SMETANA JiříRocky Bikes Brno82111Jři220:45:52150
107NOVOTNÝ Jan MUDr.TK JME Brno5479MV-1250:45:53149
108HORYANSKÝ KarelStart Brno4084MV-320:46:01148
109SEKANINA MilanAC Moravská Slávia Brno4287MV-290:46:03147
110SPONAR JanTesla Brno5055MV-2100:46:05146
111KUBÍK JaromírTTK JME Brno6022MV-1260:46:06145
112SPILKA JiříAmulet Brno509MV-2110:46:09144
113PUDELKA JaroslavSokol Modřice53108MV-1270:46:27143
114SUCHÁNEK LadislavMZLU Brno70165M520:46:34142
115BRADÁČ AloisOrel Žďár nad Sázavou4071MV-330:46:37141
116MUNDUCH BohumírLodní sporty Brno7997M530:46:39140
117GOTTVALD JindřichFC Soběšice81131Jři230:46:41139
118VYROUBAL MichalIndividuální68181M540:46:43138
119KOPŘIVA MartinLodní sporty Brno8492DciSt240:46:57137
120ZADÁK Karel sen.Pinky Veselka542MV-1280:47:03136
121JIRÁSEK VladimírIndividuální Brno5343MV-1290:47:04135
122MACHÁČEK MartinRugby Ingstav Brno55148MV-1300:47:07134
123SEDLÁK OndřejSK VSŠ Brno82137Jři250:47:13133
124TATÍČEK JosefIndividuální74124M550:47:20132
125VÍT VojtěchLodní sporty Brno8591DciM260:47:23131
126GRYC RomanIndividuální6776M560:47:30130
127KLIEŠTIK MilanIndividuální57101MV-1310:47:46129
128PLCH AloisZetor Brno497MV-2120:48:20128
129ERTL JiříIndividuální46106MV-2130:48:31127
130DAVID Ludvík JUDr.Sokol Slavkov51298MV-2140:48:48126
131KNOTEK DavidSC Soběšice82300Jři270:48:52125
132KLIMEŠ JaroslavSport Club Ráječko74134M570:48:56124
133PŘIBIL ZdeněkRáječko6518M580:48:59123
134FARKAČ Jiří sen.Individuální54107MV-1320:49:01122
135SEKAN MartinSK VSŠ Brno82139Jři280:49:04121
136KRÁL JanMZLU Brno69166M590:49:08120
137TRUNKÁT DanielMZVU Brno71164M600:49:17119
138VEJCHODA PetrIndividuální77162M610:49:40118
139KLÚČOVSKÝ PavelLodní sporty Brno8290Jři290:49:41117
140BAUER EmilKTL Brno44127MV-2150:49:56116
141SLADKÝ IvanSpartak 1. brněnská55118MV-1330:49:58115
142FRANTA JaroslavModřice5434MV-1340:50:02114
143MARČAN Jan st.Individuální534MV-1350:50:06113
144KUPSKÝ IvošS.O.T.A. Brno72152M620:50:08112
145ŘÍHA TomášLodní sporty Brno85133DciM300:50:11111
146ADAMEC Petr Ing.Veteran´s triatlon Brno5153MV-2160:50:13110
147BIL JaroslavIndividuální5950MV-1360:50:21109
148OUŘADA JaroslavFC Ledeč nad Sázavou70180M630:50:26108
149CHARVÁT JanTK JME Brno4725MV-2170:50:27107
150ZEJDA IvoAC Moravská Slávia Brno5615MV-1370:50:35106
151GLOVACZ LadislavSlatina52141MV-1380:50:37105
152MENŠÍK JosefIndividuální74115M640:50:47104
153NOVÁK LubomírEBM Triatlon Brno58297MV-1390:50:50103
154HRUBÝ MilanASK TT- SKI Blansko3869MV-340:50:58102
155VEDRAL JaroslavCykloclub Komín36125MV-350:51:11101
156BŘEČKA LuděkIndividuální81130Jři310:51:14100
157BRANDÝS VlastimilLRS Vyškov4173MV-360:51:1799
158HOLÝ JosefIndividuální41160MV-370:51:3898
159KONEČNÝ PavelIndividuální50167MV-2180:51:4897
160FRÝŽELKA LukášLodní sporty Brno8795DciM320:52:0196
161KUBÍK JosefAdamov3826MV-380:52:3495
162SEDLINSKÝ JanSokol Brno 258104MV-1400:52:5694
163ŠMITÁK JiříStadion Brno4433MV-2190:54:4793
164KOUŘIL JanIndividuální6183MV-1410:54:5692
165KREJČIŘÍK PetrIndividuální5527MV-1420:55:1391
166SEDLÁČEK PavelIndividuální53161MV-1430:55:2290
167JEŽ DavidTJ Sokol Brno 281103Jři330:56:0689
168POLÁK StanislavIndividuální56183MV-1440:56:0888
169ŽOUŽELA RadekLRS Vyškov6074MV-1450:56:3387
170ZBYTKOVSKÝ JanIndividuální54171MV-1460:56:4286
171VLASÁK OtaIndividuální68182M650:57:5285
172FILISTEIN MarekLodní sporty Brno8693DciM340:57:5484
173MIČÁNEK LukášLodní sporty Brno8794DciM350:57:5583
174KOUKALOVÁ AlžbětaAC Moravská Slávia Brno78110Ž360:58:1882
175HORÁK PavelIndividuální62189M660:59:1581
176HORECKÝ DrahomírAAC Brno2639MV-391:00:0880
177NESVADBA JaroslavSokol Brno 253102MV-1471:01:0779
178NAVRÁTIL LadislavIndividuální5178MV-2201:02:3578
179SCHNEEWEISS AugustinCykloclub Komín47126MV-2211:02:5977
180MAHOVSKÝ FrantišekAAC Brno4029MV-30vzdal0
181KUENSTNER JaroslavSokol Jundrov58105MV-10vzdal0
 

mail to


Seznam ATLAS - portal pro Cechy a Moravu